Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cum Kas 24, 2006 6:26 am    ileti konusu: ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLU OLSUN Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli ülküdaşlarım bugün 24 Kasım öğretmenler günü.Bundan tam 78 yıl önce;1 Kasım 1928 yılında çıkarılan 1353 sayılı kanunla arap harflerinin kaldırılıp latin harflerinin kabul edilmesinden 27 gün sonra,okuma yazma seferberliğini başlatmak üzere Millet Mektep'lerinin açılması ve Atatür'kün başöğretmenliği kabul etmesi tarihi olan 24 Kasım;1981 tarihinden beri öğretmenler günü olarak kutlanmaktadır.
Bir milletin varlığını devam ettirmesi yolunda eğitimin önemi hiçbir şekilde şüpheye yer bırakmayacak kadar önemlidir.Aile ocağında başlayan,okullarda devam eden,asker ocağında kazanılan eğitim;bir milletin geleceğini belirleyen en büyük etkendir.Bu eğitimin kalitesi,bir milletin ileride hangi durumlar içinde olacağının da en büyük göstergesidir.
Yeryüzünde hiçbir yatırım,insana yapılacak yatırım kadar önemi değildir.
Bu öylesine olumlu bir yatırımdır ki,geri dönüşü belki uzun vadede ama en karlı olanıdır.Ve başarı şansı %100 yüzdür.Okuma yazmayı beceremeyen bir milletten;bugün pozitif bilimlerde söz sahibi olmaya ,bilgisayarlara hükmetmeye başlayan bir kuşak oluşması;bu doğru anlayışın eseridir.Eğitim ve öğretim birbirinden ayrılmaz iki temel kavramdır.Sadece öğrenmek yetmez.Öğrenilen değerlerin doğru kullanılması ,millet yararına olması bakımından ;milli bir eğitime şiddetle ihtiyaç vardır.
Bu kadar önemli bir meselede,Osmanlının maalesef ihmal ettiği ve tabana
yayamadığı bu derin yara'nın Cumhuriyet ile birlikte ele alındığı muhakkak olmakla birlikte;bu konuda yeteri kadar başarılı olup olmadığımız bir tartışma konusudur.
Bu konudaki sıkıntılarımızı böyle anlamlı bir günde ortaya koymak,ve günü değerli eğitim camiamıza zehir etmek istemiyorum.Bunu başka bir zamanda ele alacağız.
Ben bu günün şerefini;Atatürkçü çizgiden sapmayan,onun işaret ettiği muassır medeniyet seviyesine ulaşmak için öğrencilerini doğru dürüst yetiştirmeye gayret eden;fedakar ve kahraman Türk öğretmenlerine adıyorum.Maalesef tüm camianın bu kutlu gününü tebrik edemeyeceğim.
Çünkü bugün gerçekten yaptığı işin önemini kavramamış,lakayt,Atatürkçü düşünce sistemine karşı(ister dinci,ister marksist olsun farketmez) olan bazı tescilli insanları bu şereften uzak tutuyor ve onların öğretmenler günü ile alakası olmadıklarını düşünüyorum!
Bu gün dolayısıyla Başta sevgili Peygamberimiz Hz.Muhammed Mustafa sav. olmak üzere,öğretmenlik görevini başarı ile yapmış tüm peygamberleri,Türk milleti'nin baş öğretmeni Mustafa Kemal Atatürk'ü;varlığını Türk milletine adamış;bu uğurda tüm imkansızlıklar,zorluklar,baskılara direnerek adam gibi adam,insan gibi insan yetiştirmeye muvaffak olmuş gelmiş geçmiş ve yaşayan tüm öğretmenler karşısında;ayağa kalkıyor ceketimini önünü ilikliyor;onları derin bir saygı;aramızdan ayrılanları rahmet ve minnet,yaşayanları da sevgi ile anıyorum.
24 Kasım,gerçek öğretmenlerimize kutlu olsun!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cum Kas 24, 2006 8:46 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı, Türk Milletinin bugünü ve geleceği için elinden gelen herşeyi yapan tüm öğretmenlerimizin, öğretmenler günü kutlu olsun...
Yaşça benden küçük olanların dahi ellerinden, saygıyla öpüyorum...

Onlara çok şey borçluyuz...

İnşallah haklarını helal ederler...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Bozkurt-Yakup
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 137

İletiTarih: Cum Kas 24, 2006 5:30 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün ögretmenlerin ve hocalarin ögretmenler günü kutlu olsun. Cünki Insanin hayirlisi bilen ve ögretendir ayrica Allahin bir emride "IKRA" yani okuyon buyuruyor.Bildiginizi ögretin bilmediginizide ögrenin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cum Kas 24, 2006 8:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Dünyanın en değerli varlıkları olan siz ÖGRETMENLER! bugün, TURK ÖGRETMENİNİN şeref günüdür. Size olan saygıyı yenileme, sizin yüceliğini anma günüdür. Böyle anlamlı bir günde hepinizi sevgiyle, candan kutluyorum.

ALLAH (c.c.) yar ve yardımcımız olsun...

ALLAH (c.c.) TÜRK´ü korusun ve yüceltsin....

Saygılarımla....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Kas 24, 2006 9:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

LİDERİMİZDEN ÖĞRETMENLERİMİZE KUTLAMA(ORTADOĞU GAZETESİNDEN ALINTIDIR)
Alıntı:
MHP Lideri Bahçeli, Herşeyi çıkar beklentileri ve talan anlayışı ile yorumlayan teslimiyetçi tavrın giderek yaygınlaştığı ülkemizde, öğretmenlerimizin sahip olduğu vatan ve meslek bilinci ile millet ve insan sevgisi her türlü takdirin üzerinde olduğunu söyledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Dr. Devlet Bahçeli, Öğretmenler Günü nedeniyle kutlama mesajını yayınladı.

Sözlerine "Geleceğimizin mimarı değerli öğretmenlerimiz" diye başlayan MHP Lideri Bahçeli'nin mesajı şöyle:

"1928 yılında büyük Atatürk'ün Millet Mektepleri Başöğretmenliği ünvanını kabul ettiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Gününüzü kutlamaktan mutluluk duyuyorum.

Türkiyemizin her yöresinde, kalabalık öğrenci sayısına, eğitim öğretim için gereken donanımların noksanlığına, tesis ve okul yetersizliklerine ilave olarak emeklerinin maddi karşılığını yeterince alamayan değerli öğretmenlerimizin huzuruna gönül rahatlığı ile çıkamamanın mahcubiyetini duyuyoruz. Ancak bizleri gururlandıran ve teselli eden, her zorluğun üstesinden gelmek için gösterdiğiniz yüksek fedakarlık, çalışma azmi ve milli heyecanınızdır.

Herşeyi çıkar beklentileri ve talan anlayışı ile yorumlayan teslimiyetçi tavrın giderek yaygınlaştığı ülkemizde, öğretmenlerimizin sahip olduğu vatan ve meslek bilinci ile millet ve insan sevgisi her türlü takdirin üzerindedir.

Milli bir duruş kaygısı taşımayan iktidarların ihmali ile milletimizin birliğini ve geleceğini tehdit eden yabancılaşma, kimliksizleşme, milli kültürün aşınması, bilgi toplumundan uzaklaşma en önemli sorun olarak Türkiye'nin karşısındadır.

Çağın yakalanmasını engelleyen bu tablodaki karamsarlığın dağıtılarak milletimizin mutlu, devletimizin güçlü olabilmesi öncelikle ve ancak öğretmenlerimizin inanç, azim ve kararlılığı ile mümkün olabilecektir.

Büyük Atatürk'ün "Öğretmen ve eğiticilerden mahrum bir millet, henüz millet namını almak hakkından mahrum kalmıştır." sözlerinde ifadesini bulduğu gibi basit ve günlük gailelerle kişisel geleceklerine odaklanmış fertleri, milli kültür ve ülküler etrafında toplayıp gerçek ve güçlü millet olarak inşa edecek olanlar öğretmenlerimizdir.

Öğretmenlerimizin, şartlar nekadar ağır olursa olsun her ana babanın kendi evlatlarına göstereceği sabır, tahammül ve sorumluluğu, onlara emanet edilmiş genç kuşaklara da ayrı ayrı göstereceklerinden milletçe eminiz. Büyük Türk milletinin saygın öğretmenlerinin bunları yapacağından asla kuşkumuz yoktur.

Türk milletinin ve Türkiye Cumhuriyeti'nin girdiği dar boğazdan kurtulması ve milli beraberliğimizin sağlanması için öğretmenlerimizin önderliği ve fedakarlığı her tedbirden daha önemlidir. Bu nedenle bir toplum mimarlığı üstlenen öğretmenlerimize olan ihtiyaç bugün dünden daha fazladır.

Memleketimizin her yöresinde kutsal bir görevi fedakarca yürüten "irfan ordusu"nun değerli mensuplarına, heyecanlarını söndürmeden millete hizmetini sürdüreceklerine, yaşadıkları sorunların ancak güçlü bir yönetim ile telafi edilerek Cumhuriyetimizin ilk yıllarında olduğu gibi hakettikleri refaha ve saygınlığa yükseleceklerine inanıyorum.

Öğretmenler Günü vesilesiyle, Türk milletinin mutluluğu ile Türk devletinin yükselmesi ülküsü ile bizleri aydınlatan ve geçtiğimiz yıllarda bölücü teröre maruz kalarak hunharca şehit edilen kahraman öğretmenlerimizi rahmet, şükran ve minnet duygularımla anıyorum.

Öğretmenlerimize şahsım ve Milliyetçi Hareket Partisi mensupları adına saygı ve sevgilerimi sunuyor, bu mutlu ve anlamlı günlerini kutluyorum."

dolunay_hatun
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 126

İletiTarih: Cmt Kas 25, 2006 12:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"""DÜNYANIN HERTARAFINDA ÖĞRETMENLER,
İNSAN TOPLULUĞUNUN EN FEDAKAR
VE MUHTEREMUNSURLARIDIR.."""

M.KEMAL ATATÜRK..
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 7:04 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün öğretmenler gününü kutluyoruz.Atatürk ün sözleri ile geleceğimizi ellerine emanet ettiğimiz öğretmenlerimizi,sulandırdığımız her mesele gibi ancak yılda bir gün anmak zahmetine! katlanıyoruz.Ama onların sorunlarını çözmek yolunda tek bir adım dahi atmıyoruz.Eğitimin temel elemanı olan öğretmen,onun düzgün ve doğru yetiştirilmesi ve ekonomik sorunlarını çözmeden,eğitim yapmaya kalkışmanın acı sonuçları;bugün yetiştirdiğimiz insan gücünün nitelik ve kalitesi ile ortadadır.
Cumhuriyet döneminin ilk yılı olan ,harpten çıkmış,ekonomik olarak bitik bir ülkenin o ağır koşullar altında öğretmenine takdir ettiği ücret 20 altındır!Bugünkü değeri ile yaklaşık 4000YTL.
Bugün geldiğimiz noktada bu ücret,ders ek ücretlerini de koymak şartıyla ortalama 5 altındır.Yani 1.000 Ytl.Fazla söze gerek yok.Geçen zaman içerisinde öğretmen ücretlerini ne hale getirdiğimiz ortada.Bugün avrupa ülkeleri,hatta bu konuda onları da geçmiş kore ile kıyasladığımızda,onların 50 ile 20 katı arasında düşük ücret verdiğimiz ortadadır.
Ve biz kredi kartları ile yaşamaya çalışan,öğrencisinin karşısına çıkacak kılık kıyafeti bulmakta zorlanan,bir çoğu ek iş yapmak zorunda kalan,bu beceri ve imkandan yoksun onbinlerce bunalımlı,problemli ve va haliyle psikolojik sorunları olan öğretmenlerle eğitim yapmaya çalışıyoruz.
Sonuçlar ortada.Dünün kore si bugün uzay çalışmaları ,füze denemeleri yaparken;biz aselsan ın bulduğu basit bir silah ile şişinmek le yetiniyoruz.
Ondan sonra da her yıl 24 Kasım da bu anlamlı günü,samimiyetsiz sözlerle sözde kutluyoruz.İşi götürdüğü öğretmenlerine düşman bir milli eğitim bakanlığı ile bu ülke eğitimini halletmeye çalışıyoruz.
Ama o milli eğitim bakanı bunlarla uğraşacağına,bunları halletmeye çalışacağına;dini bayramlar ve öğretmenler gününde her öğretmenin şahsi cep telefonuna"sayın meslekdaşım diye başlayan"kutlama iletileri atmak suretiyle;onlardan nasıl oy alırım hesaplarını yapıyor.
Neden böyle bir günde ücretleri konuşuyorum?Çünkü Büyük Atatürk bu yoklar ülkesinde öğretmene 20 altın maaş ödemişse;öğretmen ücretinin;öğretmen ve eğitim kalitesi ile doğrudan ilişkili olduğunu daha o yıllarda göstermiştir de ondan.
24 Kasım gününde başta Başöğretmen Atatürk olmak üzere,camianın emek vermiş ve rahmetli olmuş tüm insanlarını ,ve bu arada beni yetiştiren öğretmenlerimi rahmet,minnet ve saygı ile anar;Çalışan ya da emekli olarak hayatlarını sürdüren tüm öğretmenlerimizi;saygı ve sevgi ile selamlar;kendilerine uzun ve sağlıklı ömürler ve başarılar dilerim.
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 4:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

başta MUSTAFA KEMAL ATATÜRK olmak üzere bütün öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutlarım.öğretmenlerimiz gelecek nesilleri yetiştirmede en büyük görevi üstlenmiş bulunmaktalar.öğretmenlerimizin önünü açmak için iyi öğrenciler ve iyi insanlar yetiştirmeleri için ilk önce< eğitim sistemimiz değiştirilmeli milli bir eğitim sistemine geçilmeli.çünkü gelecek nesiller milli bir eğitimle öğretmenlerimiz tarafından hazırlanacak.ALLAH yollarını açık etsin.
emrecetin
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 14

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 4:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bütün öğretmenlerimizin öğretmenler günü kutlu olsun.

Bu arada dün yoğunluktan başlık açamadım. 23 Kasım da ülkücü şehidimiz Dursun Önkuzu'nun şehadet tarihi idi. Vesileyle onu da burada analım, hepsinin mekanı cennet olsun, Allah cennetinde bizleri onlarla buluştursun inşallah.
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cmt Kas 24, 2007 11:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün Büyük Önder BAŞBUĞ ATATÜRK'ün Millet Mektepleri Başöğretmenliği'ni kabul ettiği günün yıldönümüdür...
Kutlu olsun Tüm öğretmenlerimize...
Yaşayan tüm ögretmenlerime sağlıklı uzun ömürler diliyor ve ellerinden öpüyorum.Hakkın Rahmetine kavuşan diğer öğretmenlerime de Allah'tan rahmet diliyorum...

ALLAH(c.c.) emanet olunuz

ALLAH (c.c.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Pts Kas 24, 2008 6:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Üzerimizde büyük hakları bulunan sevgili öğretmenlerimizin,gününü kutlar;Atatürk ün kurduğu Cumhuriyetin önem ve değerini bilen,ona sahip çıkan öğrenciler yetiştirerek Atatürk ün emanetine sahip çıkmalarını ve O nun güvenini boşa çıkarmamalarını diler;aramızdan ayrılan öğretmenlerimizi saygı ve minnet ile anarım.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Kas 24, 2009 8:20 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Emanet ettigimiz çocuklarımızı;dogma ve safsataların degil ,artı bilimin ışığında;vatanını,devletini,bayrağını,sancaklarını seven milliyetçiler olarak yetiştiren tüm öğretmenlerimizin ÖĞRETMENLER GUNUNU kutlar,Hakk ın rahmetine kavuşanlar başta olmak üzere,hepsini saygı ve minnet ile selamlarım.
Hasan Hüseyin Çelik Efendi den miras kalan ve bugünkü milli eğitim bakanı Nimet Hanımefendi ile olasılık dahilinde devam edecek;"SEVGİLİ MESLEKDAŞIM...." diye başlayan
cep telefonları ileti yağcılığı ,abuk subuk kutlamalar ve akşam yemekli toplantıları ile geçiştirilecek;öğretmene değer vermeyen,onların maddi manevi haklarını korumayan zihniyet;bu gunu sulandırmaya ,ve bir sürü laf salatası ile geçiştirmeye devam edecektir.
Bunları yapacaklarına,Başöğretmen Ataturk un,bir avuç öğretmen ile nasıl bir nesil yetiştirdiklerine ibretle baksınlar.O nesil ki;dini ile birlikde ,devletini de kutsal kabul ediyordu.Bugun ,bu teknik ve imkanlar,yüzbinlerce öğretmen ile;DAR-UL HARB ciler,vatan hainleri,dogmacılar yetiştiriyoruz.
Dun rte nin öğretmeninin ortaya çıkıp da,rte ile onur duymasından ve onu yüceltmesinden son derece rahatsız oldum.Açılım konusundaki laflarına da son derece sinirlendim.
Hayır ,benim gunlerini kutladığım ögretmen tipi,bu hanımefendi gibiler degildir.
"Ne yaptım ben?nasıl rte gibi birini yetiştirdim?Nerede yanlışlık yaptım?Neden artı bilimi savunan degil de,birilerinin dizinin dibine mahalle mektebinde oldugu gibi diz çöküp;beynini yıkattıran,dogmacı bir kafa yetiştirdim.Neden buna Ataturk ve devrimlerini anlatamadım.
Neden vatanın taşını toprağını,zenginliklerini üç kuruşa satan bir tüccar yarattım?Neden ülkeyi amip yaratığı gibi,bölündükçe bölünen bir ortama sokan birisini yetiştirdim.Neden Turk,Türk bayrağı,Türk milleti denildiginde tüyleri diken diken olan birisi ortaya çıktı benim ellerimin arasından?.....gibi uzayıp giden sorularla,kederler,görevini yapmamış,yapamamış insanların huzursuzluğunu duyması gereken,vicdan azabı çekmesi gereken,rt yi çağırtıp da
"sen ne yapmaya çalışıyorsun?Bu ülkeyi nereye götürmek istiyorsun,sana haklarımı helal etmiyorum diye azarlaması gereken öğretmen hanımefendi;bırakın bunları yapmayı;bir de rte yi yüceltiyor.Onun reklamına oyuncak oluyor.
İşte bunun için,günlerini kutladığım sevgili öğretmenlerimizi yukarıda belirtilen çizgilerle sınırladım.GÜN ONLARIN GÜNÜDÜR.NE MUTLU ÖYLE OLAN ÖĞRETMENLERE!
Turkmeneli
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 459

İletiTarih: Çar Kas 25, 2009 6:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bende tüm ögretmenlerin ögretmenler gününü kuluyor hayirlara vesile olmasini cani gonulden diliyorum :)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız