Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - YENİ DECCAL FETHULLAH GÜLEN
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 24 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
BOZKURT_AQ
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Cmt Tem 30, 2005 9:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

amerikanın köpekliğini yapan, BEYAZSARAYIN ''dinler arası diyaloğ'' oyununda oynatılan kukla FETO nun TÜRKİYE ye verdiği zararın haddi hesabı yoktur...

YAHUDİLERİN hangi siyasi partiyle ilişkisi iyiyse bu TÜRKİYE de din sömürgesi yapan FETO cuları bu partilere oy kullandırmaya yönlendirilmiştir..

57. hükümette DSP ye , ŞİMDİ İSE AKP ye

bakarsanız TÜRKİYE deki FETO cuların çoğu bu şeyleri ne bilir, nede kabul eder..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 226

İletiTarih: Cmt Tem 30, 2005 9:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu tartismalari okurken aklima su "fikra" geliyor:

Her milletten bir kac insani ayri ayri kuyularin icine konulur, baslarina da bir bekci dikilir. Insanlar cikmaya calisirken, tepeye ulastiklarinda, bekci alir elindeki sopayi ve cikmaya calisan insanlari tekrar kuyunun icine attirir. Her milletin tepesindeki bekci degisik oranlarla calismaktadir, ama herkezin sasirdigi sey, Turk milletinin basindaki bekcinin bir koltuga yayilip hiiiic bir sey yapmamasidir. Gitmisler bakmislar acaba bu nedendir diye. Turklerin icinde bulunan kuyuya baktiklari zaman gormusler ki HIC BIR TURK TEPEYE DAHI CIKAMIYOR, cunku bekciye ihtiyac duymadan once, DIGER TURKLER CIKMAYA CALISAN TURKU PACASINDAN TUTUP KENDILERI ZATEN INDIRIYORLAR.

Yani demek istedigin sey su arkadaslar: Turk milleti icin calismaya gayret eden insanlari her adimda baltalamak yerinde, veya calisan insanlardan suphelenip, sadece "dusman" bulmakla ugrasacagimiza - yani KENDIMIZLE UGRASACAGIMIZ YERDE...baska arkadaslarinin daha once dile getirdikleri gibi, bizde okul kuralim, bizde Turkce'yi dunya dili yapmak icin calisalim...Fethullah Gulen'den daha iyi yapabilecegimize inaniyorsak, gidip onu baltalamak yerinde, daha iyisini yapalim...zaten Turkler daha iyi calismalar ortaya koymak icin yarismalidir...birbirini indirmek icin degil...

turk_neferi demiş ki:
neden dinlerarası diyalog adı altında hepimizi rezil etti.

Nasil rezil etti acaba? Islamiyeti yabancilara anlatmak mi rezillik? Ben yurt disindayim arkadaslar, Islamiyetin burada ne derecede kotulendigini, terorist dini olarak gosterildigine sahidim...Peki, teroristler mi Islamiyeti temsil etsin? Yoksa gercek Muslumanlar gidip dinlerini Hristyanlara anlatmak mi daha iyi? Islamiyetin teroru destekleyen, cani bir din olmadigini gostermek mi daha iyi?

Atlanta'da, Dinlerarasi Diyalog adinda neler yapiliyor? Yabancilar Islami bayramlarda veya kultur merkezinin sosyal faaliyetlerine davet ediliyor, ve onlarla konusan Turk toplumu 'Islam sudur, Turkiye soyledir, Turk kulturu boyledir" diye anlatiyor. Bu davranislar mi bizi rezil ediyor?

Alıntı:
adam papayla da cok samimiydi.

Papazlarla resim cektirilmis olmasi, F.G'nin onlarla "samimi" oldugunu gostermez. Kimdi simdi hatirlamiyorum ama filozoflarin biri dememismiydi dusmanini dostundan yakin tutacaksin diye? F.G. ne yapsin, tum bati dunyasina "Ben Hristyanligi sevmiyorum, hepiniz seytansiniz" diye ilan ederek, Avrupa ve Amerika'da yasayan Muslumanlarin daha dislanmasina ve ayrim gosterilmesine mi yol acsin? Yoksa dostane gorunerek onlara bizim hakkinda bildiklerinin yanlis oldugunu ispat ederek, sayilarimizi mi artirsak, Muslumanlari dost goren yabancilarin sayilarini mi yukseltsek?

Daha gecen gun Kultur Merkezinde Islamiyet'e gecmis bir Amerikali bayanla tanistim...Yani, F.G. misyonerlikle suclaniyor ama acaba kim kimi devsiriyor?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 438

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 2:11 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Abi, iddianamelerde gecen madeleri ispat edilebilseydi, F.G. iki saniye de tutuklayip zindana atilmistir. Devletin icinde onu seven ve de onu sevmeyen insanlar mevcuttur. Bence onu sevmeyen insanlarinin cogu Fethullah Gulen'e dusmanlik yapiyorlar cunku ayni zaman o insanlar Islam dusmanlardir

her insan her insanı sevmek zorunda değildir. saygımız vardır namaz kıldığı için.. ama bilinmelidirki insan yaptıklarına dikkat etmelidir. sevgihan seni kınıyorum o fıkrayı ne amaçla anlattığını öğrenmek istiyorum. bu arada sen türkmüsün....?

Allah (azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 2:12 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

turk_neferi kardeşim sonuna kadar ardındayım tüm söylediklerine karılıyorum Allah ( azze ve celle ) seni doğru yolda daim eylesin Allah ( azze ve celleye ) emanet olun s.a
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 2:13 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

Allah ( azze ve celle ) razı olsun üstadım s.a
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 3:42 am    ileti konusu: Re: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
sevgihan seni kınıyorum o fıkrayı ne amaçla anlattığını öğrenmek istiyorum. bu arada sen türkmüsün....?

Allah (azze ve celleye ) emanet olun kardeşlerim s.a

Eger sen gercekten ne anlattigimi anlamak istemis olsaydin, bunu bana saldirmadan, hakaret etmeden sorabilirdin. Hem ne anlatmaya calistigimi anlamamissin, hemde anlamadan kiniyorsun. Ne kadar mantiksiz bir durum. Ayrica, sen kim oluyorsun da hemen Turklugumu sorguluyorsun? Ne haddine?

Zaten o "fikra"nin anlatmaya calistigi ders de bu: Turkun Turkten baska dostu yoksa, o zaman Turkler icin calisan baska bir Turku baltalama!

Buradaki Cinli ogrenciler ne kadar birbirlerini kolluyorlar bir goreceksiniz - tamamen kendi soydaslarini kayiriyorlar. Ama biz Turkler? Benim universite'de zaten bir Turk hoca var. Baska bir Kibrisli Turk hoca olmak icin basvurmus, fakat TURK hocasinin itirazlarindan dolayi goreve alinmamis. Peki, neden itiraz etmis bizim hoca? Cunku gelecek olan Kibrisli Turk, diger Turk hocanin begenmedigi bir Amerikali tarafindan destekleniyormus...ki bu Amerikaliyi begenmediginin nedeni de arastirma rakibi olmasiymis. Yani, simdi bu kisisel politikalar sayesinde, universitemize bir Turk daha kazandirma sansini kaybettik. Turk, baska Turku baltalamis. ISTE BEN BU TUR OLAYLARA KARSIYIM.

Mesela, Fethullah Gulen okullari vasitasiyla Turklere iyi hizmetler ediyorsa, o zaman ona sovmeye ve onune kesmeye de hemen acele etmeyin. Onun yerinde, iyi hizmet yapmakta yaris edin, F.G.'den daha iyisini yapin yapabiliyorsaniz.

Mesela, benim ne yazdigimi da anlamamissan, o zaman anlamadan da bana hakaret etme. Turklugumu sorgulamaniz, beni baltalamaya calismakla esittir. Hatta sormanizi bile hakaret olarak aliyorum ama, neyse sessizlik belki en iyi cevaptir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kursadagardan
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 5

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 9:09 am    ileti konusu: YA FETHULLAH GULEN BU KADAR MUTEBERDE NEDEN ? Alıntıyla Cevap Gönder

KALBINDE TURKLUGUNUN VE ISLAMLIGININ YUCE GURURUNU TSIYAN HERKESE SELAM OLSUN
GECENLERDE BIR NURCU SITEYE GIRDIM VE SITE ICERSINDE DOLASMAYA BASLADIM NE GUZEL KI SITEDE HERSEY VAR ILAHISINDEN MUZIGINE KURANI KERIMDEN HADISLERE BENI TATMIN EDECEK HERSEY MEVCUT. DEDIMKI BIRDE SU VERILEN LINKLERE BAKAYIM KIMLERI LINK VERMISLER VE LINLERE GITTIM INANIRMISINIZ ASIRI SOLCU GAZETELERE BILE YER VERMISLER AMA BIR TANE ULKUCU GAZETEYE YER VERMEMISLER . ISTE BUNA NOKTADA BENDE HEMEN GURUBA BIR MAIL ATTIM VE CEVABI VERILMEDI VE IKINCI KEZ MAIL ATMAYA CALSITIM VE BENI SISTEM TARAFINDAN KILITLEDIKLERINI VE MAIL GONDEREMEYECEGIMI ANLADIM . PEKI AMA BEN NE YAZMISTIM ?BEN BU SITEYE SOYLE DIYORDUM SU ANDA DOLASTIGIM SITENIZI BIR ULKUCU SITE TARAFINDAN VERILEN LINKTEN OGRENDIM AMA NE YAZIKKI SIZIN SITENIZ ULKUCU HAREKETE AIT NE BIR SITE NEDE BIR GAZETEYE LINK VERMIS GEREGINI YAPIN VE YANLISINIZI DUZELTIN.ISTE BU INSANLARIN BIZE YAKLASIMI BU VE BIZE OLAN SEVGILERIDE BU KADAR. BIZDE MILLIYETCILER OLARAK ARTIK SU FETHULLAH GULEN SEMPATIZANILRINI KISASA KISAS UYGULAYARAK DURDURALIM VE YAZI YAZMALARINA VE BIZI DAHA FAZLA ZEHIRLEMELERINE IZIN VERMEYELIM.
SEVDASI VE SINESI TURKLUK OLAN HERKESE SELAM OLSUN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
yorukhasan
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 9:37 am    ileti konusu: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

ne demek seni sorgulayamam sana bir soru sormuşum TÜRK müsün diye anlattığın fıkrada TÜrkleri karalıyorsun bu açıkça ortadadır neymiş efendim TÜRKlerden birisi kuyudan çıkmak istese diğer aşağıya asılır bak güzide kardeşim bu tip fıkraları yazarken neyi anlatmya çlıştığınıda ve neden bu fıkrayı anlatma gereği duyduğunu da açıkla şayet ben senin ne anlatmak istediğini zaten anladım ama senin açığından seni eleştirdimki bir daha bu şekilde yapma diye. ve sana sordum sen türkmüsün diye bunda kızacak moraracak bir şey yok varsa haberim olsun
Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. sa.
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 10:14 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

sevgihan papayla herkes samimi olamaz.bunu sakın unutma.papanın bi cıkarı varki fetoşla samimi olmuş.bizim dinimizi onlara anlattığı içinmi papayla samimi olduğunu söylüyorsun.güldürme beni.onlar misyonerlik yapıyor.islam dinini kötülüyorlar.birde fetoş islamı anlatıyor hristiyanlıktan üstün tutuyor diye onu yanlarına sokacaklar.cok şey istemiyorum.biraz mantık istiyorum.mantıklı olduğunuzuda düşünüyorum.ama böyle yaparak fetoşu her gün gündem konus yaparak eksi puan alıyorsunuz.ülkücülüğünüzden ödün vermiş oluyorsunuz.dikkat edin.
reis269
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 180

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 12:45 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

[deccal demiyeceğim ama bahsettiğimiz şahsın islama vermiş olduğu zarar tartışılmaz. dinler arası diyalog bunun en güzel örneği"demiş erasagun kardeşim.Aynen katılıyorum.
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 6:01 pm    ileti konusu: Re: esselamün aleyküm ve rahmetullah Alıntıyla Cevap Gönder

yorukhasan demiş ki:
ne demek seni sorgulayamam sana bir soru sormuşum TÜRK müsün diye anlattığın fıkrada TÜrkleri karalıyorsun bu açıkça ortadadır neymiş efendim TÜRKlerden birisi kuyudan çıkmak istese diğer aşağıya asılır bak güzide kardeşim bu tip fıkraları yazarken neyi anlatmya çlıştığınıda ve neden bu fıkrayı anlatma gereği duyduğunu da açıkla şayet ben senin ne anlatmak istediğini zaten anladım ama senin açığından seni eleştirdimki bir daha bu şekilde yapma diye. ve sana sordum sen türkmüsün diye bunda kızacak moraracak bir şey yok varsa haberim olsun
Allah ( azze ve celleye ) emanet olun inş. sa.

Yoruk Hasan, Biz burada fikirlerimizi yazip tartisiyoruz. Ben burada yeni uye degilim, benim provokatur, sahtekar, vs. olmadigim da belli olmaliydi simdiye kadar. O acidan bakarsan, sadece fikrimi sormam/aciklaman gerekirken, senin benim Turklugumu sormam evet hakarettir. Ayrica, ben kisisel tartismalari HIC SEVMEM, burasi fikirleri tartismak icin meydandir.

Bu nokta haricinde, neden fikranin daha cok anlatilmasi istedigini anliyorum.

Ben o "fikra"yi Turkleri karalamak icin yazmadim - ben o fikrayi bazi Turklerin yaptigi yanlis davranislari tarif edip elestirmek icin yazdim. Ben burada, Amerika'da, devamli Turklerin birbirlerini baltaladiklarina sahit oldum. Ister Ermeni konusu olsun, ister isyerinde dayanisma olsun...buradaki cogu Turkler birlikte olup grup olarak daha buyuk bir guc olusturacagina, kendi kisisel cikarlari pesinde. Bizim buradaki Turk teskilatlarin basina sadece koltuk sevdasi olan kisiler oturuyor, zengin adamlar daha da cok zengin olmak icin teskilati kullaniyorlar. Onlarin "adami" degilsin, onlara yalakalik yapmazsan, teskilata girip etkili olmaya hic sansin yok. Bu insanlar rotaryanlarinin CDlerini dagitiyorlar, Ermenilere yag ceken adamlar bile gordum. Ve ben ne zaman Turkler icin mucadele etmeye calissam, beni kim engelledi biliyor musun? Ermeniler degil, Yunanlilar degil...TURKLER engelledi. O fikra, benim yasadigim gercegi yansitiyor.

Dolayisiyla, ben hayatim boyunca, birlikte calisabilecegim Turklerin arayisin icinde olmussumdur. Yani, gercek vatanseverleri aramissimdir. Kim olursa olsunlar, hangi gruptan olsurlarsa olsunlar, olumlu olan herhangi bir calismayi yapan birilerini desteklerim. Cunku Turklerin icinden bile Turkiye'ye karsi calisanlarin sayisi fazla - ne yazik ki. Burada Dev-Solcusundan, Komunistinden, Kurtcusune kadar hersey var, menfaatci Turklerin disinda birde bunlarla ugrasiyoruz.

Dolayisiyla biz burada Fethullah Gulen'i tartisiyoruz ama, sonuc olarak bu adam ve de onu sevenler bizim yurdumuzun yetistirdigi Turkler, ve her yaptiklerini tasvip etmezsende bu insanlar Turkiye'nin iyiligi icin calisiyorlar. Ben burada Baskan Bush'a Ermenilerle ilgili mektup kampanyasi actigim zaman, sadece bu Fethullah grubundaki insanlar imzalamaya cesaretleri vardi. Diger Turk gruplar imzalamamak icin, her turlu burokratik engel koydular, bazilari da acikca, "biz Ermenilerle ugrasmak istemiyoruz" dediler.

O yuzden ben diyorum ki, bizim birbirimize karsi calismaktansa, biraz birlikte olup elimizi kuvvetlendirmemiz lazim. Iste fikra'nin manasi bu. Turkleri karalayan bir fikra degil - birlikte olmadigimiz zaman basimizi gelebilecek felaketi anlatiyor.
sevgihan
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Pzr Tem 31, 2005 6:14 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

turk_neferi demiş ki:
bizim dinimizi onlara anlattığı içinmi papayla samimi olduğunu söylüyorsun.güldürme beni.onlar misyonerlik yapıyor.islam dinini kötülüyorlar.birde fetoş islamı anlatıyor hristiyanlıktan üstün tutuyor diye onu yanlarına sokacaklar.cok şey istemiyorum.biraz mantık istiyorum.mantıklı olduğunuzuda düşünüyorum.ama böyle yaparak fetoşu her gün gündem konus yaparak eksi puan alıyorsunuz.ülkücülüğünüzden ödün vermiş oluyorsunuz.dikkat edin.

Arkadas, benim bildiklerim sadece bu grubun Atlanta'da yaptiklari faaliyetleridir. Papazlarla yaptiklari toplantilarda neler olup bitiyor diye merak ettigim icin, bir kac toplantiya gidip izledim. Misyonerlik yaptiklarini gormedim. Aksisine, Islam hakkinda en bilgili olan Turkleri cagirip, Islam soyledir boyledir deyip, Islami anlatan kitaplar veriyorlardi. Yeni bir kitapci actilar. Satilan kitaplar arasinda Islam hakkinda bir suru kitap var, Hristyanlik hakkinda ise, tek bir kitap yok. Cocuk kitap bolumunde de Oguz Kagan Destani, Dede Korkut hikayeleri, Keloglan, vs. kitaplar var. Misyonerlik olarak yorumlanabilecek tek bir davranis gormedim - en azindan bu gruptan. Dedigim gibi, ben sadece buradaki gruptan gorduklerimin uzerinde yorumlarimi kuruyorum.

Siz neye dayanarak misyonerlik yaptiklarini soyluyorsunuz? (Resim haricinde)
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Pts Ağu 01, 2005 7:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

arkadaşlar bazı arkadaşlarımız beni gerçekten çok kırdı ben 1 ay öncesine kadar fethullah hocayı seven biriydim ve nurcu arkadaşlarım var neden böyle şeyler yazmaya gerek duyayımki emin olmadan yazılarımı okuyanlar beni az çok tanır araştırmadan emin olmadan yazı yazmam ve sırf başlık olsun diye bir insanı karalicak biri değilim ben kafir demedim alıntıları verdim karar sizin dedim deccal derkende ahir zamanda 30 a yakın küçük deccaller çıkıcaktır hadisinden yola çıkarak söyledim araştırmadan hakaret dolu sözleri için kulaktan dolma bilgilerle cevap veren arkadaşlarıma üzüldüm ben isterim ki her konuda birbirimizi uyaralım ama hata etmişim anlaşılan
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Pts Ağu 01, 2005 8:06 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÜLKÜDAŞ BELKİ NİYETİNİZ KİMSEYİ SUÇLAMAK VE ÇAMUR ATMAK DEĞİLDİ AMA YAZINIZI ÖYLE BİR HEYACANLA YAZMIŞSINIZKİ İSTER İSTEMEZ OKUYUNCA İNSAN YANLIŞ FİKİRLERE KAPILABİLİYOR.ŞU AN SİZDE YAZDIKLARINIZI OKUSANIZ BELKİDE YAZMASAM DEDİĞİNİZ YERLER VARDIR.BİRİSİNİ İTHAM ETMEK İÇİN KİTAPLARINDAN ALINAN KÜÇÜK CÜMLELER YETMEZ.ONUN İÇİN BÜYÜK DELİLLER SOMUT DELİLLER GEREKİR.SİZE TAKİP ETTİĞİM KADAR TEPKİLERİN BU KADAR ARTMASININ NEDENİ KİTAPLARINDAN CÜMLELERİ MANALARINI KAYBETTİREREK ALINITI YAPMANIZ VE O ZATI BUNLARLA İTHAM ETMİŞ OLMANIZDIR.BU İTHAMLAR DOĞRU DEĞİL İSE Kİ BUNUN ÖBÜR TARAFTA HESABININ BÜYÜK OLDUĞUNU DA BİLMENİZ GEREKİR.
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 24 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4 ... 22, 23, 24  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız