Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Ülkücü reis Ağca'yı anlattı...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 8 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
eksioglu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 50

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 8:52 pm    ileti konusu: mehmet ali agca Alıntıyla Cevap Gönder

YA KUSURA BAKMAYIN ORADA ÜLKÜCÜ REIS AGCAYI ANLATIYOR IMIS YAZIYORDU BENDE YANLIS ANLAMISIM AMA O BASLIK ICIN YAZDIKLARIM HARIC HERSEY DOGRUDUR:eksioglu
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cmt Oca 14, 2006 9:51 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ağca'yı bekleyenleri TV de seyrederken eshef duydum. Hatta utandım...
''Türkiye seninle gurur duyuyor'' Yok canım daha neler...
Postu kurtarmak için papa nın elini eteğini öpen, Ülkücülükle alakası olmayan bir adamı kimler destekliyor...
Yanımdaki arkadaşıma bunlar Ülkücü değil. Olsa olsa medyanın satın aldığı figuranlardır dedim. Eminim öyledir.
Ne yazıktır ki, satılmış medya, yükselmekte olan Türk Milliyetçiliğine, yine çomak sokmaya çalışıyor...
Yine üstümüze oyunlar oynanıyor. Yine birileri dolaplar çeviriyor.
Her zaman yaptıkları gibi bize yeni kılıflar uyduruyorlar...

(Vuslatım Ülküdaşım yeni görevin hayırlı olsun. Allah (cc) Yar ve yardımcın olsun...)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kafkasyurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 67

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 1:52 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

AGCA ÜLKÜCÜ DEGILDIR ZAMANINDA ARTISTLIK UGRUNA BIR IKI KISIYI VURAN KENDI CIKARLARI HARIC BIRSEY DÜSÜNMEYEN RUH HASTASI BIR INSANDIR

ÜLKÜCÜ DEGILDIR EGER AGCA ÜLKÜCÜ ISE BEN
ÜLKÜCÜ DEGILIM KARDESIM...

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 2:03 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serhan_38 demiş ki:
benim iki nick kunladim felan yok birtanesi benim arkadasimin nickidir
buraya geldim günden beri benle urasuyon duryon bakalim altindan ne cikacak

Ispati özel ileti ile gönderilmistir...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 8:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ağca ile ilgili destansı yazıları okuduğumda gülüyorum.Vakt-i zamanında benim seyrettiğim bir filim vardı KEŞANLI ALİ DESTANI diye.Orada zavallı,sıradan bir insanın,bir kabadayıyı temizlemeden,yanlışlıkla isim yaptığını,tüm kasaba ile,düştüğü cezaevinde,yok yere nam salıp,kahraman muamelesi gördüğü anlatılıyordu.Kemal Sunalın filimlerinden bir tanesinde de vardı galiba böyle bir şey.Yahu bu ülkede herkes uyuyormu?Bir kaç arkadaşın yazdığı yazıdaki gibi,ilgililer gerekli açıklamayı yapmış.Genel merkez açıklama yapmış.Bunun üzerine hala yorum yapılıp,kahraman dı falan demek olur mu?Abdi ipekçi cinayeti ile ağcanın alakası falan yok.İpekçi,milliyet gazetesinin Aydın doğana satılmasını önlediği için öldürülmüştür.Olay siyasi falan değil.Olay adi bir mafya suçudur.Bir taşla iki kuş.Hem bir engel kaldırılıyor bu bir,ikincisi ülkede uc bir yazarın ortadan kaldırlmasıyla,iş ülkücü camiaya ihale edilip,sağ sol çatışması tırmandırılıyor,ileride yapılacak abd güdümlü darbeye gerekçe hazırlamak için ses getirebilecek bir suikast yapılıyor.
Papa süikastı ise bir başka filim.Benim bildiğim suikastçı ıskalamaz.Bakın kenedy'i nasıl bitirdiler?Elin oğlu koydumu oturtuyor.Bizim suikastçılar ise karavanacı.Kime sıksalar ıskalıyorlar.Ya bırakın Allahaşkına.Bırakın ciddi işlerle uğraşın.Sirk oynamaya alet olmayın.Biri Özala sıkıyor ıskalıyor,biri papaya üç adımdan üç kişi gidiyor,sıkıyorlar,ıskalıyorlar.Adamla dalga mı geçiyorlar.Sizin şurada doğru dürüst bu dava üzerinize yazdığınız o yazılar,o sıkıyor diye iddia edilen adamlardan çok daha değerli.Siz onlardan daha kahramansınız.Çıkıyor,bir zulüme apaçık karşı duruyor,bu iktidardan nemalanacağınıza ;vatan millet diye haykırıyorsunuz.Sizin davanızda,kimse ile anlaşma yok,maddi menfaat yok.O yok bu yok.Ülkücülük budur.Bugün sözle yaparız,yarın şartlar gerektirir,ülkenin yetkilileri yapması gerekenleri yapmaz,teslim olur,çıkar döğüşürüz.Mesele niyet ve saf meselesidir.Doğru yerde duruyorsan,Hak yolcusu isen;sana zamanı geldiğinde attırılır da,sıktırılır da."Sen atmadın,lakin Allah attı"İşte mesele bu.Müslüman"ya Allah bismillah"der atar.Gerisi ,vurmak sahibinin işidir.İzin olmadan kuş kanadını kımıldatamaz.Herkes,verilen vazifeyi yapar.Özenerek bir şey yapılmaz.Genel merkez doğruyu söylüyor.Eski ocak başkanımız doğruyu söylüyor.Artık bunun üzerine,dava zarar görmesin diye..... başlayıp da yorum yapmanın anlamı yok.Gerekli cevaplar verilmiştir.Orada toplanan kalabalığa gelince.Orada kimse mhp nin şu teşkilatı diye bir pankart açabildi mi?Açamaz.Herkes teşkilatları dinleyecek.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Bozkurt_1453_
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 100

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 1:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serhan_38 demiş ki:
ister inan ister inanma benim bir nickim var sen burda yetkilerini kunlanarak hava basma bana sokakda birbirimizi görsek böyle hava basabilirmiydin acaba?

TÜRK´e kefen bicenin ÖLÜMÜ KORKUNC OLUR

Adam sana özel iletiyle cevap vermiş sen karşılık vereceksen sen de özel ileti at boşu boşuna forumun huzurunu kaçırma...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
kaptanseref
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 6

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 1:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kimin ne oldugunu ancak yüce ALLAH bilir.
Agca ülkücümü? zaman her seyi gösterir.
Burdan tüm ülkücü kardeslerime selamla.r
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
altantas
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 1

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 2:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ne bu ya başka bişe yokmu yok sokakta görürsen hava basamazsın yok ağca ülkücü değilmiş. iki tane köpeğe ateş ettiğinde sahip çıkılsaydı oda el etek öpmek zorunda kalmazdı ülkücü kadroların içinde aktif olarak görev yapmış bu tarihi şahsiyeti lütfen daha fazla aşalamayalım sahip çıkmayacaksak susalım.
enis_baba
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 3:53 pm    ileti konusu: dikkat seçimler yaklaşıyor...! Alıntıyla Cevap Gönder

15 ocak 2006 sabah saat 1:30 2:00 civarı ve özel kanallardan birinde ağca ile ilğili bir haber çıkıyor ve sırf bize inat olsun diye ağca reise cani ülkücü deniyor... ve aynı haber içinde a. çatlı , haluk kırcı vb. büyük dava adamlarının ismi geçiyor bana göre ağca örnek aldığım bir insan ama şeçimler yaklaştı 2006 da büyük bir ihtimal seçim bekleniyor yani ülkücü zordan korkmamalı bize canide derler faşist de bu oyunları daha çok oynayacaklar ama zafer bizim türk milletinin türk milliyetçilerinin ve ülkücülerin "ağca ve sen iyiki varsın....!"
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 5:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

altantas demiş ki:
ne bu ya başka bişe yokmu yok sokakta görürsen hava basamazsın yok ağca ülkücü değilmiş. iki tane köpeğe ateş ettiğinde sahip çıkılsaydı oda el etek öpmek zorunda kalmazdı ülkücü kadroların içinde aktif olarak görev yapmış bu tarihi şahsiyeti lütfen daha fazla aşalamayalım sahip çıkmayacaksak susalım.

Önce oku ve öğren bence. İşkembeden sallama...
Başbuğ Türkeş onun ülkücü olmadığını söylerken, aksini savunmak ülkücü işi olamaz...
Genel merkez onun parti ve teşkilatlarla hiçbir ilgisi olmadığını söylerken, ''o ülkücüdür'' demek ülkücü sözü olamaz...
Medya var gücüyle üstümüze çamur atmaya çalışırken, bizde bu çamurları üstümüze sıvamayalım.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 5:24 pm    ileti konusu: Re: dikkat seçimler yaklaşıyor...! Alıntıyla Cevap Gönder

enis_baba demiş ki:
15 ocak 2006 sabah saat 1:30 2:00 civarı ve özel kanallardan birinde ağca ile ilğili bir haber çıkıyor ve sırf bize inat olsun diye ağca reise cani ülkücü deniyor... ve aynı haber içinde a. çatlı , haluk kırcı vb. büyük dava adamlarının ismi geçiyor bana göre ağca örnek aldığım bir insan ama şeçimler yaklaştı 2006 da büyük bir ihtimal seçim bekleniyor yani ülkücü zordan korkmamalı bize canide derler faşist de bu oyunları daha çok oynayacaklar ama zafer bizim türk milletinin türk milliyetçilerinin ve ülkücülerin "ağca ve sen iyiki varsın....!"

Al bir tane daha...
Arkadaşlar siz necisiniz ???
Genel merkezin bizden değil dediği adama, nasıl bu şekilde yakıştırmalar yapıyorsunuz? Ağca reis miş yok daha neler...
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 5:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

serhan_38 demiş ki:
ENIS KARDESNE KATILIYORUM AGCA IYI BIR ÜLKÜCÜ

AMA ÜZERIMZE YENIDEN OYUNLAR OYNANYIOR
AGCAYIDA BU YÜZDEN CIKARDIALR

ALLAH EMANET OLU

Medyanın sözlerine sizler bile inanıyorsanız, ülkücü olmayan vatandaş nasıl kanmasın ?
Medya sizi bile kandırmış...

''İyi bir ülkücü'' demişsin.
Ben bir ülkücü olarak canım pahasına da olsa papa nın elini öpmem. Sen öper misin?
Bana üstlerim bir görev verse ve ben o görevi başaramasam kafama sıkarım. Sen sıkmaz mısın?
Ben bu davaya zarar verdiğimi anladığım an; son bir faydam olursa diye, beni bilmem ne düşüncedeki adamlar ülkücülüğe zarar vereyim diye kiraladılar derim...

Daha pek çok örnekle geliştirilebilir.
Ağca ülkücü değildir. İyi bir ülkücü asla olamaz...
metingt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 111

İletiTarih: Pzr Oca 15, 2006 8:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet türk milliyetciligini altinda cok davaya zarar veren insanlar olmustur dikkat etmeliyiz herkes ülkücü harekete vurulan lekenin türk devletini yok etme yikma emellerinr ulasma olabilir bir ülkücü ne bir lokma ekmek ne bir kac kagit parcasina davasini satmaz cünkü satdiginin ülküsüyle beraber ülkesinin ve namusunun oldugunu bilir cunku böyle yetismistir kendi icin deyil türkiyecumhuriyeti ve islam inanci icin yasarsaygilar
rabbim türkü korusun kollasin yüceltsin
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder AIM YIM MSNM
kafkasyurt
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 67

İletiTarih: Pts Oca 16, 2006 12:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

AGCAYA ÜLKÜCÜ DEMEK BASBUGUN SÖZLERINI HICE SAYMAK DEMEKTIR

AGCA ÜLKÜCÜ DEGILDIR EGER ÜLKÜCÜ OLSAYDI NEDEN YAPTIGI ISI INKER EDIP BEN BIR AKTÖRDÜM DEDI
80 ÖNCESI ÜLKÜ CICEKLERIMIZ YAPTIKLARI EYLEMI HICBIR ZAMAN INKAR ETMEDILR BUNUN BEDELI YAGLI URGAN OLDUGUNU BILE BILE...

AGCA MADEM DAVAMIZ UGRUNA PAPAYI VURMA TESEBÜSÜNDE BULUNDU,---O ZAMAN NEDEN ELINI TUTUP AF DILIYORSUN ULAN ---

BU KADAR OLAZ YAHU RUH HASTASI BIR INSANI KAHRAMAN YAPTINIZ KIM AGCAYA GIT DE PAPAYI VUR DEDI TESKILOAT BU EMIRI VERMEDIYSE KIM VERDI???????

SAKIN MASONLAR OLMASIN UYUMAYIN ÜLKÜDASLAR UYUMAYIN BILEN BILIR GERCI LAFIM ONLARA DEGIL ZATEN ....... ALLAH TÜRKÜ KORUSUN
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 8 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız