Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - VATAN VE DEVLET OLMADAN NE DİN OLUR VE NE DE PEYGAMBER!...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 4:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bunlar rumu yahudiyi ermeniyi amerikanı ingilizi alır TÜRK'Ü atarlar amaa YÜCE TÜRK MİLLETİDE onlara öyle bir tekme atarki aynen hocaları erbakana yaptıkları gibi tepe taklak giderler ve nereden geldiklerini şaşırırlar. ÇÜNKÜ :

TÜRK MİLLETİ HERŞEYİ UNUTUR AMA KENDİNİ SATANI UNUTANI VATANINA İHANET EDENİ ASLA AMA ASLA UNUTMAZ. ELBET GÜNÜ GELİR O İHANET EDENE HESAP SORAR...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 4:43 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

cengizhan_333 demiş ki:
bunlar rumu yahudiyi ermeniyi amerikanı ingilizi alır TÜRK'Ü atarlar amaa YÜCE TÜRK MİLLETİDE onlara öyle bir tekme atarki aynen hocaları erbakana yaptıkları gibi tepe taklak giderler ve nereden geldiklerini şaşırırlar. ÇÜNKÜ :

TÜRK MİLLETİ HERŞEYİ UNUTUR AMA KENDİNİ SATANI UNUTANI VATANINA İHANET EDENİ ASLA AMA ASLA UNUTMAZ. ELBET GÜNÜ GELİR O İHANET EDENE HESAP SORAR...

inşallah kandaşım inşallah damarımıza daha ne kadar basılır ve daha ne kadar sabrederiz bilinmez ama TARİH TÜRKÜ İYİ BİLİR
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

funda3307 demiş ki:
cengizhan_333 demiş ki:

inşallah kandaşım inşallah damarımıza daha ne kadar basılır ve daha ne kadar sabrederiz bilinmez ama TARİH TÜRKÜ İYİ BİLİR

işte o sabır TÜRK MİLLETİNDE çoktur amaa o sabırda taşmaya görsün yeniçeriler genç osmanı tahtan indirdiyse YÜCE TÜRK MİLLETİDE kendi oturttugunu kendisi indirmeyi çok iyi bilir bunuda tarihler yazar.
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 4:55 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRKLÜK GURURUM İSLAM SUURUM
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
hlly
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 45

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 5:20 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ideologlarımız ne kadar türklük ne kadar müslümanlık konusunda çok güzel bir söz söylemiştir:

TANRI DAĞI KADAR TÜRK HİRA DAĞI KADAR MÜSLÜMAN

üstüne söylenecek söz var mı?bizi ikisinde de geçecek var mı?Allah hepinizden razı olsun ağabeyler
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 7:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

“Onları ateşe çağıran imamlar kıldık. Kıyamet günü onlar yardım görmeyeceklerdir.” (Kasas: 41)
“Doğrusu bir çokları bilmeden heva ve heveslerine uyarak halkı şaşırtıyor.” buyuruluyor. (En’am: 119)
Allah-u Teâlâ ve Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- onları bize şöyle bildiriyor ve tanıtıyor;
“Onları ateşe çağıran imamlar kıldık. Kıyamet günü onlar yardım görmeyeceklerdir.” (Kasas: 41)
İşte bunlar halkı yanlış bilgilendirerek saptıran imamlardır. Bunlar insanları cehenneme çağırıyorlar.
Âyet-i kerime’de:
“Yoksa onların, dinden Allah’ın izin vermediği şeyleri dini kaide kılan ortakları mı vardır.” buyuruluyor. (Şûrâ: 21)
İslâm’da olmayan mesnetsiz ve asılsız yalanlarını İslâm dininin kaidesi gibi gösteriyorlar. Bu ise İslâm’ın hükümlerine karşı gelmektir.
Allah-u Teâlâ Âyet-i kerime’sinde şöyle buyurmaktadır:
“Onların çoğu Allah’a iman etmişlerdir, fakat müşrik olarak yaşarlar” (Yusuf: 106)
Allah-u Teâlâ’nın kesin olarak buyurduğu, emir ve nehyettiği şeyleri hükümsüz bırakmak için, kendi arzularına göre söz söylüyorlar.
Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz ise onlar hakkında,
“Şüphesiz ki benden sonra ümmetimden bir zümre gelecektir. Onlar Kur’an okuyacaklar, fakat Kur’an’ın (feyzi) onların boğazlarından öteye geçmeyecektir. (Yalnız dilde kalacaktır.) Nitekim onlar okun avı delip geçtiği gibi dinden çıkacaklar, bir daha da dönmeyeceklerdir. İşte bütün insanların ve hayvanların en kötüsü bunlardır.” buyuruluyor. (Müslim: 1067)
Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz onları “Bütün insanların ve hayvanların en kötüsü” olarak ifade ediyor. Okun avı delip geçtiği gibi dinden hemen çıkıyorlar.
Diğer bir Hadis-i şerif’lerinde:
“Allah-u Teâlâ ilmi size ihsan buyurduktan sonra (hafızanızdan) zorla çekip almaz. Lâkin âlimleri ilimleri ile beraber cemiyetin içinden alır, ruhlarını kabzeder, artık kara cahil bir zümre kalır. Halk bunlardan dini ihtiyaçlarını sorarlar. Onlar da (âyet, hadis) gözetmeden kendi düşünce ve arzularına göre fetvâ verip hem kendileri saparlar, hem de başkalarını saptırırlar.” buyuruluyor. (Buhari. Tecrid-i Sârih: 2174)
Ümmet-i Muhammedi ifsad ediyorlar, mesnetsiz asılsız fetvâlarla Din-i mübine zarar veriyorlar.
“İnsanlar üzerine öyle bir zaman gelecek ki, İslâm’ın yalnız ismi, Kur’an’ın ise resmi kalacak. Mescidler dış görünüşü ile mamur, fakat içleri hidayetten mahrum olacak. Onların âlimleri gökkubbe altındakilerin en şerlileridir. Fitne onlardan çıktı, yine onlara dönecektir.” buyuruluyor. (Beyhaki)
Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz:
“Sizin için deccalden daha çok deccal olmayanlardan korkarım.
-Onlar kimlerdir?
Saptırıcı imamlardır.” buyurdular. (Ahmed bin Hanbel)
Kendilerine tâbi olanları yoldan çıkartıp saptırırlar.
Peygamber -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz:
“Ahir zamanda öyle kimseler türeyecektir ki, bunlar dinlerini dünyalığa alet edeceklerdir. İnsanlara karşı koyun postuna bürünmüş gibi yumuşak ve güzel huylu görünürler. Dilleri şekerden daha tatlıdır; amma kalpleri kurt gönlü gibidir. Aziz ve Celil olan Allah-u Teâlâ bu gibi kimseler için şöyle buyuruyor:
Bunlar acaba benim sonsuz affediciliğime mi güveniyorlar, yoksa bana karşı meydan mı okuyorlar? Ululuğum hakkı için onlara öyle bir ağır musibet vereceğim ki, aralarında bulunan yumuşak başlılar da şaşakal) Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz ahir zamanda dinlerini dünyalığa alet eden türemelerden haber veriyor. Bakınız ne kadar güzel açıklıyor.
“Ahir zamanda öyle kimseler türeyecektir ki, bunlar dinlerini dünyalığa alet edeceklerdir. İnsanlara karşı koyun postuna bürünmüş gibi yumuşak ve güzel huylu görünürler. Dilleri şekerden bile tatlıdır, amma kalpleri kurt gönlü gibidir.
Aziz ve Celil olan Allah-u Teâlâ (bu gibi kimseler için) şöyle buyuruyor:
Bunlar acaba benim sonsuz affediciliğime mi güveniyorlar, yoksa bana karşı meydan mı okuyorlar? Ululuğum hakkı için, onlara öyle ağır bir musibet vereceğim ki aralarında bulunan yumuşak başlılar şaşakalacaklardır.” (Tirmizî)
Görülüyor ki Resulullah -sallallahu aleyhi ve sellem- Efendimiz bunların bütün iç yüzlerini biliyor ve iman edenlere bildiriyor..” b Ne buyurmuştu Cenâb-ı Hakk:
“Sizden hiçbir ücret istemeyenlere uyun, onlar doğru yoldadırlar.” (Yâsin: 21)
Âyet-i kerime’de:
“Ey Peygamber kâfirlerle ve münafıklarla savaş, onlara karşı sert davran. Onların varacağı yer cehennemdir. O gidilecek yer ne kötüdür.” buyuruluyor. (Tahrim: 9)
“Onlar müminleri bırakıp kâfirleri dost edinirler. Onların tarafında bir şeref ve kudret mi arıyorlar? Bilsinler ki, şeref ve kudret tamamen Allah’a aittir.” (Nisa: 139)
“Ey iman edenler! Müminleri bırakıp da kâfirleri dost edinmeyin. Allah’ın aleyhinize apaçık bir ferman vermesini mi istersiniz?” buyuruluyor. (Nisa: 144)
“Ey iman edenler! Benim de düşmanım, sizin de düşmanınız olanları dost edinmeyin. Onlar size gelen gerçeği inkâr etmişken, onlara sevgi gösteriyorsunuz. Oysa onlar Rabbiniz olan Allah’a inandığınızdan dolayı Peygamber’i ve sizi yurdunuzdan çıkarıyorlar. Eğer sizler benim yolumda savaşmak ve hoşnudluğumu kazanmak için çıkmışsanız, onlara nasıl sevgi gösterirsiniz? Ben sizin gizlediğinizi de açığa vurduğunuzu da bilirim. İçinizden kim bunu yaparsa doğru yoldan sapmış olur.” buyurulmaktadır. (Mümtehine: 1)
“Allah’a ve ahiret gününe inanan bir milletin; babaları, oğulları, kardeşleri veya akrabaları da olsa, Allah’a ve Peygamberine muhalefet eden kimselere sevgi beslediklerini göremezsin.” (Mücâdele: 22)

ULU ÖNDERİMİZ ATATÜRK DİYORKİ:Bizi yanlış yola sevkeden soysuzlar bilirsiniz ki, çok kere din perdesine bürünmüşler, saf ve temiz halkımızı hep din kuralları sözleriyle aldata gelmişlerdir. Tarihimizi okuyunuz, dinleyiniz...
Görürsünüz ki milleti mahveden, esir eden, harabeden fenalıklar hep din örtüsü altındaki küfür
ve kötülükten gelmiştir." (1923)ATATÜRK
AKP DENİLEN BU SAHTE İSLAMCILARA KANMAYALIM VATANI VE DİNİMİZİ KORUMAK BU SAATTEN SONRA DAHA BİR ÖNEM ARZ ETMEKTEDİR.BU SAHTECİLERİN OYUNLARINI SADECE TÜRK MİLLİYETÇİLERİ BOZACAKTIR.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Çar Mar 08, 2006 11:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

malesef din kisvesi altında dini kullanarak gelmiş olmaları çok acı bir durum cami yerine kadir gecesinin sabahına kurban keserek kilise açmış bir parti yahudiyi hristiyanı Kuran'a inat dost tutmuş bir parti vatan namusken satan bir parti........................adı islami parti yazık. adımı tarihe yazdırıcak işler yapıcam diyor tayyip bir konuşmasında bence de yazdırıcak ama utanç sayfalarına........UNUTMA DAMAT FERİTTE VAR ADINI YAZDIRAN,ŞEYH SAİTTE....

NE DİNSİZ TÜRKÜM NEDE SOYSUZ MÜSLÜMAN
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cmt Mar 11, 2006 6:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Müslümanlıklarını siyasete alet etmeye çalışan (biraz da başaran) bu parti, İslam aleyhinde o kadar çok çalışmıştır ki...

Kitapçı da gezerken bir kitap dikkatimi çekti. Aldım arka kapağını okudum. Şu satırlar beni hem üzdü, hem de düşündürdü;

"Bu kitabın yazarı ataisttir. Ama neredeyse Allah'ı savunmak zorunda kalacaktır"

Bu günleride mi görecektik diyemedim. Belki de yazar kendince haklıydı.

Müslümanız diye geçinen hükümet, güzel Dinimize yakışmayan hatta son derece ters uygulamaları ile, kimlere neler söylettiriyor...

Açıkçası bunlar kazandığında ülkemi İran'a benzetmeye çalışacaklar diye korkmuştum...

Daha beteri oldu...
CAN_YUSUF
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 19

İletiTarih: Sal Mar 14, 2006 7:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Çok güzel ve açılması gereken bir konu.Allah razı olsun ağabeyimden!

Görüşlerinize aynen katılıyorum ve birkaç ilave yapmak istiyorum.

İslam dininin her konuda benimsemiş olduğu kurallar vardır çok şükür.Dinimizi yeterince öğrenmeli,geçmiş medeniyetimizi yani ecdadımız Osmanlı'yı iyi irdelemeliyiz.Ama burada şunu da yapmalıyız.İçinde bulunduğumuz ülkücü camianın geçmişten beri kabullendiği bazı kabuller İslama ters düşüyorsa bu değiştirmeliyiz ki ilerleyebilelim.Bir kere İslamda kavmiyetçilik yoktur sevgili kardeşlerim ama gelin görün ki öyle bir hastalığa yakalanmışız ki her şeyimiz "Türk" olmuş.Elbette Türküz ama İslama göre ortak noktada birleştiğimiz iman,eğer başka toplumlarda da varsa biz dinen kardeş sayılırız demektir.Yani bir kürt ya da her neyse eğer İslam dinini seçmişse kendine yol olarak, o da bizim kardeşimizdir.İşte İslamın bu ince çizgisi maalesef bugün kopmuştur.Bu yüzden de "milliyetçilik" anlayışı ortaya çıkmış ve yabancı güçlerin oyuncağı olmuştur yani adeta lümpenleşmiştir...

Yapılması gereken İslam anlayışının bu ince çizgisini iyi değerlendirmek ve bunun öncülüğünde ilerlemektir.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
turker35
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 34

İletiTarih: Sal Mar 14, 2006 8:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Başlik açma yetkim olmadiği için buraya yaziyorum..Ülküdaşlar geçen yil FLASH TV de yayinlanan ve Ahmet Yilmaz ağabeyimizin katildigi "DÜŞÜNCE KAMPI" programinin yeniden yayinlanmasini isteyenler

huseyiny@flashtv.com.tr ye konuyla ilgili olarak mail atarlarsa sevinirim..

saygilar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Mar 14, 2006 8:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

çok sevindim bu çok güzel olur tadı hala amağım da olan harika bir tartışmaydı hele ki o son gün ahmet abim kendinden emin beyaz giyinmiş ve bir o kadar da heybetli bir kurt gibiydi BOZKURT olmuştu..demirkazıkla şahin şerefsizi de ağızlarının payını almıştı inşallah olur kardeşim ben yolluyorum saygıyla
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Sal Mar 14, 2006 9:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

CAN_YUSUF demiş ki:
Çok güzel ve açılması gereken bir konu.Allah razı olsun ağabeyimden!

Görüşlerinize aynen katılıyorum ve birkaç ilave yapmak istiyorum.

İslam dininin her konuda benimsemiş olduğu kurallar vardır çok şükür.Dinimizi yeterince öğrenmeli,geçmiş medeniyetimizi yani ecdadımız Osmanlı'yı iyi irdelemeliyiz.Ama burada şunu da yapmalıyız.İçinde bulunduğumuz ülkücü camianın geçmişten beri kabullendiği bazı kabuller İslama ters düşüyorsa bu değiştirmeliyiz ki ilerleyebilelim.Bir kere İslamda kavmiyetçilik yoktur sevgili kardeşlerim ama gelin görün ki öyle bir hastalığa yakalanmışız ki her şeyimiz "Türk" olmuş.Elbette Türküz ama İslama göre ortak noktada birleştiğimiz iman,eğer başka toplumlarda da varsa biz dinen kardeş sayılırız demektir.Yani bir kürt ya da her neyse eğer İslam dinini seçmişse kendine yol olarak, o da bizim kardeşimizdir.İşte İslamın bu ince çizgisi maalesef bugün kopmuştur.Bu yüzden de "milliyetçilik" anlayışı ortaya çıkmış ve yabancı güçlerin oyuncağı olmuştur yani adeta lümpenleşmiştir...

Yapılması gereken İslam anlayışının bu ince çizgisini iyi değerlendirmek ve bunun öncülüğünde ilerlemektir.

Can _yusuf Kardeşim,

İlk önce düşüncelerine saygı duyduğumu söyleyeyim...

Ancak yukarıda bana göre yanlış bir saptaman var gibime geliyor...

''her şeyimiz TÜRK olmuş'' diyorsun...

Tabii ki her seyimiz TÜRK olacak...çünkü bir TÜRK'üz....

Bu cümleni yadırgadığımı söylemeliyim...

Bende tam tersi düşünüyorum...

Hızla TÜRKLÜKTEN uzaklaştırılmak istenildiğini ... düşünüyorum...

Tv 'lerde... TÜRK Örf ve Adetleri ile uzaktan yakından ilgisi olmayan

Dizilerin... Şov programlarıının ..bu millete zorla dayattırıldığını düşünüyorum...

Niçin.. İslam ile Türklüğün bilinçli bir şekilde ayrıştırılmak istendiğini

sorgulamak gerekir...

İsterseniz ben biraz açıklayayım...

ABD ve AB destekli ''ILIMLI İSLAM'' ın bir politikasıdır bu....

Önce önemli olan İslamdır denecek...

Millet , özbenliğini kaybedecek...

Ondan sonra ..gelsin... AB ve ABD destekli sömürü düzeni...

Burada ..hiç kimse başka bir ırktan olupta... İslam dinine mensup birisine itiraz etmiyor....

Ama her nedense... söz konusu TÜRKLÜK olunca....

Aslında İSLAM önemlidir.... TÜRKLÜK değildir gibi bir anlam çıkıyor....

Sözüm size değil ama... gözünüzü seveyim bu tuzaklara düşmeyelim...

Bizim sahip olduğumuz çok güzel bir TÜRK -İSLAM ÜLKÜMÜZ var...

Maalesef Dinimizin ''tarikatlara '' bölündüğü bir gerçektir...

İllede bizi bir tarikatın içine çekmeye çalışıyorlarsa..

Uğraşmalarına gerek yok....

Bizim tarikatımızda...

TÜRK -İSLAM ÜLKÜSÜDÜR..

TÜRKLÜK önemli değil diyenlere...

IRAK'ta.. ABD askerinin postalının dibinde...

namaz kılmaya çalışan....

Bir müslümanın fotoğrafını ...

iyi tahlil etmelerini öneririm.......

Saygılarımla.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Çar Mar 15, 2006 10:15 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

49.13. Ey insanlar! Doğrusu biz sizi bir erkekle bir dişiden yarattık. Ve birbirinizle tanışmanız için sizi kavimlere ve kabilelere ayırdık. Muhakkak ki Allah yanında en değerli olanınız, O'ndan en çok korkanınızdır. Şüphesiz Allah bilendir, her şeyden haberdardır.

11.118. Rabbin dileseydi bütün insanları bir tek millet yapardı. (Fakat) onlar ihtilafa düşmeye devam edecekler.

42.8. Allah dileseydi onları bir tek millet yapardı. Fakat O, dilediğini rahmetine kavuşturur; zalimlerin ise hiçbir dostu ve yardımcısı yoktur.

Bunlar Bozkurt Net'teki Kuran Mealinden alıntılardır...
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Çar Mar 15, 2006 2:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Türk boysuz olmaz
Müslüman soysuz olmaz
Hem MÜSLÜMAN - Hem TÜRK'üm !
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 7 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız