Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - İKİYÜZLÜ DİNCİLER,YALANCI MİLLİ GÖRÜŞÇÜLER!
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Cmt Oca 10, 2009 11:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Emine Erdoğan'ın gözyaşları

Emine Erdoğan Filistin'e barış için yapılan 'First ladyler' toplantısında gözyaşlarını tutamadı...

"Gazze'ye destek için İstanbul Buluşması" toplantısında konuşan Emine Erdoğan duygu dolu anlar yaşadı.

Emine Erdoğan, "Gazzeli çocuklar dünyanın tüm çocukları gibi, bizim çocuklarımız gibi süt istiyorlardı. Ekmek istiyorlardı. Oyun ve oyuncak istiyorlardı. O masum yavrular okula gitmek, parka gitmek, öğrenmek ve oynamak istioyarlardı"dedikten sonra boğazı düğümlendi, ağlamaklı oldu.Emine Erdoğan'ın bu sözleri, salondan alkış aldı.

Sahte gözyaşları, resmen sahte !!!

Siz bugüne kadar neden Şehit olan askerlerimiz, öğretmenlerimiz, kamu görevlilerimiz ve onların eşleri, çocukları için meydana çıkıp gözyaşı dökmediniz?

Çıkıpta bir kampanya yapalım demediniz?

Senin eşin çıkıp bop eş başkanıyım demedimi? Siz hangi kulvardasınız?

Filistinde ırkdaş olduğunuz insanlar öldüğü içinmi bu kadar çabalıyorsunuz?

Doğu Türkistanda, Azerbaycanda katliamlar yapılırken neredeydiniz?

Ecdat kalesini yıkarlarken, tarihi mezarlarımızı talan ederlerken neredeydiniz?

Evet israil orda bir insanlık suçu işlemektedir, hele çocukların hiçmi hiç günahı yoktur amaaaaaa birine mesafeli durup birine tepki verirsen, senin gözyaşların timsah gözyaşından ötesine geçemez.

Saygılarımla
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Pzr Oca 11, 2009 6:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Ülkücülere linç girişimi
11 Ocak 2009
Fahrettin GÖK- Murat ÇAĞLAR/VAN, (DHA)
Ülkücülere linç girişimi
VAN’da Saadet Partisi (SP) ve Memur-Sen öncülüğünde yapılan İsrail’i telin mitinginde olaylar çıktı. Ellerindeki Türk Bayraklarını kadınların bulunduğu yerde açmak isteyen başlarında ‘bozkurt’ ve ‘3 hilal’ bandajı bulunan 10 kişilik gruba kalabalık tepki gösterdi.

İSRAİL'İ PROTESTO MİTİNGİNDE OLAY - FOTO GALERİ

Miting alanın dolduranlar, grubun üzerine yürüyerek tekme- tokat linç girişiminde bulundu. Grubu polisler araya girerek kurtadı. Yaklaşık 5 bin kişinin katıldığı mitingde İsrail ve ABD bayrakları yakıldı.

İsrail’in Gazze’ye düzenlediği saldırı bugün Van’da düzenlenen ‘İsrail’i Tel’in’ mitingiyle protesto edildi. Kent merkezindeki Altaylı parkı yanındaki alanda toplanan yaklaşık 5 bin kişi, ellerine aldıkları dövizler ve Filistin bayraklarıyla tekbirler getirip, İsrail aleyhine sloganlar attı. Düzenlenen saldırılarda hayatlarını kaybedenler için dua edip, İsrail’in 2004 yılında Filistin’e düzenlediği hava saldırılarında şehit olan Hamas lideri Şeyh Ahmed Yasin ile İsrail askerleri tarafından öldürülen çocukların resimlerini de taşıdı. Kalabalık, İsrail ve ABD bayraklarını ateşe verip, yanan bayrakları ayaklarıyla ezdi.

ÜLKÜCÜ GRUBA LİNÇ GİRİŞİMİ

Bu sırada başlarında Bozkurt ve 3 hilal işaretli bandaj sarılı 10 kişilik grup miting alanındaki kadınların bulunduğu yere gelerek ellerindeki Türk Bayraklarını açmak istedi. Miting alanını dolduranlar özellikle kadınların arasına giren gruba tekme- tokat saldırdı. Kadınların arasından çıkartılan grup ile kalabalık arasında süren tartışma bir anda alevlendi. Kalabalığın, 10 kişiyi tekme ve yumruklarla tartaklamaya devam etmesi üzerine polisler olaya müdahale ederek olasi linç girişimi önledi. Öfkeli kalabalığın arasından çıkartılan grup, ifadelerine başvurulmak üzere polis merkezine götürüldü.

Yaklaşık 3 saat süren mitingte İsrail ve ABD aleyhine slogan atılarak, şiirler okundu. Mitingin sonunda kalabalık sessizce dağıldı.

Bu olay bizim haklılığımızı ortaya döken bir olaydır, özellikle Kadir Ülküdaşımın ne kadar haklı olduğunu resmen ortaya koyan bir belgedir.

Arapçılık peşinde koşanların, Türk lüğü hazmedememisin resmidir.

Sizinle sonuna kadar mücadelemiz devam edecek !!!

Allah sizin belanızı er yada geç verecek !!!

Saygılarımla
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Oca 11, 2009 7:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

milli görüşçüler üzerine yazdığım her şey;onları uzun yıllar araştırmamın sonuçlarıdır.Çünkü benim gibi bir adama dahi kanca atıp yanlarına çekmek için;önümde nasıl taklak attıklarına,yalakalandıklarına çok tanık oldum.Yazdığım şeylerin fazlası var eksiği yoktur.
Bunların içerisinde;sahabenin peygamber efendimizin idrarını avuç avuç içtiklerini söyleyecek kadar sapık,insanlık onurundan yoksun adamlar tanıdım.Bunların hayatta en nefret ettikleri tipler ülkücülerdir.
Bunlar komünistlerle çok iyi anlaşırlar.Zaten hiçbir zaman onlarla ne mücadele etmişler,ne de karşı çıkmışlardır.Parti yönetimleri ayni polütbüro gibi yönetilir.Bir zamanlar çalıştığım kurumu ele geçirmişlerdi iktidarlarında.Yönetim anlayışlarını çok iyi bilirim.Zaten bunlar yeşil görünümlü komünistlerdir.
Şimdi bakın;filistin olaylarında kendilerine destek vermeye gelen bir ülkücü guruba yaptıkları işe bakın.
Van ocak başkanı derhal görevinden alınmalı ve soruşturma başlatılmalıdır hakkınca teşkilatlarımızca.Sen oraya nasıl o kadar zayıf bir kuvvetle gidersin bu bir.Senin teşkilatlarının bundan haberi var mı,senin orada ne işin var bu iki!Onlara Tandoğana gelip bize destek verdi,ler mi ki sen oraya gidiyorsun?Burada da yaptılar.Destek olsa bana cepden anında ulaşırlardı.Buradan tek kişi bile onlara destek vermeye gitmedi.
Zaten ne desteği vereceksin ki?Adamların sokağa çıkış nedenleri başka!
Defalarca yazdık çizdik de ondan sonra toplantılarında Türk Bayrağı açmaya başladılar kerhen.Arapça yazılı yeşil bayrak kullanırlar.
Filistin aşkları o derece kuvvetlidir ki;geçmişin bugünkü haması fkö nün gerilla eğitim merkezlerinde 80 öncesinin komünist ve kürtçü militanları denizlerin,cevahirlerin eğitim aldıklarını görmezden gelirler.Evet o filistin o gün onlara ayni geçmişin suriyesi gibi kucak açmıştır.
Filistinin bütün sözde kurtuluş örgütleri,el altından İsrail ile anlaşmalıdır.
Bu şekilde israil; sözde kendini korumak amacıyla filistinde soykırım yapabilmek için gerkçe uydurabilmektedir.
Obama geliyor diye bayram ettiler.Obama müslümandı ya)))Ne oldu ne dedi obama efendi?İsrail kendini koruyor dedi.İşte bunu dedirten hamastır,fkö dür,şudur budur.Oradaki kanın birinci sorumlusu bunlardır.Çünkü israilin ekmeğine kaymak sürüyorlar.
İnsanda biraz akıl olur!Ya ben gerilla uzmanı falan değilim ama akıl diye bir şey var.
Kabak gibi çölün ortasında gerilla savaşı mı olurmuş?Ege de gerilla savaşı mı olur?Trakya da gerilla savaşı mı olur?AMA KARADENİZ DE OLUR!
Ne yapıyor bu kurtuluş örgütleri?Canlı bomba oluyor.İntihar saldırısı ile sivil hedefleri vuruyor.
OYSA ATATÜRK TÜM DÜNYAYA GÖSTERMİŞTİR Kİ;KURTULUŞ;ANCAK DÜZENLİ ORDU İLE OLUR.BUNLAR ATATÜRKE KÜFREDECEKLERİNE,ONU ÖRNEK ALSINLAR.BÖLGEDEKİ ARAP DEVLETLERİ DÜZENLİ ORDULARINI KURACAKLAR,VE İSRAİL İLE SAVAŞACAKLARDIR.BUNUN TEK YOLU BUDUR.BENİM ÖMRÜM ARAPLARIN BAŞARISIZLIKLARINI GÖRMEKLE GEÇTİ.ÖMRÜMÜN YARISI DA MAKARİOS KUKLASI YAKMAKLA!AMA NE ZAMAN 74 DE ORDUYU KIBRISA ÇIKARDIK İŞİ BİTİRDİK.
Tekrar söylüyorum.Elbette oh olsun filistine demedim.İnsanlık adına elbette çok üzüldüm ve incindim.Ama İsrail ile mücadelenin yolu bu değil.İran bugün bu örgütleri İsrail kendisini tehdit etmesin,rahat bıraksın diye kullanıyor.Tüm araplar filistini kullanıyor.İsraile neden petrol ambargosu koyamiyorlar,neden paralarını çekmiyorlar israil bankalarından?Neden yaptırım uygulamıyorlar?
Senin görüşünden gelmiş iktidarı kim iktidar etti de bu milletin başına bela etti?
BÖYLE BİR KINAMA;ANCAK TÜM MİLLETİN AYAĞA KALKMASIYLA OLUR.
AMA SEN KALKAR BUNU ŞERİAT GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜRÜR;ABDÜLHAMİT HANI KULLANMAYA KALKARSAN,Kİ BU HALTI EDECEĞİN BESBELLİ;O ZAMAN MHP,CHP,DYP VEYA ŞU BU,SANA NEDEN DESTEK VERSİN Kİ?
HELE BÖYLE TERBİYESİZLİK YAPAR DA ÜLKÜCÜLERE BULAŞIRSAN!...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hilalugruna1
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 178

İletiTarih: Pts Oca 12, 2009 11:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu olay bizim haklılığımızı ortaya döken bir olaydır, özellikle Kadir Ülküdaşımın ne kadar haklı olduğunu resmen ortaya koyan bir belgedir.

Bunlar filistinde yasanan vahseti bile siyasi gösteriye cevirecek kadar sahtekarlar,Adama sorarlar bu kadar duyarlisinda neden Türkiyede bu kadar sehit cenazesinde bulunmadiniz ,Türkiye de son zamanlarda terörün pkk nin vahsetlerine millet ellerinde bayraklar sokaga tasti o zaman siz neredeydiniz?Birgünde cumadan cikarken Bayraga uzanan eller kirilsin diye haykirsaydiniz ya o zaman sizler neredeydiniz? Saldiriya ugrayan ülküdaslarimzin samimiyetine bakin ki siyasi herhangi bir düsünce ile degil gayet samimi duygularini dile getirip haykirmak icin sizin görüs ve fikriniz onlari ilglendirmemis onlarda size omuz vermisler ,ancak yapilan bu saldiriyla neye hizmet ettiklerini ,ne kadar samimi olduklarini cok iyi sergilemislerdir,sunu unutmasinlarki Ülkücü Allah icin sever,Allah icin bugz eder.ÜLKÜCÜLERIN islami arac olarak kullanip bir yerlere gelmeye hic ihtiyaclari yoktur.Milli görüs uzantilarinca saldiriya ugrayan ülküdaslarimizada gecmis olsun.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Sal Mar 03, 2009 8:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hürriyetden alıntı:
Alıntı:
MANİSA’da restore edilen Yakup Ağa Subyan Mektebi’nin açılışı protokol skandalına sahne oldu. Çevresinde ‘şeyh’ diye hitap ettiği sakallı, sarıklı ve cüppeli Mehmet Salih adındaki kişi, AKP Manisa Milletvekili Bülent Arınç, Vali Celalettin Güvenç ve Manisa Belediye Başkanı AKP’li Bülent Kar’ın da yer aldığı protokolün birinci sırasına oturunca dikkatleri üzerine çekti.

Devletin valisi,belediye başkanının bulunduğu protokol kısmında oturan
şeyh denilen bir adam.
Devletin valisinin bu siyasi palyaçoloğa alet olması;yönetim kademesinin
ne hale düştüğünün açık bir göstergesi.Kafalarına göre vali,kafalarına göre belediye başkanı.Ne işin var senin orada ey vali?O adamı oradan uzaklaştıramadın,kalkıp gidecek kadar da mı cesaretin yok?Yazıklar olsun!
Bugüne kadar görülmemiş rezaletler,katlanarak artmaya devam ediyor.
Tehlikeli bir boyuta girdik.Nereye kadar seyredilecek daha merak ediyorum.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Sal Mar 03, 2009 9:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Agabeyim valinin basiretsizligini gözler önüne sermissiniz. Allah (c.c.) razi olsun..

Biz de Tunceli Valiligi´ndeki rezaleti ekleyelim... Kaleler nasil ele gecirilmis.

Tunceli Valiliği'nde arama

Tunceli İl özel İdaresi Genel Sekreterliği deposunda AKP'ye ait seçim ve propaganda malzemeleri bulunduğu ihbarı savcılığı harekete geçirdi. Depoda, AKP'nin seçim afişleri, bayrakları, broşürleri ve Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın kente geldiği sırada asılan pankartları bulundu. Cumhuriyet Savcılığı'nın talimatıyla depoya baskın düzenleyen polis, savcı nezaretinde aramaları sürdürüyor. Cumhuriyet Savcılığı, depoda tespit yapıyor.

Alınan bilgiye göre, sabah saatlerinde özel İdare Genel Sekreterliği'nde rutin yapılan İl Genel Meclisi toplantısının olduğu sırada DTP'li üyeler bodrum katında AKP'ye ait seçim afişleri bayrakları ve flamaları bulunduğu gerekçesiyle İl Genel Meclisi'nde bir arama yapılmasını talep ettiler. DTP'li üyelerin bu ihbarına CHP'li üyeler de destek verdi.

Mehmet Tunç başkanlığındaki üyeler bu manzarayla karşılaştılar. Bazı İl Genel Meclis üyeleri cep telefonuna çektiler ve bunu basın mensuplarına gösterdiler.

DTP'li üye özgür Söylemez açıklama yaptıktan sonra Cumhuriyet Savcısı'na suç duyurusunda bulundu. Daha sonra savcıyla beraber depoda bulunan afişlerin bulunduğu yere geldiler.

Nettavir
Goykultu
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 42

İletiTarih: Çar Mar 04, 2009 8:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir ülküdaşım...
fikirlerine aynen katılıyorum desem belki az olur, ama bir düşünelim ki, bu işleri bizden iyi bilen , bizden çok-çok yujarılarda mevzisi olan bozkurtlar var, niçin onlar bunu önleye bilmiyorlar? işte bence sorun bu. kötülerin iyi yanını açacaksı, iyilerin köte yanını örteceksin. nitekim, ayağımıza takılan daşlarda değil sorun, o daşı gördüğü halde ayağımızı kaldırmayan beynimizdedir.
Anti-virus bilgisayar hafızasını nasıl delme-deşik bırakmadan arıyorsa bizim de düzgün, tarafsız düşünceyle kafamızın içine yerleşib, bu günkü hayatımıza uygulamalarla geleceyimizi deyiştiren virusa karşı yol bulmalıyız.
saygılarımla
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 06, 2009 6:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hürriyet den alıntı:
Alıntı:
Allah’tan yardım istedim Cleveland içime doğdu

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan’ın eşi Ahsen Unakıtan, hangi hastanede tedavinin yapılacağını belirlemek için Allah’tan yardım istediğini ve içine Cleveland’ın doğması üzerine ABD’ye gittiklerini söyledi.

Maliye Bakanı Kemal Unakıtan, dönüşünde basının karşısına eşi Ahsen Unakıtan, torunları Taha ve Ömer’le birlikte çıktı. Ahsen Unakıtan, "Bakan" diye bahsettiği eşinin ameliyatıyla ilgili, "Rabbime şükrediyorum bakanı bizlere bağışladığı için. Hacettepe’de damarlarının tıkalı olduğu söylenince tabi ben hiç kabul edemedim. Ama bakan dedi ki: ’Eğer benim by-pass olmam gerekiyorsa ben hazırım. Çünkü artık ben millete mal oldum Ahsen, sade sana ait değil’ Onun üzerine boynumu büktüm, ama çok zor kabullendim. Şoka girdim. Öyleyse benim de bir ricam var dedim. Açtım ellerimi rabbime dedim ki ’Ya rabbi bu nerede olursa iyi olur. Ben şu anda hiçbir şey düşünemiyorum sen bana doğru yolu, bizim için hayırlı olacak yolu lütfen göster ve beni oraya yönelt’ diye gece dua ettim. Ve kendisine dedim ki ’Benim içime Amerika’daki Cleveland yatıyor. Eğer oraya gidersen önce rabbime sonra oraya emanet.’ ’Peki’ dedi ve o şekilde Amerika yolculuğumuz başladı" dedi.

Küçük dağları ben yarattım havalarındaki,burnundan kıl aldırmayan maliye bakanı hastalandı,konuşamaz oldu;şimdi sahneye hanımı çıktı onun yerine.
Şu rezalete bakın.Kocasını hastalığını dahi kullanıp onun üzerinden din sömürüsü yapıyor.Ben şuna inanmaya başladım ki;bu tür adamları karıları bozuyor.Ayni bizim bazı ülkücülerin karılarının akepeye oy vermesi gibi!Şu militanca ifadeleri,şu yalana bakın.Hanımefendi istihareye yatmış,dua etmiş ve içine Cleveland a giderlerse,bunun hayırlara vesile olacağını))) bildirmişler kendisine.
Bu sözler milleti salak,cahil,bir şey bilmez yerine koymak demektir.
Cleveland yazı google de arayın bakın neler çıkıyor.dfh network dan alıntı:
Alıntı:
Cleveland’ in bir diğer özelliği de, dünyaca tanınmış Cleveland Clinic Foundation Tip Merkezi ile Cleveland Sanat Orkestrasının da Cleveland’ in içinde olmalarıdır. Türkiye’ den de her ay ortalama 200-400 arası hastanın geldiği Cleveland Clinic, onlarca tesis ve araştırma merkezlerinden oluşuyor ve tam 18.000 kişiye istihdam imkanı sağlıyor.

Bu bilgi bilmeyenler için.Bizim gibi gündemi takip eden ve bilenler için google ihtiyacımız falan yok.Çünkü Türkiye de bunu Özal meşhur etmiş;galiba adı de bakey olacak bir ünlü kalp cerrahına;kendisini emanet etmişti.Orada by pass ameliyatı olmuştu.
Ya Unakıtanın sözleri?Ne demiş karısına?
Alıntı:
Eğer benim by-pass olmam gerekiyorsa ben hazırım. Çünkü artık ben millete mal oldum Ahsen, sade sana ait değil

Hah hah hah!Olmaz olaydın keşke!Dinci takımının mali danışmanlığını yaptın,onlara devlet nasıl söğüşlenir öğrettin;çocuklarını ithalat kralı yapıp köşe ettin.Vergi yüzsüzü,hakkında bakanlık öncesisayısız suç ve yolsuzluk dosyası olan birisi olan dünya tarihine geçen bir maliye bakanı oldun.Millet malolmak öyle mi?Devletin mal varlıklarını babalar gibi satarak mı millete mal oldun?Sen olsan olsan o peşinizde çıkar için koşan;cahil sürüsüne mal olursun;bu milletin gerçek Türk çocuklarına değil!
Çık adam gibi;"ben yaşamak istiyorum,bu kadar serveti makamı bırakıp öbür tarafa hesap vermeye gitmek istemiyorum ve bundan çok korkuyorum.Bu tatlı dünyayı terketmek istemiyorum" de ki bilelim biz de gerçeği.
Bir insanın sağlığı üzerine böyle bir yazı yazmak dan ben utanç duyuyorum.Ama onlar bir ayakları çukurda hala daha kendilerini bir şey sanıp,keramet ehli göstermek ve dincilik özendirmesi yapmaktan hiç utanç duymuyorlar.
Sen devlete kaça mal oldun Kemal Bey,onun bir faturasını göstersene?
Burada ameliyat olan emekliye devlet metal kalp kapakçığı parası ödeyip,biolojik kapak parası ödemiyor.Adam kalan ömründe şakır şukur kapak sesini dinliyor.
Burnunuz aktığında abd lere koşuyorsunuz hemen.Oysa bir inançlı adam;ölümün her yerede olduğunu ve kaçılamıyacağını bilir.Üniversitelerimizde abd de eğitim görmüş,günde bir kaç tane bu ameliyatı yapan altınparmak cerrahlarımız size yetmedi mi?
Siz daha istihareye yatın bakalım.Eninde sonunda gideceğiniz yerde size istihareyi gösterecekler!
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 06, 2009 7:45 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:

Ama bakan dedi ki: "Eğer benim by-pass olmam gerekiyorsa ben hazırım. Çünkü artık ben millete mal oldum Ahsen, sade sana ait değil"

Otagimizda daha önce yayimladigimiz rte, unakitan ve taliban görüntüleri aklimiza geldi. Millete mal olmadan önce taliban´in maliydilar ikisi de.

Söyle bakinca diyoruz ki; ikisi de sadece taliban´in mali olarak kalsaydilar keske... Yardim alan emir almaya da alisir. "Mal olmus" gelir, "mal olmus" gider!..

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Cmt Ekm 17, 2009 6:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fani Dünyadan Cennete gitmek istermisiniz ?
Buyurun o zaman

Erbakan milli görüşçülerin sualsiz cennete gireceğini savunarak "İnşallah yarın ahirette en büyük şahadetnamemiz rozetimiz olacak. Rozetimizi göstereceğiz, sorgusuz sualsiz cennete gireceğiz inşallah." diye konuştu

Hocam BOZKURT işareti yapsam beni almazlarmı ?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cmt Ekm 17, 2009 7:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

-ULKUCU-GARDAS- demiş ki:
Fani Dünyadan Cennete gitmek istermisiniz ?
Buyurun o zaman

Erbakan milli görüşçülerin sualsiz cennete gireceğini savunarak "İnşallah yarın ahirette en büyük şahadetnamemiz rozetimiz olacak. Rozetimizi göstereceğiz, sorgusuz sualsiz cennete gireceğiz inşallah." diye konuştu

Hocam BOZKURT işareti yapsam beni almazlarmı ?

Deniz Feneri´ne bagista bulundunuz mu Ülküdasim? Belki yüklü bir bagisla bu meseleyi halletmis olursunuz...

Bir düsünün :)
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiTarih: Cum Mar 05, 2010 1:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

vatan dan alıntı:
Alıntı:

İsmailağa'dan AK Parti'ye uyarı!

Cemaatin sözcüsü sözünü sakınmadan hükümeti uyardı

İsmailağa Cemaati'nin sözcüsü Saadettin Ustaosmanoğlu sözünü sakınmadan konuştu. Arada Ak Parti'yi de uyardı.

İsmailağa´dan AK Parti´ye uyarı! Erzincan Cumhuriyet Başsavcısı İlhan Cihaner'in hakkında soruşturma açtığı İsmailağa Cemaatinin liderinin yeğeni "AKP bizi korumak zorundadır, çünkü onlara oy verdik" dedi. Ancak AKP'den memnun olmadıklarını da sözlerine ekledi ve "Kendilerini toplasınlar" diye AK Parti'yi uyardı.

CNNTürk'te Rıdvan Akar'ın programına İsmailağa Cemiyeti'nin lideri Mahmut Ustaoğsamoğlu'nun yeğeni Saadettin Ustaosmanoğlu katıldı.

Cemaatin sözcülüğünü yapan yeğen Ustaosmanoğlu cemaatin bazı üyelerinin bakanlarla, Ankara'yla ticari ilişkilere girmiş olduğunu kabul etti. "Tabii arayacaklar, oy vermişler, oy verdikleri kişilerden yardım isteyecekler. Bundan doğal ne var?" dedi. Ustaosmanoğlu'na göre bu işler vaka-i adiye' dendi.

AKP İSMAİLAĞA CEMİYETİNİ KORUMAK ZORUNDADIR

Ak Parti'nin kendini korumak için İsmailağa olayına girdiğini söyleyen Ustaosmanoğlu şunları söyledi: "AKP İsmailağa cemaatini korumak zorundadır. Çünkü ondan oy aldı. Kimse riyakarlık yapmasın. Herkes yandaşını korumakla mükelleftir. Diğerlerine zulüm etmek manasına gelmez tabii.

Bugünkü hükümete de Saadet Partisi'ne de söylediğimiz budur. Size rol verildiğinde kabul edin, rol çalmayın.

AKP'den mutlak manada memnun değiliz. Kendilerini toplasınlar!.. "

Hacı hocayı tekke de;iti iti dakka da bulurmuş!
Fazla söze gerek var mı?Herif oy vermiş karşılığını istiyor.Ticari ilişkiler de rıradan olaymış,böyle şeyler olurmuş.Cemaati de korumak zorundaymış akepe!
Dağda bölücü arayın aramasına da;kendilerini imtiyazlı sınıf olarak kabul eden bu din ırkçılarına da aman çok dikkat edin.Bölücünün asıl sinsisi burada işte.Biri silah almış karşına dikilmiş hiç olmazsa ne olduğunu biliyorsun.Ama bunlar,islamın arkasına sığınıp da bölücülük yapmaya kalkışıyorlar.Senin de vereceğin oy'un da.....!!!!!
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Haz 11, 2013 6:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

HARAM SALTANATI YIKILACAKTIR

Kibir, ihtiras ve gabavet. Çöreklenmişse yüreklere, Ne hayır gelir vatana, millete…
İlahi kudret bu işte. Hiç hesap etmedikleri bir anda bazı kullarına siyasi güç verir. Bazı kullarını da paraya, mala, mülke boğarak imtihan eder.

rte ve havarileri de öyle, ”Haksızlığa uğradık, Bize hepsi de zulmetti” diyerek iktidara geldiler. Allah’ın ve peygamberin mübarek ismini anarak saf ve temiz vatandaşlarımızın oyunu aldılar. Ağladılar, sızladılar ama aradan yedi sekiz yıl geçince bir de baktık ki, kendilerini mazlum ilan edenlerin hepsi de firavun kadar zalim ve intikamcı duygulara gark oldular.

Yani Allah’ın kendilerini imtihan ettiklerini unutup imtihanı daha başından kaybettiler.
Müslüman Türk’ün temsilcisi olduklarını unutup şeytanın avukatı olmaya başladılar.
akp yandaşı bazı gazeteci ve yazarların ”Efendim bunlara geçmişte çok haksızlık yapıldı. Asker bunlara hep darbe yaptı. Müslüman insanlarımıza kim acı çektirdiyse akp nin onlardan intikam alması en doğal hakkıdır” şeklinde söylemiş olduğu sözler zaten fıtratlarının ne kadar bozuk olduğunu açıkça ortaya koyuyor.

Gerçek Müslüman siyasi gücünü başkalarını susturmada ve ezmede kullanmaz. Kendisine muhalefet edenleri cezaevlerine doldururken pkk lı teröristlerle helalleşmez. Helalleşiyorsa bunda iyi niyet aramamız asla mümkün değildir. DAĞIN EŞKİYASI bugün Ülkemin her köşesinde söz sahibi olup hüküm sürüyorsa bunun tek müsebbibi olan rte ve havarilerinin İlahi Adalete uygun hareket ettiklerini söylemek abesle iştigal olur.

Yüce kitabımızda ”Sizin hayır bildiklerinizde ŞER, şer bildiklerinizde hayır vardır” buyruğunu dikkate alacak olursak, bu açılım sürecinin önümüzdeki günler de başımıza ne felaketler açacağını hep birlikte göreceğiz. Söylediğimiz her sözü ”süreci sabote ediyorlar” diye tersinden okuyan rte ve havarileri bilmelidir ki, ”Mutlak hâkim olan Allah’tır.”

”Neye layık olursanız öyle yönetilirsiniz” diye buyruluyor. Demek ki daha çekilecek çilemiz, bitmemiştir. Yakın tarihimize şöyle bir göz atacak olursak yedi defa iktidardan gönderilen ancak sekizinci defa yeniden iktidara getirilen sülo ve aveneleri nerededir şimdi.

Üç dönem üst üste iktidara gelen tonton dayı ve yandaşlarının sürdüğü saltanatı sona erdiren irade ilahi tecelli değilde nedir?

Dedik ya imtihan dünyası, kimisine zenginlik verir ama mutlu olmaz. Kimisine makam ve saltanat verir ama çocuğu olmaz rte ve havarileri BOP eş başkanlığını yürütüp Yahudileri ve Hristiyanları kendilerine dost edindikleri ve müttefik oldukları için Allah’ın rızasını daha başından kaybettiler.

Şimdi bazı densizler diyecek ki,,”Nereden biliyorsun”..

Şuradan biliyorum. Filistin’e zulmediyorsun diye bağırıp İsrail’e posta koyarken bir taraftan da Yahudi üstün ödülü alan ve Mescidi Aksa da yapılan zulümlere karşı bugüne kadar hiç bir yaptırım uygulamayan rte bu samimiyet testini kazanamamıştır maalesef…

Ortadoğu ya sultan olmak ve Arap Ülkelerini akp yandaşı zenginlere sömürtmek fikrini kendisine rehber edinirken bile OBAMA nın rızası dışına çıkmamıştır.

Bir gün HARAM saltanatı yıkılacaktır

VATAN´I ve BAYRAĞI için ŞEHİT olan KAHRAMAN Mehmetçiklerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. AZİZ RUHLARI ŞAD OLSUN... "Sizleri tahminlerin daha ötesinde seviyoruz"

ALLAH(c.c.) emanet olunuz

ALLAH (c.c.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Cmt Haz 21, 2014 5:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Konuşsana Müslüman, Hiç Sesin Duyulmuyor

Allah(CC)’ın adını kullanarak mezhebi ve meşrebi ne olursa olsun başka Müslümanlara saldıran ve onları katlederek ıslama hizmet ettiklerini zanneden İŞİD terör örgütüne lanet olsun.
Ve haksızlık karşısında susan dilsiz şeytan olsun..
Tarih boyunca Türk Milleti her zaman ilahi Adaletin tescillisi için mücadele etmiş ve ilahi kelimetullah yolunda âlemlere nizam vermiştir. Türk’ün yüksek seciyesi ve asaleti hiç şüphesiz ki, düşmanları tarafından bile takdir edilmiştir.
Cennetmekân Fatih Sultan Mehmet HAN İstanbul’u fethedip şehre girerken Rum ve Bizans halkı tarafından çiçeklerle karşılanmıştır. Sultan Alparslan İslam’ın sancaktarlığını yapan Ordularıyla Anadolu’nun kapılarını Türklere açmıştır.
Türk’ün hâkimiyetinin ve sözünün bittiği yerde Müslüman milletleri tamamı perişan olmuş, gözyaşı ve kan akmış, zulüm ve sefalet hüküm sürmüştür.
Filistin, Mısır, Libya,Suriye,Irak,Kırım, ve Türkiye’nin içinde bulunduğu durum açıkça ortadadır.
Emperyalist tuzaklar, sinsi tezgâhlar ve kalleşçe oyunlar neticesinde kaderi kül olan garipler, bahtı kararan mazlumlar ve delice yanan yürekler…
Kerkük ve Musul da Türkmenleri katleden İŞİD örgütüne tek laf edemiyor AKP Hükümeti..
Hatta İŞİD örgütünün katliamlarını Türk kamuoyu öğrenmesin diye haber yasağı getiriyor. Koskoca bakanlar ”Türkmenlerden bize ne canım, kendi hallerine baksınlar” diye demeçler veriyorlar.
Başbakan Recep Tayyip ERDOĞAN ”her türlü milliyetçiliği ayaklarımın altına aldım. Bana Türkmenlerden bahsetmeyiz” diyor.
Konuşsana Müslüman, Hiç sesin duyulmuyor,
Yoksa Türkmen TÜRK diye, Ümmet mi sayılmıyor..
Türkiye ye bakıyoruz, Ülkücülerden başka kimse tepki göstermiyor. Bazı Ülküdaşlarımda ”Niye başkaları sokağa çıkıp tepki göstermiyor. Bu dava sadece bizim mi?” diye sitemkar konuşuyorlar. Onlara naçizane tavsiyem ”Değerli Ülküdaşlarım onların Türklük diye bir davaları maalesef yok. Sizler Cenap’ı Allah(CC)ın en güzide kulları olarak bu mübarek davayı omuzlamak zorundasınız.
Bedeli ne olursa olsun, Hak bildiğiniz yolda yalnız da kalsanız yürümek boynunuza borçtur.
“Gerçek şu ki; Allah (yalnızca) kendi davası uğrunda, sağlam ve yekpare bir bina gibi, kenetlenmiş saflar halinde savaşanları sever”.(SAF Süresi 4.Ayet)
Öyleyse çığlığınız gök kubbeyi inletmeli, feryadınız ayyuka çıkmalı,
Er kişinin cenk yeri meydanlar olmalı…

Alıntı: Ertuğrul KALAFAT

VATAN´I ve BAYRAĞI için ŞEHİT olan KAHRAMAN Mehmetçiklerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. AZİZ RUHLARI ŞAD OLSUN... "Sizleri tahminlerin daha ötesinde seviyoruz"

ALLAH(CC.) emanet olunuz

ALLAH (CC.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız