Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Ahmet R. Yilmaz kimdir?
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Cum Haz 19, 2009 1:26 pm    ileti konusu: Ahmet R. Yilmaz kimdir? Alıntıyla Cevap Gönder

Garip garip aciklamalar geliyor kendisinden. Bizler de merak ettik kim bu Ahmet R. Yilmaz. Demokratik hakkini kullanarak genel baskanligina aday olabilecegini söyledikten sonra ilgi odagi olmaya calisiyor... Demokratik hakkina saygi duyuyoruz.

Gelin beraberce taniyalim...

Buyrun atis serbest...

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Cum Haz 19, 2009 1:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP adayı Yılmaz'dan ilginç açıklama

MHP Genel Başkan Adayı Ahmet R. Yılmaz, partisinin iki sağlam ayağı olarak tanımladığı milliyetçilik ve İslam ekseninden uzaklaştığını savundu.

Ahmet R. Yılmaz, “Özellikle İslam eksenindeki bu büyük sapma ne yazık ki, MHP’nin doğu illerimizde yok olmasının önünü açmış ve bu sayede oluşan boşluğun riyakâr bir yapı olan AKP tarafından doldurulmasına tarihi bir fırsat verilmiştir” dedi.

Yılmaz, yaptığı açıklamada, MHP’nin Türkiye siyasetindeki kısır döngüyü kırmak için gençleşmeye ihtiyacı olduğunu belirterek mevcut yapının yetersiz olduğunu kaydetti. MHP’nin ülke sınırları içinde bazı illerde olmadığı söyleminin gerçeği yansıtmadığını öne süren Yılmaz, “Kasım ayında tarafımızdan yenilenecek olan MHP’nin yeni yönetiminin, ilk MKYK toplantısını müstesna bir doğu ilimizde yaparak AKP’nin bu uyduruk iddiasını ortadan kaldıracağından kimsenin şüphesi olmamalıdır” diye konuştu.

SEÇİLİRSEM BAHÇELİ ONURSAL BAŞKAN OLACAK

Büyük Kongrede Genel Başkan olması durumunda Parti yönetiminin üzerinde, içinde Devlet Bahçeli’nin bulunacağı 5 Parti büyüğünden oluşan ‘Akil İstişare Heyeti’ oluşturulacağını ve bu heyetin geçmiş deneyimlerini yeni nesillerle paylaşmasına olanak verileceğini anlatan Yılmaz, bu istişare heyetini oluşturanların aynı zamanda onursal başkan da olacaklarını açıkladı.
MHP’yi yeniden milliyetçilik ve İslam eksenine oturtacaklarını vurgulayan Yılmaz, yüzde 40 civarı bir oyla iktidar olamadıkları takdirde başkanlığı bırakacağını da taahhüt etti

2023Haber
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr Haz 21, 2009 5:55 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ahmet Reis Yılmaz kimmiş?

Milliyetçi Hareket Partisi’nin genel başkanına Kurultay çağrıları yapılırken, ilginç bir isim adaylığını açıkladı.

İsrail’le sıkı ilişkileri bulunan işadamı Ahmet Reis Yılmaz, genel başkanlığa adaylığını açıkladı.

Tam da, MHP’nin mayın tasarısında “İsrail’e peşkeş” çekeceksiniz naraları arasında, İsrail’le çok sayıda ticari ilişkisi olan bir kişi MHP’ye genel başkan adayı oldu…

Aslında çok da aday olmak ister gibi bir hali yok.

Muhtemelen Bahçeli lehinde açıklamalar yapıp, kongre sonrasında kendisine partide iyi bir yer talep edecek.

Bahçeli’ye övgüler düzen bu isimle ilgili pek bilinmeyen bazı bilgiler var.

Ahmet Reis Yılmaz, adında reis yazsa da, 2002 seçimlerinde İsmail Cem’in Yeniden Türkiye Partisi’ndeki isimlerinden birisi.

Cem 2002 seçimleri öncesinde YTP’den Kocaeli Milletvekili adayı olmuştu.

O dönem 2002 senesinde Kocaeli’de gazetecilik yaparken, kendisiyle Kocaeli’nin Gebze ilçesine giderek bir röportaj yapmıştım.

İsmail Cem’i çok sevdiğini sürekli söyleyen, İsmail Cem’e olan sevgisi yüzünden siyasete girdiğini belirten Yılmaz, siyasette bir anda büyük adımlar atmak istedi.

YTP seçimlerde başarısız olunca, partinin Merkez Yönetiminde yer almak için girişimlerde bulundu.

O zamanki YTP Kocaeli İl Başkanının yalancısıyım.

“Senin daha yaşın küçük” denilerek, partinin merkez yönetimine alınmadı.

Bu olaydan sonra da Kocaeli’de onu pek gören olmadı.

Ta ki; Abdullatif Şener’in, parti tanıtımına kadar.

Şener’in hemen yanında oturan Yılmaz’ın Türkiye Partisi’nde yer alacağını düşünürken, MHP’nin genel başkan adayı olarak görüverdik.

YTP’den Şener’e, oradan da MHP’ye uzanan bir siyasi çizgi takip eden Yılmaz, umarım siyasetin yeni Kubilay Uygun’u olmaz.

Yazar: Burak Orhan
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Haz 21, 2009 6:09 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yukarida ki yazarin, Ahmet R. Yilmaz hakkinda ki yazisi bana göre biraz carpitilmis gibime geldi. Hani israil ile ticaretini sanki israil sevdalisiymis gibi göstermeye calismis. Evet gecmisine bakacak olursak ilginc gecmisi var (siyasette). Daha önceden bu ismi hic duymamistim. Kendisi Rize´liymis. Bir dönem MHP´de Hükümet izleme komisyonunda görev almis. Fakat israil ile ticari iliskisi olan bu sahsin, mayin tepkisine bakacak olursak, pekte israil yanlisi olmadigi görülmektedir.

İsrail'de iş yapan Türk işadamından mayın tepkisi!

İsrail’de tek ve en büyük Türk şirketinin sahibi olan Yılmazlar Group'un CEO'su Ahmet Reis Yılmaz'da zehir zemberek açıklamalar..

2005 yılında İsrail'de 400 Musevi arasında İsrail'in en iyi iş adamı seçilen ve 2009 yılı Ekovitrin tarafından Orta Doğu'nun en başarılı işadamı olarak yılın starları arasında gösterilen Türk müteşebbis mayınlı arazi konusunda "Başbakan millete yalancı peygamberlik yapıyor!" dedi.

Halen İsrail'de Türkiye'yi temsil eden tek ve en büyük Türk şirketinin sahibi olan Yılmazlar Group'un CEO'su Ahmet Reis Yılmaz mayınlı arazi konusunda şunları söyledi:

"Başbakan İsrail'i Musevi kipası ile sokamadığı mayınlı araziye bu tasarı sayesinde ya papaz elbisesi ile ya da imam kılığında sokmayı deniyor... Bu arazi İsrail ve ABD için vazgeçilmez değerdedir. Hedef Suriye'nin muhtemel İran ittifakına karşı ileride Suriye'ye karşı üst edinimidir.

Sayın Başbakanın ayrıca, Suriye sınırındaki mayınlı arazileri bir istihdam aracı olarak göstermeye çalışmasını ve orada İsrail şirketlerinin yanında adı Mehmet, Ali olan vatandaşlarımızın çalışacağını ve bu sayede İstihdama katkı sağlayacağını beyan etmesini şiddetle kınıyorum!

Stratejik değeri üst düzeyde olan bir vatan toprağını Suriye ile sorunlu bir başka ülkeye terk ederek kendi vatandaşını da bu arazi üzerinde yabancıya ırgat yapma ve bunu da ekonomik bir açılım olarak göstermeye çalışması kabul edilemez."
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pzr Haz 21, 2009 6:26 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sahsi fikrim ise, bu zatin demokratik hakkini kullanmasina saygi duyarim. Fakat israil ile birsürü ticari iliskisi olmasida biraz kafami karistiriyor. israilliler pek Milliyetci birisinin önünü bu kadar bosuna acmazlar diye düsünüyorum. Hadi yaniliyorum diyelim ve gercektende anlinin teriyle ve iyi niyetiyle basarili ticari iliskilerde bulunuyor ve hicbir sakincasi yok, hicbir kötü niyeti yok. Fakat siyasi gecmisi bu sefer beni rahatsiz ediyor. Sonucta secilirse genel baskan secilecek (pek sans vermiyorum). Bence ömrünü Türk Milletine adamis, yillarini Milliyetci Hareket Partisinde gecirmis, ileride herhangi iliskileri yüzünden partimize zarar getirmeyecek bir aday secilmesi daha uygun olur. Gerci sn Bahceli, MHP´ne cok büyük bir sanstir. Onun yerini tutabilecek pek fazla aday göremiyorum maalesef. Hakkimizda hayirlisi diyelim.
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Pzr Haz 21, 2009 11:43 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

EgE demiş ki:
Sahsi fikrim ise, bu zatin demokratik hakkini kullanmasina saygi duyarim. Fakat israil ile birsürü ticari iliskisi olmasida biraz kafami karistiriyor. israilliler pek Milliyetci birisinin önünü bu kadar bosuna acmazlar diye düsünüyorum. Hadi yaniliyorum diyelim ve gercektende anlinin teriyle ve iyi niyetiyle basarili ticari iliskilerde bulunuyor ve hicbir sakincasi yok, hicbir kötü niyeti yok. Fakat siyasi gecmisi bu sefer beni rahatsiz ediyor. Sonucta secilirse genel baskan secilecek (pek sans vermiyorum). Bence ömrünü Türk Milletine adamis, yillarini Milliyetci Hareket Partisinde gecirmis, ileride herhangi iliskileri yüzünden partimize zarar getirmeyecek bir aday secilmesi daha uygun olur. Gerci sn Bahceli, MHP´ne cok büyük bir sanstir. Onun yerini tutabilecek pek fazla aday göremiyorum maalesef. Hakkimizda hayirlisi diyelim.

Egenin kaygılarına katılıyorum.Şu başlıga bir bakın.
haber 2000 com dan alıntı:
Alıntı:
A.Şener'i bıraktı..Hemen MHP'ye Genel başkan aday oldu

Bu hos bir sey mi?Boyle bir adam mhp ye genel baskan olabilir mi?
Abdullatif cephesinden bu habere yalanlam yagıyor.RASTGELE OTURMUS YANINA DA,HABERİ YOKMUS DA,KALK GİT DİYEMEZMİŞ DE!
Neden bunu soyluyor?Dinci gazeteler,bu durumdan rahatsız olmus ver yansın ediyorlar.
Yanlız rahatsız olan dinciler degil ki.Ben de cok rahatsızım.
Bence bu 2. bir Ümit Özdag olayıdır.
Mhp nin genel baskanlığına,yabancı guçler mutlaka kendi adamlarını getirmek istiyorlar.
Devlet Bey bırakacak,ya da degisecekse;uzerinde,gecmisinde zerre kadar leke bulunmayan,para pul ile isi olmayan,kendini bu davaya adamıs gercek bir ülkücüyü o makamda gormek isterim.Devlet Bey degisecek diye kalkıyıp da,partinin başına Allah korusun bu tür adamlar gelirse;biz nereye gideceğiz?Bunu düşünmek bile beni çok tedirgin ediyor.Bizim mhp den baka gidecek bir yerimiz hiç olmadı olmayacak da!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hilalugruna1
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 178

İletiTarih: Pzr Haz 21, 2009 12:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kadir21 demiş ki:
EgE demiş ki:

Egenin kaygılarına katılıyorum.Şu başlıga bir bakın.
haber 2000 com dan alıntı:
Alıntı:
A.Şener'i bıraktı..Hemen MHP'ye Genel başkan aday oldu

Bu hos bir sey mi?Boyle bir adam mhp ye genel baskan olabilir mi?
Abdullatif cephesinden bu habere yalanlam yagıyor.RASTGELE OTURMUS YANINA DA,HABERİ YOKMUS DA,KALK GİT DİYEMEZMİŞ DE!
Neden bunu soyluyor?Dinci gazeteler,bu durumdan rahatsız olmus ver yansın ediyorlar.
Yanlız rahatsız olan dinciler degil ki.Ben de cok rahatsızım.
Bence bu 2. bir Ümit Özdag olayıdır.
Mhp nin genel baskanlığına,yabancı guçler mutlaka kendi adamlarını getirmek istiyorlar.
Devlet Bey bırakacak,ya da degisecekse;uzerinde,gecmisinde zerre kadar leke bulunmayan,para pul ile isi olmayan,kendini bu davaya adamıs gercek bir ülkücüyü o makamda gormek isterim.Devlet Bey degisecek diye kalkıyıp da,partinin başına Allah korusun bu tür adamlar gelirse;biz nereye gideceğiz?Bunu düşünmek bile beni çok tedirgin ediyor.Bizim mhp den baka gidecek bir yerimiz hiç olmadı olmayacak da!

Bu kaygilara katilmamak mümkün degil zira bu sahis daha nerde olmasi gerektigine karar verememis biri MHP genel baskanlina nasil aday olabilir? Bir YTP ardindan latif senerin yaninda ,ve MHP ne alaka kendi icinde olmasi ,ve durmasi gereken yerde karar verememis biri ne oldugunu bilen olmasi ve durmasi gereken yerde olan MHP de nasil sabit kalabilir.
Kimse kusura bakmasin MHP nin su durumda lider arayisi gibi bir sorunu yoktur ,birileri uzaktan davul calmaya pek meraklilar ancak kulaklari rahatsiz edici ses cikarmaktan baska birsey yaptiklari yok Devlet Bahcelinin karsina cikardiklari kaliteli hareketi taniyan ,icinde olan birinide cikarmaktan acizler yaptiklari sadece her kongre öncesi oldugu gibi mide bulandirmaktir.
MHP genel baskani Devlet Bahcelidir Basbugun bozkurtlarida onun emanetinin catisi altindadir her halukarda bu emaneti insllah sonsuza kadar sahip cikip devam ettiriceklerdir Allah yar ve yardimcilari olsun ,MHP ye fitne ve fesat tohumlari ekmek isteyenlerede Allah firsat vermesin ,Yolunuz acik olsun basbugumuzun bozkurtlari :
kerkuk_turk
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 855

İletiTarih: Cmt Ağu 01, 2009 12:50 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

MHP baskanligi cok kutsal bir gorevdir, Basbugumuzun emanetidir.
Yukaridaki kaygilara bande katiliyorum ve bence MHP baskanligina boyle gecmisi olan bir sahis hic yakismaz.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Pts Eyl 21, 2009 12:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bolu´da otobüsle gezen ekipleriyle karsilasmis, bir süre konu hakkinda istisarede bulunmustuk. Ülkü Ocaklarindan gelen tepkilerden dert yakinan ekibe gerekli cevabi yüksek telden vermistik.

Sahis olarak kendimizi OCAKLI olarak gördügümüzden, bu ruhu tasidigimizdan böylesi tiplere gecit vermeyecegimizi orda söyledik, burda da söylüyoruz.

Israil´in gayri mesru cocuklari bu hareketin üzerinde söz sahibi olamayacaklar, binbir emekle yetisen Ülkü Cicekleri solmayacak ve bu kadar emek bosa gitmeyecek insallah. Ülkücü Irade gereken tokadi kurultayda elbet vuracaktir.

Vuslat

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN

Ilgili haber;

GAZETECİYİ VURDURMAKLA TEHDİT ETTİ

Ahmet Reyiz Yılmaz´dan kendisiyle ilgili çarpıcı bir portre yazan Odatv yazarı Barış Terkoğlu´na şok bir tehdit geldi.

Kasım ayında yapılacak MHP Genel Kurulunda Genel Başkanlığa aday olan Ahmet Reyiz Yılmaz´ın bir portresini Odatv yazarı Barış Terkoğlu yazdı.

Peki kimdi Yılmaz?

24 yaşında İsrail´e giden burada yaptığı inşaat işleri ile hızla büyüyen bir işadamı idi. Bugün İsrail´de inşaat sektörünün %10´una Yılmaz´ın sahibi olduğu Yılmazlar Construction hakimdi. İsrail´de Savunma Bakanlığı binası, İsrail Hava Kuvvetleri binası Yılmaz´ın şirketi tarafından inşa edilmişti.

Yılmaz anadili gibi İbranice bilen, İsrail´de kaldığı sürecin sonunda meselelere Yahudi gözü ile bakan bir adam olduğunu söylüyordu.

Politik görüş olarak ise Rusya ve İran´a karşı, İsrail-ABD-Türkiye işbirliğini savunuyordu.

Ayrıca Yılmaz, Gazze´ye İsrail´e karşı yapılan saldırıları önlemek için Türk askeri gönderilmesini savunuyordu.

Yılmaz bunun yanı sıra Devlet Bahçeli´nin sık sık kökeninin soruşturulmasını söylüyordu.

Terkoğlu yazısında Yılmaz´ın seçim için kurduğu sitede dedelerinin Ruslar´a karşı savaştığını iddia etmesine rağmen İsrail´de kurduğu sitede dedelerinin Rusya´da 1920´lerde inşaat işi yaptığını anlatıyordu.

Terkoğlu son olarak Ahmet Reyiz Yılmaz´ın İsrail´de Yad-Vaşev Soykırım Müzesi´nde adını "Reyiz" olarak değil, "Reis" olarak gösterdikten sonra şunları söylüyordu: "Türkiye´nin kültürel tarihinin önemli bir parçası olan Yahudi köklerine sahip olması veya olmaması Ahmet Reyiz Yılmaz´ı elbette rahatsız etmemeli. Ancak Yılmaz, Başbakan Erdoğan ve Devlet Bahçeli´ye yaptığı gibi insanların kökenlerini siyasi malzeme yapmaktan kaçınmalı. Yoksa hiç hoşlanmayacağı sorularla karşılaşabilir."

Kısacası Terkoğlu,Yılmaz için herhangi bir iddia da bulunmak yerine insanların etnik kimliklerini siyaset malzemesi yapmamayı öneriyordu. Başka siyasetçilere bu tür suçlamalar getirmenin bir gün kişinin kendisine dönebileceğini gösteriyordu.

Ancak bu durum Ahmet Reyiz Yılmaz´ın pek hoşuna gitmemiş olacak ki dün akşam saatlerinde Odatv´nin telefonu çaldı. Telefonun ucundaki Ahmet Reyiz Yılmaz idi. Yılmaz telefonu açan Odatv görevlisine Terkoğlu hakkında "hiç hoş olmayan" ifadeler kullandıktan sonra Odatv yazarı Barış Terkoğlu ile konuşmak istedi. Terkoğlu ile konuşan Ahmet Reyiz Yılmaz sık sık şu ifadeleri kullanarak tehdit etti: "Benim geniş bir sülalem var, biri çekip seni vurursa ne yapacaksın" dedi.

Araştırmacı gazetecilik yaptığını, kendisine bir ithamda bulunmadığını, kaynak göstererek bir çalışma yaptığını, şu veya bu etnik kökenden gelmenin önemli olmadığını, bu geçmişin Türkiye´nin ortak geçmişi olduğunu, aksine insanları kökenleri ile suçlayanın kendisi olduğunu söyleyen Terkoğlu´na, Yılmaz defalarca "Madem gazetecisin git Osmaniyeli Gavur Salih´in oğlu Bahçeli´yi yaz" dedi.

Terkoğlu´nun insanların kökenlerini bu şekilde siyasette bir suçlama malzemesi haline getirmenin yanlış olduğunu, bunların bilimsel araştırmaların konusu olduğunu söyleyen cevabının ardından Yılmaz telefonu kapattı.

Kısacası MHP´nin genel başkan adayı Odatv yazarını "vurulmakla" tehdit etti. MHP Genel Başkanı´na da kendisine yapılmasını istemediği halde kökenlerine dair suçlamalarda bulundu.

Bozkurtsesi.com
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Çar Eyl 23, 2009 3:44 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu kişiyle ilgili bir bilgide ben vereyim, doğu karadeniz sahilleri boyunca büyük reklam tabelalarında bunun resmi ve reklamı var, düşündüm bu kadar reklam bayağa bir maliyet ister, kaynak nerden? amaç nedir? tam algılayamadım...

Saygılarımla
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Sal Eyl 29, 2009 3:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ben size sunu soyleyeyim.

Ben onumuz'deki kongre'de sayin lider'imiz Dr.Devlet Bahceli'yi destekliyorum hemde yurekten destekliyorum.

Yine anladim'ki hala alternatif'i yok.

Ben varim diyenler ise ortaligi karistirmaktan baska yaptiklari birsey yok.
Sadece birileri'nin ozellikle a ke pe,a ke pelilerin ekmegine yag surmekten baska bir is yaptiklari yok.

partimiz MHP'yle ilgisi olmayanlarin ve partimiz MHP'yi birakip baska partiyle beraber olanlarin Milliyetci,Ulkucu Hareket'te yeri yoktur.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız