Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - En buyuk dusmanlar icimizdeki dusmanlardir.
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1042

İletiTarih: Cmt Kas 27, 2004 2:22 am    ileti konusu: En buyuk dusmanlar icimizdeki dusmanlardir. Alıntıyla Cevap Gönder

Kimimiz en buyuk dusmanimiz yunanistan kimiside rusya der kimiside iran der.Aslinda uzatmaya gerek yok butun dunya bize dusmandir bitti.
Ama en buyuk dusmanlar icimizdeki dusmanlardir.Dis gucleriyle is birligi yaparak zayif yonumuzu anlatarak dusmanlarimiza firsatimizi veriyor.Peki neden ne icin?Vatani satmakla o kisinin kisilerin eline ellerine ne gececek.
Bunun hesabini sanki ahirette vermeyecekler mi?Ama dusunen kim ancak menfaatini dusunurler.Fitne fesat ile Turk Milletini birbirilerine dusurmeye calisiyorlar,bu olaylardan dolayi memleket krize giriyor ve belini dogrultamiyor.Ve ne yazik ki bazi Turkler dis guclerin seytanca iyi niyetlerine kaniyorlar,bence en buyuk zayif yonu bu Turk Milletinin.
Ama Allahdan uyanik Vatan evladlari hala var cok sukur.Milletimizin cogu uyanmalidir hemde cok cabuk uyanmalidir!Ozu koku Turk olanlar el koymalari lazim.Ben sahsen anlamam kurt ermeni rum asilli kisiler her ne kadar nufus cuzdanlarina bakarak yalandan dillerinin ucuyla ben Turkum deselerde inanmam hadi ordan derim.samimi olanlarda var diyorlar vallah bindebir zor rastlanir.Ama yinede kuskuyla bakarim onlara.
Birbirimizi yiyecegimize evvela icimizdeki mikroplari temizlemeliyiz baska alternatifi yok.Nasil mi onceki yazilarimda da yazmistim silahla degil akil ve mantikla temizlemeliyiz.O silah isi en son istir ama hala zamani degil simdiden pis kanlarini ellerimize bulastirmaya degmez.Memlekette ne kadar cok firildaklar dondugunu butun Millet yavas,yavs biliyor.
Hele bihasla ampulu patlayasica ak partinin suyu artik isindi.
Biz Ulkuculere simdi her zamankinden daha cok is dusuyor,haydi Bozkurtlar elele sirt sirtta yurek yurege verelim ileriye dogru zafer adimlari atalim.BAYRAKLARI BAYRAK YAPAN USTUNDE KI KANDIR, TOPRAK,EGER UGRUNDA OLEN VARSA VATANDIR.

ALLAH TURKU VE ISLAMIYETI KORUSUN.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Cmt Kas 27, 2004 8:38 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Katılıyorum.İçimizde hainler var az sayıda ,hem de çok az sayıda bunlar.Ama ne yazık ki güc bunların elinde.Bizim ırk olarak,iflah olmaz bir hastalığımız var.O da yabancı hayranlığı.Bu ta Asya'dan beri böyle.Geçmişte kurulan Türk devletlerine bakın.Ömürlerinin sonlarını yaşarken;manzara hep ayni.Yabancılar gibi yaşamaya çalışmak,onları her yönden taklit etmek,yabancı ile evlenmenin bir ayrıcalık olduğuna inanmak.Bunlar bugün de fazlasıyla var.Çocuklarına jonathan,melissa gibi isimler koymaya kalkışanlar oldu.Bir de aferin budalalalığı var.Şişirilmekten çok hoşlanıyoruz.Masa başı yenilgilerinin en büyük nedenlerinden biri de bu.Zaten bu hastalıklar olmasaydı,bugün dünyada Türk'ten başka bir nesil kalmazdı.Sahip olduğumuz yeteneklerle,tüm dünyayı çoktan Türk yapmıştık.İhanet'e gelince.Toplumumuzda;herşeyin maddiyattan geçtiğine dair bir fikir oluşturuldu önce.Arkasından,bazı kolaylıklar sağlayarak,kazandığımızdan fazla harcamaya alıştırıldık.Şakaya getirip;devlet malı deniz,yemeyen domuz;yiğitliğin on da dokuzu kaçmak,on da biri hiç görünmemek;kaçma,çalışma ,karışma;bana dokunmayan yılan bin yaşasın gibi yüzlerce;törelerimize ve islam anlayışımıza uymayan lafları;hayat felsefesi olarak benimseyenlerimiz oldu.Bu noktaya;bir günde gelmedik.Bu günkü halimiz,yıllardır;üzerimize oynanan sinsi ve planlı bir oyunun sonucudur.Artık sonuçtan o kadar eminler ki,saklamaya gerek duymuyorlar.Onlara göre iş kıvamı'na geldi.Ama bilmiyorlar ki;biz çok çemberi kırıp attık.Bu muharebelerde de böyle,hayatımızın her bölümünde de.Şu anda millet ses çıkarmıyorsa kaybedecek;birşeylerinin kaldığını düşünüyorum.O tükendiği gün,o sokaklarda süklüm püklüm dolaşan,orta boylu,çekingen,mahcup Türk delikanlısını tanıyamazsınız.Zaptedilmez bir sel olur,yıkar geçer.Bu milletin reaksiyonu,50 100 yılda meydana gelen,periyodik sel baskınına benzer.Zaman geldi mi,tarihi değiştiriverir.Tarihi hep Türk yazmıştır.Diğer milletler sadece figurandır.Biz hz.Nuh'un YA-SAF OĞLUNDAN GELİYORUZ.Yani "ey saf,nesli bozulmamış" anlamlı isim sahibinin zürriyetinden.Bu kıyamete kadar böyle gidecektir.O ülkeyi satanların,bu millet ile uzak yakın bir alakası yoktur.Bunların tohumu bozuktur.Türk olamazlar.Türk birbirini yer ama ülkesini asla satmaz.İsterseniz bana ırkçı deyin.Ama,şunu iyi biliyorum.İdare tamamıyla Türk sınıfının eline geçmedikçe,devlet;aklına gelen tüm kurum ve kuruluşlarıyla,Türk'e teslim edilmedikce,bunun sonuçlarına katlanır dururuz.Bu fikre karşı;din kullanılmakta,ırkçılık,milliyetçilik reddedilmektedir.Oysa gerçek bu değildir.Yahudileri bile,12 sıbt'a ayırdığını söyleyen bir Allah Kitabı var.Defalarca zürriyet kelimesi geçer.Bizzat Rasulullah efendimiz,söyledikleri ve icraatları ile arap milliyetçiliğinin en güzel örneğini vermiştir.Bize gelince,bizim çok bilmiş alim taslaklarımız,hemen karşı çıkar.Neden?Beslendikleri odaklar,öyle emir verirler.Osmanlı yükselme devirlerinde,tabaa'sı olan diğer milletleri,farklı renk elbiselerle giydirmiş,bunların alimlerinin kavuklarına gül motifi koymuştur,ki halk bunlara temkinli yanaşsın diye.Bazı türbelerde ,taşların üzerindeki kavuklarda,gül motifi görürsünüz.Demek istediğim konu şu.BenTürk dışındakilere yaşama hakkı tanınmasın demiyorum.Ama idare bizde olmalı.Hem bu devletin ekmeğini yeyip suyunu içeceksin hem de ihanet edeceksin.Yok öyle yağma.Poliste,takip altında bulunan,kaç hekim kaç öğretmen var.Yıllarca devletin yazışmalarında tanık oldum.Böyle rezalet olmaz.Yok efendim kaynaşmışız da ,ayni potada erimişiz de.Bunlar laf.İdare bende olacak.Ben,beni yutmaya hazırlanan birine,başımı teslim edemem.Bu devletin bekası için buna dikkat edilmeli.Özellikle ordu ve polise yapılacak seçimlerde adamın yedi kat göbeği araştırılmalıdır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Kas 27, 2004 1:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir21 Ulkudasim katiliyorum sozlerine hemde yurekten katiliyorum yalniz icimizdeki hainlar co az sayida degil Vatanimizda ne kadar Vatan sever varsa o kadarda Vatan haini var.Ama yorumuna katiliyorum.
YALIN
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 3

İletiTarih: Pts Kas 29, 2004 7:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

en büyük düşmanımız, içimizde yaşayıp nefes alan ama her türlü hainliğin baş kaynağı oaln 20 çocuklu kalabalıklardır. Bu kürt denen hayvanlardan kurtulmalıyız. her pislik bunlarda
Delikanli66
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Sal Kas 30, 2004 12:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Cok dogru kardes simdi diyecekler ki kurtlerin bazilari Turkiye hayrani tamamda oyle kisileri ancak bindebir zor rastlanir.Ama ben sahsen herseyey ragmen kurtlere guvenmem.

Allah Turku korusun.

www.oguzgenclik.cjb.net
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Çar Arl 01, 2004 2:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SEN MÜTHİŞSİN YAAA EVET NÜFUS CÜZDANI TÜRKLÜĞÜ DİYE BİRŞEY VARMI ARTI ARTIK BAĞIRA BAĞIRA BEN KÜRDÜM BÖLÜCÜYÜM DİYORLAR TOP SAHASINDA İSTİKLAL MARŞINI YARIDA KESİP PKK MARŞI ÇALDIRAN NEYİMİN TÜRKÜ BE..............
TÜRKLÜK DOĞUŞTAN OLUR.
VEEE....ASIL KONUYA GELELİM DÜŞMANLAR TABİKİ İÇİMİZDE İÇERDE DÜŞMAN OLMASA DIŞARDAKİLER BİR BÜTÜNÜ PARÇALAMAYA ASLA CESARET EDEMEZ ZATEN İÇİMİZİ BİLEMEZ Kİ BÖLSÜNLER SOYSUZ KÖPEKLER SAYESİNDE ŞEFFAF TÜRKİYE OLDUK
KARDEŞİM CANIM SANA YÜREKTEN KATILIYORUM

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
bozkurtali15
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 12

İletiTarih: Çar Arl 08, 2004 6:56 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kadir kardeşime benden yürekten katılıyorum.Hepinize canı gonulden destek veriyorum.Hepiniz çok haklısınız.Funda3307 kardeşimiz demis ki "EVET NÜFUS CÜZDANI TÜRKLÜĞÜ DİYE BİRŞEY VARMI ARTI ARTIK BAĞIRA BAĞIRA BEN KÜRDÜM BÖLÜCÜYÜM DİYORLAR TOP SAHASINDA İSTİKLAL MARŞINI YARIDA KESİP PKK MARŞI ÇALDIRAN NEYİMİN TÜRKÜ BE.............. "
Çok haklısın kardesim yada bacım.Adamlar Batman da Belediyenin vermiş olduğu konserde Pkk bayrakları açıp,Bayrağima küfürler saydırıyorlar!Bu ne currettir?Bu ne küstahliktir?Mesud Barzani geliyor Ankara da basın toplantısında Diyarbakir Kurdistanın başkentidir diyor!Ondan asla vazgeçmeyiz diyor!Nedir ulan bu!Nedir!Tayyip nerede!Adam Müslüman Türk mü ki de sesini çikartsin!O gitsin Papa nın heykelinin önünde yanlış hatırlamıyorsam 29 Ekim de bu kutlu devletimizin idaresini AB adı verilen haçlı ordusuna teslim etsin!Tayyip çok şaşırıyor ama sabrımızı da taşırıyor bu unutulmasın!!!

ALLAH TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN!..
AMİN...
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Per Arl 09, 2004 9:59 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

inşallah kardeşim bozkurtali15 turan tek hedefimiz.
mehmet akif ne diyor.
sahipsiz vatanın batması haktır
sen sahip çıkarsan eğer bu vatan batmayacaktır.

tayyip yada barzani de kim bir avuç toprağımı ancak onlara mezarını doldurmak için veriririm bozkurtlar ölmedi daha...............

ALLAH TÜRK'Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
bozkurtali15
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pzr Arl 12, 2004 9:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli kardeşim bu Barzani filan varya biz bozkurtları da Tayyip gibi birşey sanıyor.Ama öyle olmadığımızı çok yakın bir zamanda gorecektir.Bundan hiç ama hiç şüphesi olmasin.
Rehber Kur'an
Hedef Turan...

ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
AMİN...
REISBEYI
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 7

İletiTarih: Pzr Arl 12, 2004 2:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hepinize yürekten katilmaktayim! Yanliz bunu iki üc kisinin bilmesiyle olmaz! Artik kendi aramizda bütünlesme olmasi gerekir!
Türkün dostu ne Kürt ne Ermeni ne Rum ne Avrupa ne Amerika ne Rusyadir! Türkün dostu Müslüman Türk'dür!

s.a

Sahin
bozkurtali15
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Per Arl 16, 2004 8:57 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Öncelikle A.S. kardeşim...Ben demişimdir Türk ün Türk ten başka dostu yoktur..Bu yargıya PKK adı verilen kanlı terör örgütüne yardım ve yataklık etmeyen (Türk Devleti dışında) bir ülke olmadığı için varıyorum...

ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN...
AMİN...
-ULKUCU-GARDAS-
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 395

İletiTarih: Sal Kas 26, 2013 12:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TÜRKLÜK DÜŞMANLARI

aynı şekilde MHP’ye de saldırmaktadır. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’e saldırmasının en büyük nedeni, Atatürk’ün “Her şeyden önce ben bir Türk Milliyetçisiyim” demesinden kaynaklanmaktadır. akp, dünün şanlı isimlerine olduğu gibi, aynı şekilde bu gün Türk Milliyetçilerine de saldırmaktadır. Bu zihniyetin düşman edinmesi için karşısındakinin Türk olması yeterlidir. Türk’e karşı her türlü entrikanın içine giren bu zihniyetin, bu kavgasında BOP eşbaşkanı adı akp, kanuni ya da kanunsuz her türlü usulsüzlüğü yaparak Türk’e saldırmaktadır. Bu zihniyet aynı zamanda altında maşa olarak kullanılmakta, Küresel Güçlerin yanında emperyalist benlik olma hayaliyle yanıp tutuşurken, öncelikli düşmanı Türklük olmakla beraber İslam’dır.
Türklüğün alacağı her darbe aynı zamanda İslam Dünyasına da inmiş olacaktır. Bu yüzden Türk kavramını etnik olarak tanımlamaya kalkan bu zihniyet, Türk Milletini isimsiz bırakıp ‘millet milleti’ gibi garabet bir tanımın içine atmaktadır. Veya çok söylenen ‘Anadolu Cumhuriyetler Birliği’ ya da başka bir isim atfederek Türk Milletini ayrıştırmaktadırlar.
Türkiye’de 36 etnik grup var dedikten sonra, 8′den sonrasını sayamayan bu kara zihniyetin niyeti gayet açıktır. Türk Milleti tarihin her hangi bir noktasında kendine ve başkalarına haksızlık yapan Haçlı Batı zihniyetine her daim ders vermiş, tabiri caizse tokatlamış, kulağını bükmüştür. Türk, Hatta Haçlıları diğer Haçlılara karşı koruyarak, âli cenaplığını göstermiştir. Türk Milletine karşı aşağılık kompleksi içinde olanlar, Türk hükümdarının atının üzengisini tutanlar, fena halde histeri krizine tutulmuşlar, Türk’e karşı nefret duygusunu kinle bütünleştirerek, masa başı oyunları ve içimizdeki kimliksizleri kullanarak kaleyi içten yıkmaya çalışmaktadırlar.
Türk haksızlığa karşı hakkın, yanlışa karşı doğrunun, adaletli olmanın adıdır. Türk Milleti taşıdığı bu meziyetlerden dolayı, tarih boyunca hükmetmiş, yıkılanın yerine bir yenisini inşa etmiştir. Türkiye Cumhuriyeti Devleti kıyamete kadar var olacaktır. Türk kurduğu devletlerde her kesimden, her gruptan insanı barındırmış, koruması altına almıştır. Vefa borcu olması gerekenler, yabancı güçlerin kışkırtması sonucu Türk’e ihanetin ortağı olmuş, ondan ayrılmanın, toprak koparmanın derdine düşmüştür. Bu günde aynısı yaşanmaktadır.
Başbakan Erdoğan Kuzey Kürdistan deyince bölücü bülbüller; Kürdistan’ın başkentine gelmesi önemli. Artık niyet yetmez, pratik önemli, diye konuşmuşlardır. Utanmaktan nasibini almamış olan bu zihniyet, Atatürk’ü kendi BOP’çu planlarında argüman olarak kullanmak için ona ait olduğunu söyledikleri sözleri sarf ederek, Atatürk de bölücümüydü? Diye abuk subuk bir soru sormaktadırlar. Bu adamlar hiç düşünmezler mi? Yoksa böyle bir yetileri yok mudur? Anlayın artık Mustafa Kemal Atatürk 1938 yılına kadar iktidardaydı. Onun gibi iktidar olduğu kadar muktedir bir kişi her istediğini yaptırırdı.
Atatürk, 1923′ten 1938′e kadar, akp iktidarının ve bilimum yardakçısının iddia ettikleri hangi ayrımcılığın tohumlarını atmıştır? Türkiye’yi eyaletlere mi ayırmıştır? Sen Kürt, sen Çerkez, sen Lazsın diye etnik farklılıkları ortaya mı çıkarmıştır? O bütün bunların aksine, bütün etnik grupları Türk başlığı altında milletleştirme yoluna gitmiştir. O tam bir Türk Milliyetçisi olarak fikirlerini hayata geçirmeye çalışmış, ilan ettiği Cumhuriyetin temeline Türk Milliyetçiliğini oturtmuştur.
Bu güne kadar tüm yaptıkları işlerde İslam dinini kullanarak göz boyayıp, aldatanlar, şimdi de yalan, yanlış icraatlarına Atatürk’ü alet etmeye çalışıyorlar. Atatürk döneminde bölücü Kürtçü isyanlar olmuş hepsini de bastırılmıştır. Atatürk, “Türkiye Cumhuriyetini kuran Türkiye halkına Türk Milleti denir” diyecek. “Ne mutlu Türküm diyene” diyecek. İktidarda olduğu müddetçe bunların ışığında yol alacak. Birileri çıkıp diyecek ki, ‘efendim Atatürk Kürt demişti’ onlara muhtariyet verecekti gibi görüşler ortaya atıp, kendi bölme ve bölünme senaryolarına destek yapmaya çalışacaklar. O vakit bu düşüncede olanlara soruyorum, Atatürk böyle bir iş için ne zaman ve nasıl bir adım atmıştır? Baylar boş işlerle uğraşmayın buradan ekmek çıkaramazsınız.
Türklük düşmanları, kimlik bunalımı yaşayan zavallılar, Türk Milliyetçiliğine karşı savaş açmışlardır. Niyetleri yola çıktıkları adamlardan bellidir. Çok sevdikleri, adeta taptıkları Ahmet Kaya’nın dediği “şerefsizlerin ülkesinde” şerefsiz olmayı kabul etmiş benliktir bunlar.
Kimsenin şüphesi olmasın, Türklük yine kazanacaktır.

Sağlıcakla kalın!

ALINTI : Fikri ATILBAZ

VATAN´I ve BAYRAĞI için ŞEHİT olan KAHRAMAN Mehmetçiklerimizi, rahmet, minnet ve şükranla anıyorum. AZİZ RUHLARI ŞAD OLSUN... "Sizleri tahminlerin daha ötesinde seviyoruz"

ALLAH(c.c.) emanet olunuz

ALLAH (c.c.) TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
TANRI TÜRKÜ KORUSUN VE YÜCELTSİN (ÂMİN)
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
mustafa1995
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 151

İletiTarih: Pzr Oca 05, 2014 8:10 pm    ileti konusu: balık hafızalıyız Alıntıyla Cevap Gönder

Tarihte kurulan ve yıkılan devletlerimize baktığımız zaman bizim devletlerimizi hiç bir zaman düşmanlarımız savaşlarla yıkamamışlardır.Peki nasıl yıkmışlardır.Tabii ki içimizden buldukları hainlerle işbirliği yaparak.Ve bizlerde bunu her defasında unutmuşuz.Hatta ve hatta atalarımız bu konuda 'SU UYUR;DÜŞMAN UYUMAZ' demesine rağmen hep uyuyan biz olmuşuz ama düşmanımız asla uyumayarak içimizdeki hainlerle girdikleri işl birliği ile bizleri bölmüşler veya yıkmışlardır.Şu anda durum aynıdır,kanla kurduğumuz güzel ülkemiz bir sabun gibi elimizden kayıp gitmekte ve adım adım bölünmeye doğru gitmekteyiz.Nasıl, tabii ki içimizdeki hainlerin iş birliği ile tabiiki.ALLAH TÜRK Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız