Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - LOZAN A sahip cıkanlara bakın hele....
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 224

İletiTarih: Çar Tem 27, 2005 10:52 am    ileti konusu: LOZAN A sahip cıkanlara bakın hele.... Alıntıyla Cevap Gönder

Lozan Antlaşması'nın 82'nci yıldönümü sebebiyle İsviçre'nin Lozan şehrinde düzenlenen panel, yürüyüş ve mitinge katılan ''Lozan-2005 Kurultayı'' heyeti, uçakla İstanbul'a geldi. Aralarında Perinçek Piçi'nin de olduğu isimler, masonik sistemin maymunlarından oluşmuş.
Perinçek, masonik sistemin picidir. Buna en iyi delil; Askerimize kurşun sıkan yahudi beslemesi piçlerle tokalaşmasıdır
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM ICQ
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Tem 27, 2005 10:53 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM ICQ
cemersever
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiTarih: Çar Tem 27, 2005 10:54 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İP Genel Başkanı Doğu Perinçek, havalimanında yaptığı açıklamada, Lozan Antlaşması'nın 82. yıldönümünde, İsviçre'de, Türkiye'nin toprak bütünlüğüne, egemenliğine göz dikenlere meydan okuduklarını ve bayrak gösterdiklerini söyledi. Lozan'da çeşitli ülkelerden gelen Türk vatandaşlarının birlik ve bütünlük mesajı verdiğini ifade eden Perinçek, ''Tüm dünyaya bölünmezliğimizi bir kere daha göstermiş olduk'' diye konuştu. Ermeni soykırımının bir yalan olduğunu kaydeden Perinçek, ''Binlerce kişi bu gerçeği İsviçre'nin meydanında haykırdık. 'Ermeni soykırımı yoktur' diyenleri yargılayan ülkeler de en kısa zamanda bu kanunlarını değiştireceklerdir'' diye konuştu.
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Çar Tem 27, 2005 11:36 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bizler perinçekin ne mal olduğunu biliyoruz da Lozan2005 toplantısında MHP'den malesef bir yetkilinin bulunmaması üzücü bir durum oldu.
Beğensek de beğenmesek de bukalemun perinçek, ulusalcı kılığına girip toplantıya katılarak kendisine taraftar toplamayı ve sempati kazanmayı bildi..
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Cum Tem 29, 2005 9:55 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alper_Tunga72 demiş ki:
Bizler perinçekin ne mal olduğunu biliyoruz da Lozan2005 toplantısında MHP'den malesef bir yetkilinin bulunmaması üzücü bir durum oldu.
Beğensek de beğenmesek de bukalemun perinçek, ulusalcı kılığına girip toplantıya katılarak kendisine taraftar toplamayı ve sempati kazanmayı bildi..

kARDESIM ALPER

BEN BU KONUYA BIR KAC SEFER DEGINDIM AMA KIMSEDEN CEVAP ALAMADIM;BEN BUNU DAHA ÖNCE BELIRTMISTIM ;SIMDI SANA BENIM SÖYLEYECEM TUHAF GELEBILIR AMA BIZIM MÜDAFALARIMIZ ISCI:LERIMIZDEN TÜTEN FABRIKLARIMIZ BACALARDAN BASLAR ;BIRAZ KÖMÜNÜSTLIK HAVASI OLABILIR AMA BENCE GERCEK BU DUR ;TELEKOM;A FALAN BAKTIGINDA BENIM NE DEMEK ISTEDIGIM ANLARSIN!!!!

SAYGILAR
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder MSNM
samsa
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 24

İletiTarih: Cum Tem 29, 2005 12:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

perincek sadece kukla ona soylerler o yapar onun yaptığı sadece sempatizan kazanmak vebunuda bundemdeki bir olaydan yararlanıyor o kadar
turk_neferi
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 869

İletiTarih: Cum Tem 29, 2005 12:52 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

perinçeğin dostlarının itiraflarına göre cok kaypak biri olduğu söyleniyor.para yada birisinden korkarsa yapamayacağı şey yokmuş.tam maşa yerine kullanılacak bir şerefsiz yani.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Alper_Tunga72
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 665

İletiTarih: Cum Tem 29, 2005 1:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
SIMDI SANA BENIM SÖYLEYECEM TUHAF GELEBILIR AMA BIZIM MÜDAFALARIMIZ ISCI:LERIMIZDEN TÜTEN FABRIKLARIMIZ BACALARDAN BASLAR ;BIRAZ KÖMÜNÜSTLIK HAVASI OLABILIR AMA BENCE GERCEK BU DUR ;TELEKOM;A FALAN BAKTIGINDA BENIM NE DEMEK ISTEDIGIM ANLARSIN!!!!

Estağfurullah, söylediklerin kesinlikle tuhaf değil ve komünist havası da yok.Söylediklerine tamamen katılıyorum.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
sancaktar
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 90

İletiTarih: Cum Tem 29, 2005 4:01 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bakın şöyle bir şey var: ülkemizde yazık ki muhalefet iktidarın hainliğine karşı cılız kalıyor. bu noktada soğukkanlı olmalıyız. eğer oraya katılanlara bu kadar sert girişimlerde bulunursak zaten o az muhalif sesi de daha çok kısmış olmaz mıyız? tamam doğrudur Perinçek'in geçmişte bariz hataları vardır.ama bu bir kişinin özel meselesi o anlamlı anma etkinliğini gölgede bırakmamalıdır. oraya katılanlara gelene kadar yüksek mertebelerde ne hainler var ne gaddarlar var gelin oralara bakalım. orada netice itibariyle Türk milletinin bağımsızlığının simgesi olan bir antlaşmanın yıldönümü kutlandı. oraya gidenlerin ben vatanperverliğinden şüphe etmem. milli birliğe çok ama çok ihtiyacımız var. ben bakın hatta zürihte Doğu perinçek'in tutuklanmasını da kınıyorum. neden mi? ben bu ülkenin sade bir vatandaşı olarak ülkemin (görüşlerine katılayım ya da katılmayayım) insanını tutuklamalarını hem de "ermeni soykırımı yoktur" diyen birisini tutuklamalarını içime sindiremem, hazmedemem. o gece hulki cevizoğlu'nun programı vardı ve ben orada da aynı hassasiyeti(sinan aygün, hulki cevizoğlu) gördüm.ben bunları kabul etmiyorum. batılı akbabalar gelip topraklarım da bölücülerin ermeni diasporasının propagandasını yapacak dünyayı bu bariz yalanlarla uyutacak, fakat gerçekleri söyleyenler (ki buna Türk Tarih Kurumu başkanı da dahil, çünkü onun hakkında da tutuklama kararı çıkartılmıştı!) tutuklansın sorgulansın! böyle bir şeyi Türk milletinin kabul etmesi çok ama çok zor.
mus25
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 473

İletiTarih: Cum Tem 29, 2005 4:40 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu ülkenin menfaatini düşünmek tabiki bizlerin en doğal hakkı.Bunun aksini idda etmek ve buna cephe almak ahmaklık olur.Mehmet Gül,Rauf Denktaş vatan ve millet sevdalısı iki başkurttur.Onların orada bulunmaları en doğal haklarıdır.Vatan ve millet meselesi olduğunda elbetteki vatanını seven bu kişilerin burda bulunmaları vatanseverliğin göstergesidir.
Doğu perinçeğe gelirsek.Onun ne çakal olduğunu ben değil cümle alem bilmektedir.Onun gibilerin vatan kaygılarından çok menfi çıkarları ön plandadır.Doğu perinçeği burda iyi göstermeye çalışmak yersiz ve gereksizdir.Vatanını her fırsatta satmış bir kişinin bu sitede adının telefuz edilmesi insanın sinirlerini geriyor.Hele bir Türk olarak ondan bahsetmek beni çıldırtır.Vatanını bayrağını milletini satandan Türk diye bahsetmek bu sitede kendini bir ülküye adamış biz ülkücülere yakışmaz.Allahım onun gibileri kahretsin.
Emren
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 9

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 1:08 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Perinçeğin Arkasında ii para kaynakları olduğu kesin.Bir yerlerden güç almasa televizyon kanalı açamazdı zaten.Artık ülkücüler olarak birlik beraberlik içinde olduğumuzu bizi hiç bir güçün yıkamayacağını göstermemiz lazım kardeşlerim.Buna inanıyorum.Artık Pkklı şerefsizler ülkemizde pkk bayrağı apo posterlerini göz göre göre asmaları.Mitten arkadaşlarımız söylüyorlar büyükşehirlere kaç bin kürt göç ettiğini.Bazı şeylerin zamanı geldi.Kimse Vatanımızı bölemez Zarar veremez !
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
kursad88
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 154

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 1:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Perinçek itinin dönekliğini artık alem biliyor.Bi komunist maocu olur bi ulusalcı olur bi amerikancı olur.Kim nereye iterse oraya gider.O iti ciddiye almıyorum ben kendi kendine yapsın bişeyler adam yerine koymaya değmez
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
fergana
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 18

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 4:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Perinçek hakkında yazılanların hepsi doğru da neden biz bu adamlarla beraber eylem yaptık medyada bir sürü habere konu olduk. Yazık değil mi bu kadar şehide gaziye. Bu şerefsizlerle işbirliği yapan yöneticilerimiz bunun hesabını iki alemde de veremeyecekler.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
kurtoglu1919
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 940

İletiTarih: Sal Ağu 02, 2005 8:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Doğu Perinçek diplomat pasaportu ile mi çalışıyor?

ZÜRICH, 24/7 2005 — Doğu Perinçek’in önderliğinde başlayan ‘Lozan 2005’ konferası Türklerin istediği gibi olmadı. İlk günden konferansın şefi Doğu Prinçek İsviçre polisi tarafından yakalandı. Türk medyası Perinçek’in sorgusunun 3.5 saat sürdüğünü söylüyor. Yakalanıp habse konulması gereken Doğu Perinçek serbest bırakıldı. Doğu Perinçeğin diplomat pasaportu taşıdığı ve Türk diplomatı sıfatına sahip olduğu için serbest bırakılmış olabileceğinin işaretleri var. Perinçeğin ne zamandan beri Türk diplomatı sıfatı ile operasyonlara katıldığı ve Dışişleri Bakanlığından maaş alıp almadığı ise bilinmiyor. Yazı'nın detayı

http://www.kerkuk-kurdistan.com/default.asp?ser=3

KAYNAK http://www.kerkuk-kurdistan.com/default.asp?ser=3

PKK DA SEVMIYOR NEDEN ACABA ???
MERAK ETMEDINIZ ;MI BEN SAHSEN EDIYORUM ---NIYE DIYE !!!

SAYGILAR
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız