Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - ŞEMDİNLİ BİLMECESİNİ ÇÖZÜCEK OLAN TELEFON KAYDI
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 712

İletiTarih: Çar Mar 15, 2006 11:54 pm    ileti konusu: ŞEMDİNLİ BİLMECESİNİ ÇÖZÜCEK OLAN TELEFON KAYDI Alıntıyla Cevap Gönder

JANDARMANIN Şemdinli bilmecesini çözecek telefon kayıtları gün ışığına çıktı. 31 klasörlük Şemdinli dosyasında, Seferi Yılmaz’ın kitabevinin yakılmasından hemen sonra F.B. ile M.S. arasında geçen Kürtçe konuşmalar, olayın dehşetini ortaya koyuyor. İşte Kürtçe konuşmalar:

(Seferi Yılmaz’ın kitabevinin bombalandığı gün... 9 Kasım 2005, Saat 13:53. Sabri kod adlı F.B. ile diğer örgüt üyesi M.S. görüşüyor)

F.B. Alo...

M.S. Nasılsın iyi misin?

F.B. Başım üstüne sen nasılsın?

M.S. Vallahi ben de iyiyim, şimdi biz çarşıdayız. Kıyamet gibi. Biz de onların arabasını yakaladık, resimlerini aldık.

F.B. Kaç kişi yakaladınız? Elinizde ne var?

M.S. Vallahi birini yakaladık onu da bıraktık. Millet eksik gelmişlerdi. Şimdi arabada eşyaları var. Millet yürüyüş yapıyor.

F.B. Ne kadar millet var çarşıda?

M.S. Vallahi milletin hepsi komple çarşıda.

F.B. E tamam arabayı yakın arabayı.

M.S. Vallahi biz o tarafa gidemedik, biz adamları imha ettik.

F.B. Evet evet bana bak kim yapmışsa, elinizle öldürün kanını için.

M.S. Vallahi biz Yüksekova’nın çıkışına getirdik imha ettik.

F.B. Tamam iyi yapmışsınız.

M.S. Biz şimdi sloganlar atıyoruz. Millet çok, ben de içine giriyorum İyidir.

F.B. Tamam artık ilçe başkanı ilçe başkanı ile bir çözüm yapın olay yaratın.

M.S. Tamam yapıyoruz.

F.B. Tamam iyi.

M.S. Gözüm üstüne.

Onun sesini duydum

ŞEMDİNLİ bilmecesini çözebilecek gizli bir ihbar telefonunun kaydı 23 klasörlük Şemdinli dosyasıyla birlikte gün ışığına çıktı. Bir kadın jandarmaya darbe vuran ve bölgede derin yara açan 2 bombalı saldırıdan 21 gün sonra telefon etti ve tek şahit olduğunu bildirdi. Kadının ihbar ettiği ilk patlama 29 Temmuz 2005’te ikincisi ise 5 Ağustos 2005’te meydana geldi. İlkinde jandarma 2 astsubayını şehit verdi. PKK’nın ikinci darbesi ve açtığı yara daha da derindi. 3 çavuş 2 er şehit oldu. Bu patlamaların ardından 26 Ağustos gecesi jandarmaya gelen isimsiz bir ihbar telefonu ise son patlamayla ilgili Seferi Yılmaz’ı işaret ediyordu. 26 Ağustos 2005’te, gece saat 00.40’ta jandarmayı arayan bir kadın, Seferi Yılmaz ile ilgili iddialarda bulundu. Şemdinli davası dosyasına da giren bu telefon konuşmasının metni şöyle:

KADIN Alo iyi akşamlar, bir ihbarda bulunmak istiyorum.

JANDARMA Evet.

KADIN Şimdi ben ne derece güvende olabilirim?

JANDARMA Ne ihbarı yapacaksınız

KADIN Hani şu Şemdinli İlçe Jandarma Komutanlığı önünde patlama olmuştu ya. Bilgi vermek istiyorum.

JANDARMA Evet.

KADIN Birisinin ismi Seferi Yılmaz’dır. Yanındaki oğlan da Cahit Erler. Seferi Yılmaz patlama olduktan sonra ortalık yatışıncaya kadar Irak’a kaçmayı düşünüyordu. PKK olayında şimdi kendisi başkanlık yapıyor. Örgüt başı.

JANDARMA Biz size gerektiğinde nasıl ulaşacağız?<

KADIN Ben korkuyorum, bunlar bilirlerse beni yaşatmazlar, her yer Kürt kaynıyor zaten, çünkü benim eşim dahil Kürt. Yani bilirlerse yok etmese de "Sen bizim başımızı belaya mı sokacaksın?" derler. Korkuyorum isim veremem.

JANDARMA Anlıyorum seni. Bize güvenirsen yardımcı oluruz.<

KADIN Sonuçta 5 kişi burada öldürüldü, şehit edildi. Yazık günah değil miydi? Rüyalarıma dahi giriyorlar, çünkü ben o gece olayı gören tek şahidim. Çünkü Seferi Yılmaz var ya, sesini duydum, dedi ki "Suçsuz yere yattığım yıllarımın acısı bu akşam çıkacak." 12’ye çeyrek vardı, gece ben bu konuşmaları duydum.

İşlem yapılmadı

Jandarmaya yapılan ihbara rağmen Seferi Yılmaz’la ilgili işlem yapılmadığı anlaşıldı.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Per Mar 16, 2006 12:02 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Müdahil avukatlarından Murat Timur, yaptığı açıklamada, davanın tensip tutanağının mahkeme heyeti tarafından halen yazılım aşamasında olduğunu belirterek, 3. Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan davanın 4 Mayıs 2006 günü görüleceğini söyledi.

Van Cumhuriyet Başsavcılığı Vekilliği hazırladığı iddianamede, Şemdinli'de 9 Kasım 2005'te meydana gelen olaylardan sonra tutuklanarak cezaevine konulan başçavuşlar Ali Kaya ile Özcan İldeniz ve itirafçı Veysel Ateş için ''Devletin Birliğini ve Ülke Bütünlüğünü Bozmaya Yönelik Eylemde Bulunmak, Adam Öldürmek ve Adam Öldürmeye Teşebbüs Etmek, Suç İşlemek için Anlaşmak suçlarından ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası isteniyor.
Bunuda ek bilgi olarak vermek istedim arkadaşlar saygılar
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Per Mar 16, 2006 4:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hakkari Belediye Başkanı'ndan şok sözler

Şemdinli Olaylarını Araştırma Komisyonu yeni bir krize sahne oldu. Komisyona çağrılan Hakkari Belediye Başkanı Metin Tekçe'nin, "PKK terör örgütü değildir" dediği ortaya çıkınca, Ankara Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlatıp, tutanakları, 'PKK'yı övme suçu'işlendiği gerekçesiyle Şemdinli Komisyonu'ndan istedi.

Komisyon'un gizli oturumunda, üyelerin sorularını cevaplayan, Hakkari Belediye Başkanı Metin Tekçe'nin konuşması şok etkisi yarattı. Tekçe'nin "PKK terör örgütü değildir" ve İçişleri Bakanı Abdülkadir Aksu'ya yönelik "Kürtlüğü benim için beş para etmez" sözleri nedeniyle Ankara Cumhuriyet Savcılığı soruşturma başlattı. Tekçe'nin bazı gazetelerde özeti yer alan bu değerlendirmeleri tutanaklara şöyle yansıdı:

İnsanların hakkını dile getiriyormuş

Metin Kaşıkoğlu: Halklar, dediniz, savaş dediniz, size çok somut bir şey sormak istiyorum. PKK sizce terör örgütü müdür, yoksa hakkını arayan meşru bir kuvvet midir? Metin Tekçe: Yani, benim sonuçta, yapmış olduğumuz, raporumda iletmiştim. Hakk\'e1ri'yi biraz daha tarihi boyutlarıyla ele alışımın, ekonomik ve sağlık boyutlarında örnekler verişimin sebeplerinden birisi budur.

Metin Kaşıkoğlu: Bu çok zor bir soru mu sizce? Sayın Başkan, net bir cevap verin. PKK bir terör örgütüdür veya değildir. Terör örgütü değilse sizce nedir? Çok kısa ve net.

Metin Tekçe: Bana göre, geçmişte çıkışı ne olursa olsun, ama şu anda, Kürtlerin temel alanda bazı düşünceleri de ifade eden ya da ben kendi açımdan söyleyeyim, benim şu anda siyaset yürütmüş olduğum siyasi partinin düşüncesinin demokratik zeminde, Kürt sorununun çözümünde, barışçıl bir ortamın yakalanmasına dönük söylemlerde, eğer bir ortaklaşma veya bir yerde buluşuyor ise yani bana göre, o insanların belirli haklarını da dile getiren bir örgüttür diyorum.

Metin Kaşıkoğlu: PKK terör örgütü müdür, değil midir?

Metin Tekçe: Değildir bana göre.

Enver Yılmaz: Avrupa'da da, başta Almanya olmak üzere PKK'yı muhtemelen yakın zamanda da ABD, PKK'yı yıllarca terör örgütü ilan etti ve ilan ediyor. Sizin, başta Türkiye Cumhuriyeti Devleti olmak üzere diğer Avrupa ülkeleri ve Amerika'dan farklı bilgileriniz var mı ki, 'PKK terör örgütü değildir'tanımını yapıyorsunuz?

Metin Tekçe: Hayır, yani sonuçta, benim bu soruya cevap vermek istemezdim. Yani eğer siz sadece iki seçenek önüme bırakırsanız ve ikisinden birini tercih etmemi istiyorsanız ben tabii ki öyle ifade ettim.

Musa Sıvacıoğlu: Peki PKK hiçbir şey yapmıyor mu? Bombalama, adam kaçırma, haraca bağlama, uyuşturucu kaçakçılığı gibi böyle şeyler yapmıyor mu?

Metin Tekçe: Bunu ben bilmem. Ben PKK'nın bir üyesi değilimdir. Ben sonuçta yani bütün şiddet uygulamalarına karşıyım. Kim yapıyorsa buna karşıyım. Yapıyor, yapmıyor ben bilmem.

Devlete suçlama

Şükrü Önder: Yani daha önceki olayları da devletin belli güçlerinin yaptığını mı ima ediyorsun?

Metin Tekçe: Evet!

Şükrü Önder: Bunu ispatlayabilir misin?

Metin Tekçe: Hayır.

Şükrü Önder: Yorumla mı konuşuyorsun?

Metin Tekçe: Oradan çıkan bilgi ve belgeler, basına yansıyan bilgi ve belgelere baktığımızda, bunu tahlil etme boyutlarıyla söyleyebilirim. Belki yorumdur.

Terörün adı "savaş" oldu'

Musa Sıvacıoğlu: Savaş dönemi derken neyi kastediyorsunuz?

Metin Tekçe: 1984'ten 1999 yılına kadarki dönem, bana göre Türkiye'de bir savaş dönemi.

İbrahim Özdoğan: Teröre 'savaş'diyor.

Türk değil Türkiyeliyim

Metin Tekçe: Daha önce de söyledim, şimdi de söylüyorum. Ben Türkiyeliyim, gurur duyuyorum. Ama Türklüğümle değil. Çünkü ben Türk değilim. Kürt'üm. Lazı var, Rum'u var. Bakın onlar sonuçta Türkiye halkıdır, Türkiye halklarıdır. Türkiye'yi oluşturan halklardir. Bunlarin oluşturdugu bir üst de, bana göre, Türkiye olmalidir. Ve ben Türkiye olmakla gurur duyuyorum

kaynak:ortadogu gazetesi

BÖYLE TÜRK'E DÜŞMAN OLAN TÜRKLÜKLE GURUR DUYMAYAN ŞEREFSİZLERİ NİYE BARINDIRIR BU HÜKÜMET BU KADAR KÖR OLAMAZLAR
cengizhan_333
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 472

İletiTarih: Per Mar 16, 2006 4:18 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ADI: TÜRKİYE

DİLİ: TÜRKÇE

MARŞI: İSTİKLAL MARŞI

DİNİ: İSLAM

YAŞAYAN KİMLİK: TÜRK

Türkiye de yaşan biri bu dediklerimizi kesinlikle koşulsuz olarak kabullenmelidir. kabullenmeyen şerefsiz defolup gitmelidir. biz memleketimizi bir zamanlar bir beladan kurtardık silahları gömdük ama unutmadık bunu tekrar yapmak gerekirse seve seve tüm ülkücüler olarak tekrar alırız silahımızı seve seve savaşır ölürüz öldürürüz.

tekrar söylüyorum

bu ülkede yaşama şartları bunlardır

SEVEN KALSIN SEVMEYEN ŞEREFSİZ DEFOLUP GİTSİN
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 262

İletiTarih: Per Mar 16, 2006 4:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vay milletimin haline,

ya arkadaslar ben bizim devleti anliyamiyorum. Budami akp nin isi acaba?

Adam Hakkari gibi hassas bir noktaya Belediye Baskani seciliyor, kökeni

kürt, düsünceleri bölücü, pkk yandasi ve ayni anda devletin ekmegini

yiyen serefsizin biriymis.

Bu adami Hakkari`ye kim baskan yapti acaba? Kesin akp nin isidir.

Peki bu arada askeriyemizin istihbarati yokmu? Onlardami uyuyorlar?

Bu Metin Tekce denilen serefsizden haberleri yokmuydu?

Hakkari Belediye baskanligina neden vatanini milletini seven kisiler

getirilmiyor? Neden bu makamlara serefsizlik edenler getiriliyor?

Acaba daha kac tane böyle serefsizden böyle makamlarda var?

Bu isin sonu nereye varacak?

Güzel yurdum Türkiyemize Milli görüslü, saglam beyinli, Atatürk gibi

komutan gerek. Bu pisliklerin yurdumuzdan en kisa zamanda

temizlenmesi gerek!............

Serefsiz soylarinin hepsinin Allah belasini versin.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Cmt Mar 18, 2006 2:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sendika mensuplarıyla Ankara Adliyesi'ne gelen Murat Fırtına, suç
duyurusu öncesi bir basın açıklaması yaptı.

Hakkari Belediye Başkanı Metin Tekçe'nin, Şemdinli'de meydana
gelen olaylardan sonra Meclis Araştırma Komisyonu'na verdiği rapor ve
açıklamalarda, ''PKK'yı terör örgütü olarak görmediği, kendisini Türk
değil, Kürt olarak gördüğü ve Türkiyeli olduğuna'' dair sözlerinin
basında yer aldığını hatırlatan Fırtına, bunu söyleyen kişinin sıradan
bir insan değil devletin imkanlarını kullanan bir kamu görevlisi
olduğunu kaydetti. Fırtına, bu ülkenin suyunu, elektriğini, parasını
kullanan kişilerin bu tür açıklamalarla Türkiye'nin aleyhine faaliyet
gösterenlere hizmet ettiğini iddia etti.

Anadolu Haber-Sen Genel Başkanı Murat Fırtına ve beraberindekiler
daha sonra Ankara Cumhuriyet Savcılığı'na Tekçe hakkında bir dosya
vererek, suç duyurusunda bulundular.
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Cmt Mar 18, 2006 3:25 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BİZ BU HERİFLERİ DOYURMAK İÇİN Mİ VERGİ VERİYORUZ ???
OsmanliTurk
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 27

İletiTarih: Cmt Mar 18, 2006 6:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kürtler ya da pkk sorun degil..şimdikilerin begenmediği mhp-dsp-anap koalisyonu dönemine dikkatlice bir bakın..ohal kaldırılmış..doğudaki çatışmalar en alt seviyeye inmiş hatta neredeyse bitme noktasına gelmiş, sokaklarda yaşanan kovalamacalar pkk lehine sloganlar yok olmuştu.. ama şimdi..akp her fırsatta provakatörlere dikkat edin diyerek kendi provakasyonlarının bilincinde degildi.. kürtleri ayaga kaldırarak ülkeyi kaosa sürüklüyor..geçmişte bizi ATATÜRK DÜŞMANI yapmışlardı..sonuç laflarını birer birer yediler..Şimdi de İSLAM DÜŞMANI SADECE TÜRKLÜĞÜ SAVUNAN faşist bi zihniyet yerine koyulmak isteniyor..bunu da yedirmek boynumuzun borcudur ve yakındır..herşey sırayla..dün bize çamur sıçratanlar bugun yoklar.ama biz hala buradayız..yarın da olacağız..
merak ediyorum sabrımız sandıga kadar devam edecek mi? sukunetimiz daha ne kadar sürecek.. topbaş'ın bir gaziye davranışını az önce izledim.. evet kendi kendime agır beddualar ettim.. sonra durup düsündüm ki sasırmamam gerekirdi.. yüreklerinde bir gram millet devlet sevgisi olmayan bu adamlar yakında sehitlere mezar dahi vermez.. gazi sadece bir köşe istiyor kendi işimi yapmak istiyorum bahçelievlerde bana bir köşe verin diyor..makamınıza geldim kovdular beni diyor.. 3 çocugum var cebimde 5 liram kaldı diyor.. topbaş ise benimde oglum doguda askerdi.. benim makamıma gelenleri kimse kovmaz yalan söyleme sen karıştırıyorsun diyerek azarlıyor..Allah tan Celalettin Cerrah oradaydı ki araya girerek yardım sözü verdi.. gazimiz takım elbisesini giymiş madalyasını takmıştı.. sanmayın bu saygı topbaşa eminim ki mezarlıktaki yüce şehitlerimizedir..aslında onlarca sayfa tutabilecek o kadar hayasızlığa tanık olduk ki bu gercekten normaldi... AMA KESİN VE NET SÖYLÜYORUM.. seçim de isteyen işçi partisine isteyen tkp ye oy verebilir yadırgamam..AMA AKP YE OY VERENLER VATAN HAİNİDİR..!! bundan sonra kürtlerle savaşım bitti artık tek hedefim vatan hainleri..artık kim çıkarsa karşıma..ALLAH'a emanet olun kardeşlerim!!
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Mar 19, 2006 11:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Allah Milletimin yardimcisi olsun.

Akp nin yaptigi onca serefsizlik, yapilan provokalarin artisina sessiz kalmakla verdigi destek, askeriyemize yapilan agir suclamalara destek Türkiye`mizin günden güne kötüye giden durumu.... Türkiye`yi büyük bir ucuruma sürüklemektedir.

Bir pasamizla sürekli görüsen bir arkadasimdan aldigim bilgiye göre, Türkiye`deki bu durum böyle devam edecek olursa, 12 Eylülde oldugu gibi askeriyemizin 4-5 aya kadar yönetime el atacagi dogrultusunda.

Buda Türkiye`ye ne derece etki eder bilemiyorum.....

En son altaylar tarafından Pzr Mar 19, 2006 11:28 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pzr Mar 19, 2006 11:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Önceki yazilarimdan birinde de belirtmistim simdide tekrarliyorum, Türkiye icin en büyük tehdit pkk veya destek veren kürtler degil,

asiri dinci guruplardir, bunlara akp de dahil

pkk ikinci sirada gelir.

Insanlarin dini duygularindan faydalanarak milletimizi kendi yönlerine cekmekte ve akillarini celerek devlete düsman etmektedirler. Bir tanidigimin oglu daha bes yasinda iken ben Atatürk`ü seeemiyom diyordu, ailesi ise evinde Atatürk resmi olan aileye oturmaya gitmiyordu. Bu cocuk Atamiz hakkinda hicbir sey bilmez iken, ailesinden ögrendigi cahilce seylerle Atamiza düsman gibi yetistiriliyor. Eminim ki ailesinin de Atamiz ve tarihimiz hakkinda cocugundan fazla bilgisi yoktur.

Memleketimizi bu durumlara getirenlerde bence bu zihniyetteki insanlardir.

"Ben Türküm" yerine "ben Türkiye`liyim" diyen zihniyetlerdir.
IHTIYARKURT
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 109

İletiTarih: Pts Mar 20, 2006 12:31 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ögle insanlara Selambile vermicen kardas

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE
funda3307
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiTarih: Pts Mar 20, 2006 11:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

altaylar demiş ki:
Allah Milletimin yardimcisi olsun.

Akp nin yaptigi onca serefsizlik, yapilan provokalarin artisina sessiz kalmakla verdigi destek, askeriyemize yapilan agir suclamalara destek Türkiye`mizin günden güne kötüye giden durumu.... Türkiye`yi büyük bir ucuruma sürüklemektedir.

Bir pasamizla sürekli görüsen bir arkadasimdan aldigim bilgiye göre, Türkiye`deki bu durum böyle devam edecek olursa, 12 Eylülde oldugu gibi askeriyemizin 4-5 aya kadar yönetime el atacagi dogrultusunda.

Buda Türkiye`ye ne derece etki eder bilemiyorum.....

Bu bilgiyi nerden aldın bilmiyorum ama böyle önemli bir konuyu gerçekten biliyorsan açıklamanı isterim,TÜRK askerimize dil uzatanın dili elbet kopacaktır..
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Mar 21, 2006 12:31 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Isim veremiyecegim icin üzgünüm. Ben sahsen pasamizdan duymus degilim. Bir iki kez bende görüstüm kendisi ile fakat hicbir siyasi sohbetimiz olmadi. Aldigim bilgi ise yukarida yazdigimdan ibaret.

Böyle bir durumun Türkiye icin pek hayirli olmayacagini tahmin ederim.
Insallah ne olursa Türk milletinin hayrina olur.

Allah Türk Milletine zeval vermesin.
altaylar
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Sal Mar 21, 2006 2:48 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

IHTIYARKURT demiş ki:
Ögle insanlara Selambile vermicen kardas

NE MUTLU TÜRKÜM DIYENE

Aslinda haklisin Ihtiyarkurt agabeyim. Fakat benim düsüncem tam tersine, yani iclerine girmek gerek aslinda. Düsmanini ancak o zaman daha iyi tanirsin.Yaptiklarini ancak o zaman daha acik ve net bir sekilde görebilirsin. Aynen onlarin yaptigi gibi. Her köseye sizmislar. Akillica ve taktikli bir sekilde yolumuza ilerlemeliyiz.

Vatan sagolsun.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız