Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BİLGİSİZCE YORUMLAR...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Çar Nis 26, 2006 6:27 pm    ileti konusu: BİLGİSİZCE YORUMLAR... Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşlerim,

Bugün bazı basın organlarında..bir kaç sivrizekalı milletvekilinin terör hakkındaki yorumlarını okudum..

Bu kadar bilgisiz .. bu kadar dünyadan haberi olmayanların milletvekili olduğunu görünce ...

Vah zavallı ülkem diyorum...

Neymiş efendim..

Terör ekonomik sebeblerden oluyormuş...

Bu iş askerle çözülmez imiş...

Fakir -fukara insanlar teröre eğiliyormuş...

Böyle düşünen vekillere benimde bazı karşı yorumlarım var..

Fakir -Fukaralıktan kırılan bu insanlar bu kadar mayını , bu kadar silahı,

bu kadar mermiyi ... nereden buluyorlar çok merak ediyorum..

Bu kadar silah yerine o fakir fukaralıktan kırıldığı iddia edilen bölgeye

kaç fabrika yapılır kimbilir...

Ha! bunlar gerçekten fakir...

Bu saydıklarımızı kimler veriyor...

Bunları vereceklerine ... bunların parası ile o yöreye neden fabrika yapmıyorlar..

Dün özel sektöre ait iş makineleri ve kamyonlar yakılmış....

Fakirlikten derdi olan adam ...

O makineden ekmek yiyen bir hemşehrisinin ekmeğine mani olur mu?

İster milletvekili olsun...

ister boşbakan .....

Kimse lafı eveleyip gevelemesin...

Bu işlerin fakirlikle fukaralıkla ilişkisi yoktur....

Yapın oralara 100 fabrika bakalım terör kesiliyormu?

Kesilmez ..kesilemez....

ABD ve AB istemediği sürece olmaz..

Yani sizin anlayacağınız ....

Bazı olaylar ....

FAKİRLİKTEN DEĞİL! HAİNLİKTEN !...

Olayı hala çözemeyen vekillerimize ithaf olunur....

saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Çar Nis 26, 2006 8:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gardas onları vekıl secenler utanıyordur sımdı..Cebınde ıkı kurusu var dıye vekıl yapılan o kadar cok kısı var kı artık bunlar vekıl olmaktan cıkmıs ...Ettıklerı yemınlerı hatırlasalar boyle yapmazlar..
ekin_asena
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 58

İletiTarih: Çar Nis 26, 2006 8:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlara oy verenler arasında bizim teşkilata yıllarca emek vermiş insanlar da var. Acaba onlar bu durumları nasıl yorumluyorlar? Verdikleri oylardan pişmanlar mıdır? Gelecek seçimler de MHP'ye oy vereceklermiş tekrar. Hayırlı olsun. Tekrar döndüler:) Bakalım teşkilatımız tekrar kabul edecek mi bu şahısları.
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Çar Nis 26, 2006 9:00 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Teskılat alırmı almaz mı onu bılmem..Ama eger samımıyetlerıne guvenılırse alınsınlar cunku onlarada ıhtıyacımız var ...Bızler bır butunuz ve bız bıze sahıp cıkmazsak el bıze hıc sahıp cıkmaz...
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Çar Nis 26, 2006 10:16 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hain insanlar ne yaparsan yap haindir, Kaganos Ülküdaşımın söylediklerine tamamıyla katılıyorum ve ekliyorum, madem fakir fukaralıktan oluyor neden benim memleketimde böyle birşey olmuyor, memleketim Bayburt, yılın dokuz ayı karlar altındadır, ne ekersen ek doğru düzgün yetişmez, meyve desen elmayla armuttan başka birşey büyümez, toprakları çoraktır, insanlar hergün hayvanların vereceği süt ve yumurtanın yolunu gözler, fabrika desen doğru düzgün bir fabrika yoktur ama gel görki bugüne kadar devlete isyanı görülmemiştir. Her zaman Vatan için canlarını feda ederler, bir devlet büyüğü geldimi saygıda kusur etmezler, bölücüye aman vermezler. Vatan onlar için namustur. Güneydoğu illerine trilyonlar aktarılırken sesleri çıkmaz, Devletin bir bildiği vardır derler, ağlamazlar, gururludurlar, ülke çapında yardım kampanyalarının çoğu güneydoğuya gider, çıkıpta bunun için tek bir laf etmezler neden? Çünkü; asil kan taşırlar, hainlik yoktur içlerinde, saftırlar, dürüstlerdir, Vatanseverlerdir... Yani sözün özü Milletvekilleri çıkıpta yok fakirlikten fukaralıktan bahsetmesinler bize gidin bu boş lafları başkalarına yedirin, bizi salak yerine koymayın Vekiller, boş laflara artık karnımız tok......
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Per Nis 27, 2006 6:56 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

"YURDUN BATISINDAN ALIP YILLARCA DOĞUYA VEREN HAİNLERE CEVAP"

Efendim yatırım yapacaklarmış...
Köprü yaptık, yıktılar!
Okul yaptık, yaktılar!
Fabrikaları, atölyeleri tahrip ettiler!
Doktor gönderdik, vurdular!
Öğretmen yolladık, öldürdüler!
Sizden yatırım değil, toprak isteniyor, toprak!
Sadece Cumhuriyet tarihinin değil, Türkiye tarihinin en büyük yatırımı olan GAP''ın inşa edilmesi, terörün durmasını sağladı mı ki, yatırımdan falan bahsediyorsunuz bana?

Doğuya Yapılan yardımlardan bir örnek :
İlköğretime devam eden erkek öğrencilere ayda 20 YTL
İlköğretime devam eden kız öğrencilere ayda 23 YTL
Ortaöğretime devam eden erkek öğrencilere ayda 28 YTL
Ortaöğretime devam eden kız öğrencilere ayda 39 YTL
Sağlık yardımı olarak her çocuğa ayda 15 YTL
Her anne adayı için gebeliğin ilk 7 ayında ayda 18 YTL
Her anne adayı için doğumda 50 YTL

Çocuk yardımı çok hızlı üreyen kürtlerin ağırlıklı olduğu şehirlere değil, üreme hızı sıfır olan Türklerin yaşadığı şehirlere yapılmalıydı. Fakat AKP (Arap Kürt Partisi) bu şekilde uygun görmüş. Neden acaba?
Kürtler ne kadar çok çocuk yaparlarsa, o kadar çok para kazanıyorlar. 10 çocuğa sahip bir aile, çocuk başına ayda 15 YTL'den toplam 150 YTL para alıyor. Doğum ve okul için yardımlarıda eklersek 10 çocuklu bir ailenin devletten aldığı para ayda 500 YTL'yi geçiyor.

Sakın kimse bunu insanlıkla, hümanizmle, devletin vatandaşının hayatını koruma ilkeleri ile falan açıklamaya kalkışmasın. Benim ülkeme göz dikmiş bir halkın, benim vergilerimle beslenip daha çok üremelerini sağlayıp on milyonlarca asalak yaratmanın hiç bir ilke ile ilgisi yoktur. Bu rejimin kendisinin kurucusu olan asli unsura, yani Türklere ihanet etmek açısından Ermeniden hiçbir farkı kalmamıştır. Gayet açıkça Türkler özendirilip en sıkı şekilde nüfus planlaması uygulanırken, Kürtlerden elektrik, su parası bile alınmayıp, nüfuslarını iyice arttırıp Türkleri geçebilmelerine çanak tutulmaktadır.
ülke genelinde kaçak elektirik oranlarına göz atalım.
Şanlıurfa % 66.7
Diyarbakır % 62.7
Hakkari % 62.5
Mardin % 59.3
Van % 58.0
Şırnak % 52.0
Batman % 51.0
Muş % 50.0
Bitlis % 48.0
Siirt % 48.0

Kastamonu % 4,2
Trabzon %5,4
Giresun %3,5

İşte kaçak elektirik tablosu. Yoruma gerek var mı?

Şer ittifakının kuklası Kürtlerin isteklerinin sonu ve sınırı yoktur. Kürtçe yayın ,EKONOMİ,FABRİKA ,YEŞİL KART ,BEDAVA SU,ELEKTRİK,TELEFON,HAVA onları kesmez.taki vatanımızı bölünceye kadar.

İşbaşındaki hükümeti ve milletvekillerinide; Cüneyt Zapsu, Mir Dengir Mehmet Fırat gibi aileden yeminli Türk düşmanı Kürt ırkçısı bir çete yönlendiriyor. Artık bu durumda, hükümet için gaflet ve dalaletten bahsetmeye gerek yok.

""Türk'ün Türk'ten başka dostu olmadığını unutma""

""Her şey Türk için, Türk'e göre ve Türk tarafındandır""
"___________________________________________________________

Ancak bunların içinde belki de en acı olanı, kürtler tarafından aldatılmayı halen gururuna yedirip itiraf edemeyen sözde milliyetçilerin (!) durumudur. PKK ve Apo'yu Ermeni, dağdaki kürtleri kandırılmış, sokaktakileri de kardeş ilan eden ülkücü anlayışın Türklere verdiği zarar gelecekte tarih kitaplarına konu olacaktır.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Per Nis 27, 2006 11:27 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kardeşim bir insanın kanı bozuksa istediğin kadar yardım yap...

En son BasbugAtilla tarafından Cum Nis 28, 2006 9:50 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi.
yaban
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 23

İletiTarih: Per Nis 27, 2006 8:05 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bölgelere yapılan yardım oranında en yüksek payı güneydoğu alıyor.Evlerinin ünü boşken kadın erkek evde oturup açız diyor. Benim köyümde insanlar ekip biçeceği toprak bulamazken, duvar örüp çuvalla taşıdığı toprağı doldurup bahçe ,bağ yapıp ekip biçiyor.Sokaktaki vatandaş bile biliyor terörün ekonomik nedenlerle olmadığını ama vekiller bilmiyor!!!Sadece kürtlermi işsiz fakir bu ülkede.Öyleyse her fakir bir roketatar alsın bassın lojmanları.İlahi vekiller.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
cebeka
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 76

İletiTarih: Cmt Nis 29, 2006 3:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu konudaki bir şikayetimi belirtmek istiyorum;
Birçok kuruluşun basın yayın organı olmasına rağmen bizim teşkilatımızın niçin bir tv yayın organı yoktur?

Ortalıkta bukadar bilinçsizce yayın yapan kuruluşlar olduğu halde gerçekleri gösterecek halkın sağduyusu olacak bilinçli yayın yapacak tv kanalımızın olmaması eksikliğimizi gösteriyor.Belki gazetelerimiz var ama Türk halkının okuma duyarsızlığı ortada.Bu yüzden günümüzdeki en etkili yayın organı televizyonlardır.Bu konudaki düşüncelerime katılırmısınız bilmiyorum ama ortalıktaki bukadar gereksiz kanalları gördükçe bizim bu konudaki eksikliğimize hayıflanıp duruyorum.
Yoksa varda ben mi bilmiyorum???
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pzr Nis 30, 2006 3:39 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen arkadaşımız güzel bir yazı yazdı ama son cümlesini bilerekmi yazdı yoksa anlamadanmı yazdı bilemeyeceğim.dediki ülkücü anlayışın türklere verdiği zarar kitaplarda yer alacaktır.ne demek şimdi bu.ülkücü anlayışın bu ülkeye yararından öte ne gibi bir zararı olabilir bunun bir açıklamasını yaparsa sevinirim.
güneydoğuda durum yatırımla çözülemez ordaki durum direk hainlikle ilgilidir bunca yıl oraya her türlü yatırım yapıldı söylndiği gibi doktor ,öğretmen polis gönderildi öldürüldüler ,ordaki tarlalar bomboş duruyor ,mesele para olsa idi o tarlaları eker biçerler,para kazanırlardı.amaçları başka dış güçlerin desteğiyle türkiyenin parçalanmasına ön ayak olmak %de 99 unun amacı budur.ama biz ,ülkücüler ,türkçüler ,turancılar kısacası türk milliyetçileri buna izin vermeyeceğiz.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pzr Nis 30, 2006 4:54 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hasan1299 demiş ki:
alperen arkadaşımız güzel bir yazı yazdı ama son cümlesini bilerekmi yazdı yoksa anlamadanmı yazdı bilemeyeceğim.dediki ülkücü anlayışın türklere verdiği zarar kitaplarda yer alacaktır.ne demek şimdi bu.ülkücü anlayışın bu ülkeye yararından öte ne gibi bir zararı olabilir bunun bir açıklamasını yaparsa sevinirim.
güneydoğuda durum yatırımla çözülemez ordaki durum direk hainlikle ilgilidir bunca yıl oraya her türlü yatırım yapıldı söylndiği gibi doktor ,öğretmen polis gönderildi öldürüldüler ,ordaki tarlalar bomboş duruyor ,mesele para olsa idi o tarlaları eker biçerler,para kazanırlardı.amaçları başka dış güçlerin desteğiyle türkiyenin parçalanmasına ön ayak olmak %de 99 unun amacı budur.ama biz ,ülkücüler ,türkçüler ,turancılar kısacası türk milliyetçileri buna izin vermeyeceğiz.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin

"""Ancak bunların içinde belki de en acı olanı, kürtler tarafından aldatılmayı halen gururuna yedirip itiraf edemeyen sözde milliyetçilerin (!) durumudur. PKK ve Apo'yu Ermeni, dağdaki kürtleri kandırılmış, sokaktakileri de kardeş ilan eden ülkücü anlayışın Türklere verdiği zarar gelecekte tarih kitaplarına konu olacaktır.""

Bu sözler tarihimiz,yaşadıklarımız ve açıkcası herşey ortada iken halen bazı gerçekleri itiraf edemeyen ve kardeşlik masalına inanmaya devam eden ÜLKÜDAŞLARIMIZ içindir.siyasiler medyadan tepki almmak ,oy kaybetmemek ve ırkçı damgası yememek için bunları itiraf edemiyor.

Yaşanan bunca olaydan sonra artık bilmeliyizki Bizim kardeşlerimiz Adriyatikten Çin seddine kadar TÜRK MİLLETİDİR.

Gönlümün yaylasında meleye dursun kuzum,Türk örnektir ALLAHın her pürüzsüz huyuna
;dünya yaratılmıştır Türk'ün yüzü suyuna;
Biz seninle geçmişe dalalım gel kopuzum..Yelelerinden tutup tarih denen aslanı;
Türk kalbinden geçti ilk tanrıların kanları,Öbür ırklar sürüyken Türklerdi çobanları!
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pts May 01, 2006 12:49 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Kitaplara konu olacak baska bir konu ise, bölücülerin amaclari dogrultusunda gaflette bulunmaktir.

Bugün bölücüler kutuplasmayi ve birbirine düsman etmeyi her türlü ortamda desteklemektedirler.

Tipki bazilarinin Kahramanmaras olaylari veya digerlerinde oldugu gibi, su sana sunu yapti ve ayni zamanda da digerine su sana sunu yapti gibilerinden kiskirtmalara yeltenerek ic savasin ve hatta siyasallasmanin ve hatta bölünmenin temellerini atiyor...

Bizler Türk Islam Ülkücüleri fasizm ve sövenizmden uzak olarak diyoruz ki; ülkenin meselesini biz cözeriz ve yolu da Milli bütünlügü korumaktan gecer. Milli bütünlügün icinde kürtler de vardir. Vatanina bagli ve Türklügü ile gurur duyanlar...

Türkiye disindaki hicbir kürdü kabullenmisligimiz olmadi ve olmaz... Türkmenimi yok etme gayesi güden ile ancak savasirim... Türkiye icinde de Vatana yamuk bakanin gözü oyulmadan bana rahat yok.

Ülkücüler düsünürken, laf söylerken ne yaptigini ve neye hizmet ettigini cok iyi bilmeliler.

Bin kere söylüyoruz; OCAKTAN BESLENIN...

Irkci sitelerden degil...

Dava belli, görüsümüz belli...

Partimizin tavri belli... Kime karsi ve hangi rüzgara karsi yelken aciyorsunuz?
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pts May 01, 2006 9:24 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen3775 demiş ki:

"""Ancak bunların içinde belki de en acı olanı, kürtler tarafından aldatılmayı halen gururuna yedirip itiraf edemeyen sözde milliyetçilerin (!) durumudur. PKK ve Apo'yu Ermeni, dağdaki kürtleri kandırılmış, sokaktakileri de kardeş ilan eden ülkücü anlayışın Türklere verdiği zarar gelecekte tarih kitaplarına konu olacaktır.""

Bu sözler tarihimiz,yaşadıklarımız ve açıkcası herşey ortada iken halen bazı gerçekleri itiraf edemeyen ve kardeşlik masalına inanmaya devam eden ÜLKÜDAŞLARIMIZ içindir.siyasiler medyadan tepki almmak ,oy kaybetmemek ve ırkçı damgası yememek için bunları itiraf edemiyor.

Yaşanan bunca olaydan sonra artık bilmeliyizki Bizim kardeşlerimiz Adriyatikten Çin seddine kadar TÜRK MİLLETİDİR.

Gönlümün yaylasında meleye dursun kuzum,Türk örnektir ALLAHın her pürüzsüz huyuna
Türk kalbinden geçti ilk tanrıların kanları,Öbür ırklar sürüyken Türklerdi çobanları!

Böylesi bir yaklaşım ve söylemi, red ediyor ve şiddetle kınıyorum.

Bu sözleri kendime ve davama hakaret olarak kabul ediyorum...

Bu sözler çok ciddi ve ağır "itham" olmaktan öteye geçemez...

Ülkücü sapla samanı ayırt edebilendir...

Lütfen söylemlerinize dikkat ediniz...
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Pts May 01, 2006 10:01 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

gelibolulu demiş ki:
alperen3775 demiş ki:

Böylesi bir yaklaşım ve söylemi, red ediyor ve şiddetle kınıyorum.

Bu sözleri kendime ve davama hakaret olarak kabul ediyorum...

Bu sözler çok ciddi ve ağır "itham" olmaktan öteye geçemez...

Ülkücü sapla samanı ayırt edebilendir...

Lütfen söylemlerinize dikkat ediniz...

Değerli Gelibolulu Kardeşim,

Alperen kardeşimizinde içinde bulunduğumuz bu zor dönemde

içindeki kızgınlıktan bu ifadeleri kullandığını zannediyorum..

Hepimizin bazen artık yeter dediği zamanlar oluyor...

Yalnız alperen kardeşime şöyle düşünmesini öneririm...

Bu ülkeyi seven ,ülkenin değerlerine göre yaşayan ..kısaca bu vatan ,bu millet ,bu bayrak ile sorunu olmayan herkes TÜRK'tür..

Bizim kimseyi sen daha fazla Türksün ,sen daha az Türksün gibi bir ayrım yapma ayrıcalığımız yok..

Bu ülke ile sorunu olmayan..

İstiklal marşımı hazırolda dinleyen..

Cuma namazında şehitlerimize dualar okuyan..

Bayrağımızı gördüğü zaman gözlerinin içi parlayan..

Bu ülkenin kanunlarına uyan..

Örf ve adetlerimizi bilen bunlara uygun yaşayan...

Dini ve etnik kimliği ne olursa olsun...

Bizim can kardeşimizdir....

Sayıları az olabilir...

Önemli olan bu sayıyı artırmaktır....

Ama şu da bir gerçek ki;

Bu sayıyı artırabilmemiz çok zor gözüküyor..

Üzücü olan orada yaşayan kardeşlerimizin terör örgütünün uzantısı olan

Dtp isimli partiyi desteklemeleridir..

Tabbiki bu da orada yaşayan kürtleri aynı kefeye koymamızı kolaylaştırıyor..

Ama gün gelecek bu iş böyle gitmeyecek...

herkes safını belli edecek..

İşte o zaman bu ülkede kalanlar kalacak .. gidenler gidecek...

O zamandan sonra da umarım ülke bir daha bu günleri yaşamayacak...

Çünkü bu iş artık kabak tadı vermeye başladı...

Saygılarımla.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız