Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - BAKANIN MHP VE DTP'YE SERT ÇIKIŞI:..
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
kaganos
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1034

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 4:47 pm    ileti konusu: BAKANIN MHP VE DTP'YE SERT ÇIKIŞI:.. Alıntıyla Cevap Gönder

Değerli Kardeşlerim,

Bugünün en önemli ve bizim için en üzücü haberini buradan ilk ben paylaşayım istedim...

Milli Eğitim Bakanı ;

MHP ve DTP Hakkında çok sert eleştirilerde bulunup...

KAN ile beslenen partiler demiştir...

Bölücü bir katil örgütün uzantısı ile TÜRK siyasi hayatının güzide bir partisini aynı kefeye koyarak böyle bir konuşma yapması son derece düşündürücüdür..

Ama eminim ki....

Parti yönetimimiz... Bu beyanını ona yedirecektir...

Ağzına TÜRK kelimesini alamayan

Bu arap -kürt kırmasından....

böyle sözlerin duyulması çok normaldir...

Bütün bunların hesabını iktidardan düştüklerinde..

Mahkemelerde vereceklerdir...

Tabiiki .. tabanları yağlayıp...İrana ...suriyeye kaçmadıkları takdirde...

saygılarımla.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 5:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

DENSIZ BAKAN

MHP: Bakan Çelik Densizlik Yapıyor

Çelik'in eleştirilerine, MHP'den jet yanıt geldi. Bal ve Oktay'tan Çelik'e ağır eleştiriler geldi.
Milli eğitim Bakanı Hüseyin Çelik'in "Başbakan'ın Diyarbakır'da uzattığı el ısırıldı" açıklamasında yer alan "Kan ve barut kokusunun olduğu yerde büyüyor." sözlerine MHP'den jet yanıt geldi.

Bakan Çiçek'in "Terörle Mücadele Yasa Tasarısı”yla ilgili açıklamalarını önceki gün ağır bir dille eleştiren Eski Devlet Bakanı ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, "Hükümetin tükürdüğünü yaladığını söyleyerek, PKK'yı hortlatmışlardır" dedi.

Bal'ın Çiçek'e yönelik bu ağır eleştirilerinin ardından bugün bir açıklama yapan Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, MHP ve DTP'yi eleştirerek Bal'a yanıt verdi. Bu açıklamaların ardından MHP'ye yönelik eleştirilere yanıt veren Eski Devlet Bakanı ve MHP Genel Başkan Yardımcısı Faruk Bal, Cumhuriyetin geçmişinden bugüne elde ettiği tüm kazanımların AKP'nin koltuk sevdası uğruna dış güçlere pazarlandığını söyleyerek, "Kıbrıs, Ege, Güneydoğu sınırı, doğalgaz, RuhbaN Okulu, AKP'nin iktidarının ite kaka sürdürülmesi için peşkeş çekilmiştir" dedi.

Çelik'e bir tepkide MHP Genel Başkan Yardımcısı Oktay Vural'dan geldi. Vural konuşmasında şöyle dedi.

MİLLİ EĞİTİM BAKANI, BİR TARAFTAN MHP HAKKINDA HEZEYANDA BULUNMUŞ, DİĞER TARAFTAN DA BAŞBAKANIN VE AKP’NİN TERÖR ÖRGÜTÜNE VE BÖLÜCÜLERE “EL UZATTIĞINI” İTİRAF ETMİŞTİR.

Milli Eğitim Bakanı Hüseyin Çelik, bir taraftan MHP hakkında hezeyanlarda bulunmuş, diğer taraftan da terör örgütüne ve bölücülere el uzattıklarını itiraf etmiştir.

Türkiye’nin talihsizliği, böyle birinin Milli Eğitim Bakanı olmasıdır. Eğitimi milli olmaktan çıkaran kişiye “Milli Eğitim” Bakanı demek bile fazladır.

MHP’yi “kan ve barut kokusunun olduğu yerde büyüyen bir parti” olarak nitelemek tek kelimeyle ”densizliktir.”

Ülkemizde “kan ve barut” ortamı oluşturulmasının sorumlusu AKP’dir, AKP’nin siyaset anlayışıdır.

PKK’ya yardım yataklık yapanları barış elçisi gibi devlet makamlarında ağırlayan AKP’dir. Teröristbaşının örgütü yönetmesine “demokrasi bu” diyen AKP’dir. Cezaevlerindeki teröristleri dağdakilere kazandıran AKP’dir.

Teröristbaşının “demokratik cumhuriyet” ifadesinin içindekileri Başbakanlıkta İnsan Hakları raporuna, meclis kürsülerine AKP zamanında taşınmıştır. Teröristbaşı ile aynı kavramları kullanan ve teröristbaşının demeçlerini olumlu bulduğu kişi AKP Genel Başkanı ve Başbakandır. Terör örgütüne el uzatan AKP’dir. Her şeyi görüşmek üzere masaya çağıran AKP’dir. Kan ve barutu cesaretlendiren adımları atan AKP’dir

AKP politikaları hem bölücülüğü azdırmış, hemde bölücü terörü cesaretlendirmiştir. Asıl kan ve barut üzerinde siyaset yapan AKP’dir, terör örgütüne el uzatan AKP’dir.

Milletimizi etnik kimliklere bölerek onların sorunlarını siyasetle çözmek sözü vermek bölücülüktür. AKP, ayrımcılıkların üzerine siyaset yapmak istemektedir.

Eğitim Bakanının da son ifadesi, bu politikalarının tezahürüdür.

Eğitim Bakanı Başbakanın terör örgütüne “el uzattığını” itiraf etmiştir.

Eğitim Bakanının “uzattığı eli ısırdılar” ifadesi, AKP’nin terör örgütüne el uzattığını, pazarlık yaptığını ortaya koymaktadır. Türkiye Cumhuriyeti’nin Başbakanının terör örgütüne el uzatması ve pazarlık yapması, terör örgütünü cesaretlendiren en büyük zaaf olmuştur. Başbakanın daha sonrada “silahı bırak, masaya gel” ifadesi de dikkate alındığında AKP’nin oynadığı oyun açığa çıkmış, kendileri tuzağa düşmüştür.

Bir yandan terör örgütüne mesaj, cesaret, pazarlık arayışı diğer yandan da bunlarla azdırılan terör ortamında MHP’yi suçlamak, AKP’nin haddi ve hakkı değildir.

AKP çok çirkin bir takiyyecilik yapmakta, suçüstü yakalanmanın telaşında etrafına çamur atmaktadır.

Milleti bölmek, parçalamak demokrasi değildir. Etnik siyaset yapmak demokrasi değildir, demokrasinin önündeki en büyük tehlikedir. Eğitim Bakanının bunları demokratikleşme adımı olarak görmesi, demokrasiden nasibini almadığını göstermektedir.

MHP, kan ve gözyaşından beslenmez; vatan, millet ve bayrak sevgisinden beslenir. MHP gücünü, Türk milletinin değerlerinden, inançlarından, birlik ve bütünlüğünden, milli menfaatlerinden, Türk milletinin güçlü olma ülküsünden almaktadır.

MHP, Türk Milletinin birlik ve dirliğinin teminatıdır. Tüm insanlarımızı kucaklamayı politikasının amacı ve esası haline getirmiştir. MHP Genel Başkanı Sayın Dr. Devlet Bahçeli, Türkiye’nin etnik tuzaklara düşürülmek istendiğini, herkese sorumluluk düştüğünü ifade etmekte, milletimizin kardeşliğini ve bütünlüğünü savunmakta ısrarlı duruş sergilemektedir. Bu duruşun Türkiye için bir şans olduğunu görmeyen ve anlamayanların ülkemizi yönetmesi büyük bir talihsizliktir.

Milletimizin, birlik, bütünlük, kardeşlik ve huzurun korunması için MHP’yi “Tek Alternatif” görmesi bizim için şereftir. Yoksulluk girdabına girmiş milletimin MHP’yi alternatif görmesi doğrudur ve haklıdır..

AKP’nin MHP’den korkmakta, elbette hakları var. Çünkü AKP’nin her işleminden ve her gününden millet adına hesap soracağız.

Milletimizin menfaatini yok eden, milletimizi yoksullaştıran, milletimizi etnik kimliklerle bölerek yönetmek isteyen, kan ve barutla pazarlık yapan “siyasi vampir”lerden hesap sorulacaktır.

Terör örgütüne uzatılan eller kırılacak, onlarla oturulacak masa oturanların başına yıkılacaktır.

Kaynak; Etikhaber.com
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 5:28 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Insan adi ile tezat olurmus...

Bunun da adi celik... Ama adi celik...

Sert cikmismis.... Adi mülayim sert ciksa ne olur?..

Ciktigi sertlikle oturur yerine...

Densizligi yanina kar kalir...

Ama bunlarin yaptiklari yanlarina kar kalirsa YAZIK OLUR VATANA....

Hep bu noktaya dikkat cekmek istiyorduk...

Cünkü bunlarin siyaset vampirleri, yarasalari olduklarini biliyorduk...

MADEM VATAN TEHLIKEDE, ÖYLEYSE ÜLKÜCÜLER GÖREVE....

Lidere verdigimiz sözü hatirlayalim....

99 oy...

Evet herkes en az 99 oy kazansin....

Haydi Ülküdas! MILLIYETCI TÜRKIYE ICIN EL ELE....

Saygilarimla...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 6:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
"Başbakan'ın Diyarbakır'da uzattığı el ısırıldı"

Biri bir karikatürle domuzluğunu tescil ettirirken,diğeri de bu sözleriyle çakallığını(başka bir şey diyecektim ama o iktidardan düştüğü güne kalsın)
tescil ettiriyor.Bizim genel merkez de buna çok hafif bir cevap vermiş.
Eğitimi halledemeyen,sayesinde her gün bir kaç okulda gençlerimizin bıçaklandığı,öğretmenin can güvenliğinin kalmadığı bir eğitim sisteminin başındaki adam,oturup da okullarının halini düzeltmeye çalışacağına,görevini ve boyunu çok aşan terbiyesizce,bir siyaset adamına yakışmayacak laflar ediyor.Sana ne be adam?Sen işine baksana!Sen şu okulların haline bir çare düşünsene!Mhp ye dalaşmak senin gibi çakala mı kaldı?Kendisi partimize hakaret etmiştir.Bizi ısırmakla suçlamıştır.Ben de bu hakaretini aynen kendisine iade ediyorum.Oraya bu işi biliyorum diye gelip oturdun.Ne yaptın 4 yıldır bu milletin eğitimi için?Arka bahçenin mensuplarına kıyakçıkık yapmaya kalkışmaktan başka ne gibi bir icraatın var?Yahu bunlar ne densiz,ne haddini bilmez insanlar.Dış işleri bakanı içişleri bakanının işine karışıp iç işlerden bahsediyor.Maliye bakanı,maliyeden başka hangi konu varsa ağzına dolamış.Eğitim bakanı,teşkilattan sorumlu genel başkan yardımcısı havalarında konuşuyor.Bunların ne başı ne ucu belli.BUNLARDA KİMİN NE İŞ YAPACAĞI BELLİ DEĞİL!Bu sözleri ile,başbakan adına ısırma görevini yaptığı her halinden belli.Hiçbir şekilde o makamı haketmiyor.Ve son derece cahil!Yandın ülkem yandın!Başındaki bu adamlarla kim takar seni?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 7:17 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

İSLAMİYETİ İŞİNE GELDİĞİ GİBİ KULLANARAK TÜRK DÜŞMANLIĞI YAPAN MAŞALARA DUYURULUR(çelikler,dengirler ve aksular vs vs....)

Akp iktidarı döneminde ne yazık ki toplumun her alanında bir çıkar çarkı kurulmuştur. Rüşvet, iltimas(torpil), adam kayırma, yalancılık, sahtekarlık ve ahlaksızlık her yere bulaşmış, her yer suç örgütleriyle, çetelerle dolmuştur.
"Çıkar çarkı" nedir? Çıkar çarkı bir grup ahlaksız, sahtekarın kurduğu menfaat birlikteliğidir. Bir çıkar çarkının gücü arttıkça çevresinde toplanan dalkavuk dediğimiz insanların sayısı da artmaktadır. Zincirleme bir reaksiyonla daha çok güç beraberinde daha çok dalkavuk, daha çok dalkavuk beraberinde daha da çok güç getirmektedir.

Günümüzün en tehlikeli çıkar çarkları, ideolojiler etrafında düzenlenmiş olanlarıdır. Bunların da en tehlikelisi ise "yeşil komünizm" dediğimiz irtica çarkıdır. Bu çarkın gücü insanların dini duygularının sömürülmesinden gelmektedir. Çünkü insanların en hassas olduğu, en çabuk kandığı ve en kolay teslim olduğu konu "din"dir.
günümüzde sol ideolojiyi de bu yobaz kesim temsil ediyor. Örneğin irticacı teşkilatların iki torba kömür, bir poşet yiyecek yolladığı fakir ve varoş kesim oyunu AKP'ye satıyor. Bilindiği gibi komünistlerin amacı bir işçi diktatörlüğü kurmaktır, bu yüzden işçiler ve gelir düzeyi düşük kesim üzerinden, açlık-fakirlik edebiyatı yaparak oy toplamaya çalışırlar ve görüyoruz ki aynı sömürüyü günümüzde yobazlar yapmaktadır ve yine görüyoruz ki ideolojik açıdan da yobazlara "yeşil komünist" dememiz çok doğrudur.

AKP tek başına iktidara geldikten sonra "yeşil komünistler" artık devletin gücünü de ellerine geçirdiler. Her göreve kendi yandaşlarını atıyor, taraftarlarını işe aldırıyorlar. Yani bir çeşit "din diktatörlüğü" kurmuş durumdalar. Dikte ettikleri de şu: "Bizden yana olun, size iş bulalım, mevkî verelim, çıkar çarkının nimetlerinden sizi de faydalandıralım, hem bu dünyada hem de diğer dünyada rahat edin."

Yıllardır yeşil komünistlerin "bize oy vermezseniz cehenneme gidersiniz" türünden sözlerini unutmadık. Bu nasıl bir zihniyettir ki, oy verirsen cennette yerin hazır, bu nasıl bir mantıktır ki insanlara cennette yer ayırıyor, cenneti pazarlıyorlar? İşte bu şekilde yıllarca saf insanların dini duygularını sömüren, onları cehennemle korkutan, cennet vaadinde bulunan ve de çıkar çarkının her çeşit nimetlerinden faydalandıran bu yobaz grup sonunda iktidara da gelip gücünü en üst düzeye çıkarmıştır.

Tayyip Erdoğan hayranı bir yobazla konuşurken bana eskiden koyu bir Erbakan taraftarı olduğunu ama şimdi Tayyip'i desteklediğini söyledi. Neden Erbakan'ı bırakıp Tayyip'i desteklediğini sordum; eskiden hayranı olduğu Erbakan'ı kötüleyerek Tayyip'i savundu ama net bir yanıt da veremedi. Aslında yanıtı şuydu, eskiden Erbakan'ı bir önder olarak görüyorlardı çünkü en güçlü oydu, Tayyip en güçlü olunca bütün yobazlar Tayyip'e döndü. Buda tipik bir dalkavuk davranışıdır. Dalkavuklar her zaman güçlü olanın tarafına döner. Dalkavuklar kim daha güçlüyle onun yanında yer alır.

Özal iktidarı döneminde koyu Özalcı kesilen bu dalkavuklar, şimdide Tayyip iktidarı döneminde sözde dindar kesilmişlerdir. Bu onursuz dalkavuklar yarın bir gün Türkçü yönetim iktidara gelse koyu Türkçü kesilirler, ama biz Türkçüler bunları asla istemeyiz. Tanrı bütün dalkavukları bizden uzak tutsun!
hepsi AKP'den memnun. Biz Türkçüler hariç. Çünkü biz hayatta cebimizi ve midemizi değil Türk milletinin geleceğini düşünürüz. Biz adi birer dalkavuk değil, ahlakçı ve toplumcuyuz. Biz güne bakmayız, 100 yıl, 200 yıl sonrasını düşünürüz. Hayat kişilerin rahat yaşaması için bir cennet değil milletler için bir çarpışma ve hayatta kalma arenasıdır, hayat bir satrançtır. Fakat günümüzün saf ve gafil insanları sadece midesini, cebini, kendi şahsi menfaatlerini düşünüyor, günü yaşıyor. Her şeye kanıyor, aldanıyor. Bu yüzden üç hamle sonra milletinin bu satrançta mat olacağını göremiyor yada görmezlikten geliyor.
Bazı gafillerle konuşurken onlara soruyorum, ülke satılıyor hiç mi vicdanın sızlamıyor diyorum, verdikleri yanıt aşağı yukarı aynı oluyor: "vatanı ben mi kurtaracağım, ben kendi rahatıma bakarım, vatan satılırsa satılsın banane" türünden yanıtlarla karşılaşıyorum.

Son olarak bu vicdansız gruba seslenmek istiyorum:

Ey gafiller, ey ahlaksız çıkar çarklarının piyonları, ey dalkavuk paragözler, ey yığın yığın insan gafletleri:

Yarın bir gün bu vatan satılırsa sizde içinde satılırsınız.Vakit varken kendinize gelin, daha fazla onurunuzu yitirmeden, aklınızı başınıza devşirin ve daha fazla bu milletin kaderiyle, geleceğiyle oynamayın.

Kimsenin bu dünyada kısacık yaşamını rahat geçirmek uğruna vatanını satmaya hakkı yoktur, milletin geleceğiyle oynama hakkı yoktur. Onurlu bir yaşam bu dünyadaki en büyük erdemdir.

Parayı şerefine tercih eden asalak, dalkavuk toplum parazitlerine ve sahtekar yobazlara duyurulur.

"LÜTFEN SAYIN BAŞBAKAN VE BAKANLARIMIZ ALLAH RIZASI İÇİN VATANIMIZI SATMAYIN DESEKMİ ACABA"
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 7:41 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bugün Türk kelimesini ağzına almaktan korkan,adeta küfür sayan insanlar Türkiye Cumhuriyeti'nin başındadır ne yazık ki! RTE,zamanında apo köpeğinin asılmasına red oyu kullanmamıs gibi bugün mhp'yi,ülkücüleri utanmadan suçluyor...
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 8:26 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yüce Türk IRKI Bizim nasil parti oldugumuzu biliyor ya yeterlidir !

bunlarin ben .... neyse !!

Arap Kurt partisi, yalanile, dolanile, sahtekarlikile besleniyor

" Biz Vampir degiliz !! "
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
kocakurt_adil
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 104

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 9:32 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

evet sayın bakan mhp KAN la besleniyor. işte sana sayayım kimmiş.
1-vatanıma kem gözle bakanların
2-dinime,namusuma, bayrağıma uzanan ele
3-türk milletinin düşmanlarına
4-komininizm ve hertürlü izmlere
5-soysuz kanı bozuk hainlere
6-ab,abd ye ruhunu ,kanını satanlara
7-metehan,alparslan,fatih,atatürk, başbuğ türkeşi kalben sevmeyenlere
8-NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diyenlere DÜŞMAN OLANLARIN KANLARI
İLE BESLENMEKTEDİR.
mustafayaman
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 315

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 9:47 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

SAHTE MİLLİYETÇİLER.....
19 Mart 2006 da TV 8 de çıktığı Bir programda genel başkan yardımcımız Sayın Oktay VURAL cok yerinde ve üzerinde ciddi olarak düşünülmesi ve tedbir alınması gereken bir tesbitde bulundu : "Recep tayyip ERDOĞAN bugune kadar hep Gayrı mıllı idi Tüm açıklamaları uygulamalari hep Gayri Milli Bir Çizgide oldu ama bakın bundan sonra MİİLİ olacak Dikkat edin Milliyetçi söylemlerde bulunacak."
AKP Genel Baskani Recep Tayyip Erdogan, yasanan son yerel seçimlerde bile BM Genel Sekreteri Annan'a, "Kibris meselesi basima çok is açti. Son seçimlerde 6 puanimi MHP'ye ve muhalefete kaptirdim" diyerek sikayette bulunmuştu hatırlayın! Türk milliyetçilerinin ve Ülkücü hareketin birçok faaliyetini ve organizasyonunu gölgelemek Milletn gözünce Küçük düşürmek için de her yolu mübah görüp İftira yalan ve karalama yapmadımı ?
Peki Şimdi ne oldu ? NE değişti de recep Tayyip Erdoğan düne kadar En Büyük tehlike olarak gördüğü Milliyetçiliğe neden birdenbire sarılma ihtiyacı hissetti iyi düşünmek gerekir.
Bakın İstiklal marşımızın Kabülünün Yıldönümünde partisinin Kızılcahamam AKP Milletvekili Toplama ve Nasihat etme Kulak çekme ve Tökezleyene destek olmanın Kurallarının öğretildiği kampda yaptıkları bunun başlangıcıdır.Kürsüde basbakanın seffaf ekrandan okuyup ezberlemis numarasi yaptigi istiklal marşını hepimiz dinledik ve izledik.AKP li Miletvekilleri ve bakanlar Timsah gözyaşları içinde .! Peki neden acaba ezberlemiş gibi şeffaf ekrandan okudu istiklal marşını ? Bunun Açıklaması TAyyip in şu sözlerinde açık ve net olarak görünüyor :"MHP’ye dikkat İlk kez oy Kullanacak gençler arasinda çok güçlüler, tedbir almalıyız gençlik kolları neden çalışmıyor diyerek ” İşte bakın yine aynı oyun oynanıyor Önce Milli görüş gömleğini giydik dediler sonra Çıkarttılar ,Şimdi de Vatan Millet sakarya diye alay ettikleri değerlerimize sahip çıkmanın ve Milli olmaya çalışmanın ilk eylemini gerçeklestirmedimi ?Peki Milli Bir duruş sergilemek istiklal marşını Türk Milletinin Gözünün içine bakarak , kandırarak ezbere okumuş numarası yapmakmıdır acaba ? AKP nin gençlik kolları İlk kez Oy kullanacak genç kardeşlerimize Yurdumun sokaklarındaki olmayan Can Güvenliğini nasıl izah edecek ? AKP nin Kadın Kolları yeni TCK da ZİNA nın serbest olduğunu ve artık suç sayılmadığını nasıl anlatacaklar Yurdumun KAdınlarına ? Her gün hızla dozu ve şiddeti artan gasp ve Kap Kaç terörünü nasıl izah edecekler ? %12 lere varan işsizliğe nasıl kılıf bulacaklar ? 06,10,2005 Tarih 5409 sayılı kendi çıkardıkları yasa ile Nasıl Abdullah Öcalanın idamını Tamamen Ortadan kaldırdıklarını nasıl izah edecekler ? 29,07,2003 tarih 4959 nolu Topluma yeniden kazandırma yasası ile kaç PKK lının Evine (dağa) gönderilmesini nasıl anlatacaklar ? 25,01,2004 tarih 4928 Nolu Yönetmelik ile Farklı dil ve lehçelerde yayın yapmanın serbestliğini nasıl izah edecekler ?Türkiye Cumhuriyetinin yerel yönetimleri gıbı değil de PKK nın bölge valisi gıbı çalışan belediye başkanlarını ve malum Bld başkanları için Hiçbir yasal işlem yapmayan Hükümetlerini nasıl anlatacaklar ? MErsin li Çiftçiye "lan" "artist""al ANA 'nıda git burdan " diye Erkeklik taslayan sonra da aynı Çiftçi hakkında kamu Görevlisine hakaret davası açan GEnel başkanlarını nasıl anlatacaklar çok merak ediyorum. Çiftçiye Esnafa memura öğretmene işçiye ERKEK ama Sayın Öcalan diyen ,Roj Tv bizimdir, diyen Pkk terör örgütü değildir diyen belediye başkanlarına karşı ............. Buyur Recep Tayyip Erdoğan Erkekliğini soruşturma açmadan Direk görevden alarak göstersene o belediye başkanlarını ...! Şerefli Türk Silahlı Kuvvetlerimiz ve Güvenlik güçlerimiz üzerinde başlatılan İftira ve pasivize etme senaryolarına nasıl kılıf bulacaklar? Kıbrıs ,Kerkük ,Telafer, Kırmızı Çizgilerimiz ,Ermenistan sınırının acılma çabalarını, Milli Sınırlarımız İçinde Önce ermeni soykırımın tartısılmasını ardından da kürt konferansının yapılmasını nasıl izah edecekler ? ŞEmdinlide acık ve net olan Pkk provakasyonu karşısında sucu TSK ine atarak BEdel ödettireceğiz diyen Başbakanının Son 15 gün içinde Van,Batman,şırnak ve Erzincan da verdiğimiz 19 Şehitimiz için neden BEDEL ÖDETTİRECEĞİZ demediğini nasıl anlatacaklar çok merak ediyorum.Şehidine bile sahip çıkmayan ve cenaze törenlerine bile katılamayan ! kendi iktidarlarını nasıl anlatacaklar acaba ?
İhanet Aldatma yalan ve kandırma Bunların ruhuna işlemiş sürekli gömlek değiştiren ve " Biz Allah'ın izni ile hakkı hayata hakim kılarız.Zamana ve zemine göre değişmeyen doğrunun iktidar olması için gerekirse papaz elbisesi giyerim Rize - 1995 R.T.Erdoğan " diyen Başörtüsü teferruatdır diyen ,Türkiye -İsrail parlemento dostluk grubu Milletvekili sayısı 189 ama Filistin -Türkiye dostluk grubu sayısı 40 olan İsrail ( siyonizm) dostlugunu inkar edemezler iken ,26,05,2004 de TBMM de Filistin ve Irakda yasanan Şiddeti Kınama önergesini Başbakanın Duygusal davranmayın diyerek nasıl RED ettirdiğini 18 yaşındaki Anadolu Gencime nasıl izah edecekler Hangi Yüzle ?Hani hep diyor ya başbakan Beraber yürüdük biz bu yollarda diye Kiminle Yürüdüğünü herkes biliyor sayın Başbakan ! Unakitan’la yürüdügünüz 2B arazili ,Kaçak Villalı ,Oferli Haririli ,hazineyi zarara uğratan para döseli, naylon fatura ve hayali ihracat döşenmiş ,Yumurta kırılmış ,mısır yiyen Tavuklar gezen Yolları iyi biliyoruz biz..
Abdullah Gül’le yürüdügünüz Sayın Gül ün eşinin AİHM 'ne açtığı sonra kocası bakan olunca geri aldığı davanın merdivenlerinide biliyoruz biz KAyıp trilyonlar saçılmış Erbabakın evinin yolunuda bılıyoruz ! Cüneyt Zapsu’yla yürüdüğünüz masonlu, bölücülü, liberal kapitalizmli, findikli fistikli yollari ve Ilımlı İslam diyerek Başı açık namaz kıldıgınız cami yolunuda biliyoruz biz, acaba Abdest aldımı Sayın ZAPSU nun eşi ..! başı açık namaz Kılarken yoksa abdestdemi TEferruat ..!
2 Ağustos 2002 de TBMM de 3.cü uyum yasasının 1.maddesinin oylaması MHP nin 129 HAYIR ına karşı diğer tüm partilerin EVET demesi ile kabul edildikten sonra TBMM 'nin ortasında "asamadınız ,Astırmayacağız ,astıramayacaksınız "diye bağıran Dengir Mir FIRAT la yürüdüğünüz 2 yaşındaki bebenin kanı olan yollarıda biliyoruz sayın başbakan ! Mersin de Bayrak yere düştüğü Gün Bayrağa Saygı Mitingi yapacaktınız sayın başbakan ama yapmadınız ve ne olmuş 2 tane cocuk bayragı yere attı ıse.! demeyecektınız sayın Potamyalı dönek Başbakan!
GEnç ülküdaşlarım Gönüldaşlarım Türkiye sevdalısı Bozkurt kardeşlerim ve Türk Milliyetçileri, Özelliklede Ilk kez Oy kullanacak Genç kardeşlerimiz Lütfen birliğimizi baltalamaya, geleceğimizi karartmaya yönelik her türlü oyuna ,Fitneye ,İftiraya karsi çok dikkatli olalım.
Bilgiyi ve teknolojiyi yakalamaya çalıştığımız şu günlerde Sizleri Sokağa davet edenlere Lütfen şu cümleyi Söyleyin.
Ülkücüler Türk Milletinin tansiyonunu Yükseltecek hiç bir oluşumun içinde olmayacak Aksiyon bir hareketiz başkalarının senaryosunda Figuran olmaya niyetimiz yok.Vakti ve zamanı gelince kendi filmimizi biz Çekeriz..Bizden Korkmayın çekinmeyin sakın Ülkücülerden korkması gerekenler Şunlardır deyin ve sıralayın : Ülkücü Vatanına ,Bayrağına ,Milletine ,namusuna ,İmanına ,milli ve manevi değerlerine saldırana ve şerefine kast edenden başka Hiç Kimseye en ufak zarar vermez.Korkması gerekenler onlardır deyin .
Türk Dünyasının Bilge Lideri RAhmetli Basbuğumuz'a en son görevi ( Ülkücü Hareketin Tek başına İktidarı ve 21.yüzyılın Lider Türkiye'si ) ifa ettigimiz ,çalıştığımız şu günlerde , O'nu sevenlerin beraberligini siyasi birlige dönüstürdügümüz gün MHP'nin iktidari olacaktir.TÜRK üm demeye Utananların "Milliyetçilik yükseliyor, payimizi almali ve MHP'nin önünü kesmeliyiz" Sözlerine karşı uyanık ve dikkatli olun MHP siyaset dünyasinda bir yildiz gibi parlamaktadir. Bedel ödemeden iktidara oturanlari nasil bir sonun ve bedelin bekledigine yakin tarih sahittir.Dosta Dost Düşmana neden Düşman dediğimizi iyi düşünün...!
ALLAH TÜRK ' ü ve TÜRK Yurtlarını Korusun........

KAYNAK:POLAT YALÇIN
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 9:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bunlar gittikçe hadlerini aşıyorlar, hadlerini bilmeden densizlikte yapıyorlar, biz bunların geçmişlerinide biliriz, geleceklerinide, yanlış adımlar atıyorlar, gün gelir bu söylediklerinide yuttururuz onlara, Allah'ım bize sabır ver....
bozkurt_1312
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 198

İletiTarih: Per Nis 20, 2006 9:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gerekırse vatanımıza goz dıken adamın kanını akıtırzda ıcerızde...
YALNIZKURTmfc
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 26

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 5:07 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

kocakurt_adil demiş ki:
evet sayın bakan mhp KAN la besleniyor. işte sana sayayım kimmiş.
1-vatanıma kem gözle bakanların
2-dinime,namusuma, bayrağıma uzanan ele
3-türk milletinin düşmanlarına
4-komininizm ve hertürlü izmlere
5-soysuz kanı bozuk hainlere
6-ab,abd ye ruhunu ,kanını satanlara
7-metehan,alparslan,fatih,atatürk, başbuğ türkeşi kalben sevmeyenlere
8-NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE diyenlere DÜŞMAN OLANLARIN KANLARI
İLE BESLENMEKTEDİR.
ESSELAMINALEYKÜM!Ne güzel demişsin kardeşim...hay ağzına sağlık...başka söze ne hacet!ALLAH'(c.c)a emanetsiniz
cebeka
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 76

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 12:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir eğitimci olarak böyle bir bakanın emri altında çalışmaktan utanıyorum.Eğitim sistemimizin hiçbir dönemde bukadar rezil hale getirildiğini hatırlamıyorum.Herneyse konumuz bu değil ama bağlantısını kuracağım.Milli eğitim bakanının öncelikle kendi kurumunu düzeltmesi lazım gelir ki sonra başka partileri eleştirebilme hakkı olsun.
Türk milli eğitiminin başına kürt bir bakan getirilirse olacağı budur zaten.icraatleri yoktur bu yüzden havlayacak yerler arıyorlar.Hoşt hoşt demekten başka birşey yapamıyoruz maalesef.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cum Nis 21, 2006 1:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

3 KASIM2002-NİSAN 2006

Tavan yapmış ihanetin borsası,
Hainlerin salyaları akıyor.
Sıfır faiz ömür boyu garanti,
Alt üst kimlik piyasaya çıkıyor.

Ateş yakar karlı dağın çobanı,
Külü hain isyan kokar dumanı,
Sol cenahım Esat ile Cananı,
Roj TV de reklamlara çıkıyor.

Ana Baba ayrılıkçı kahraman,
Canlı kalkan Berfin Baran Berivan,
İmralı’dan biji serok Öcalan,
Hainleri meydanlara döküyor.

İhaneti çıkınlamış mendile,
Kuşlar uçar Kopenhag’tan Kandil’e,
İlham gelir kafesteki bülbüle,
Sarı yeşil kan kırmızı şakıyor.

Manzarası can pazarı Irak’ın,
Emaneti Barzani’ye bırakın,
Kerkük Musul ne haldeler bir bakın,
Sahipsizlik boynumuzu büküyor.

Demo Toplum hareketi kudurdu,
Derin Devlet masalını uydurdu,
Askerimi polisimi kim vurdu?
Kimler ağıt kimler kına yakıyor.

Leyla Gelin Fehriye Kız Liz Bacı,
Devletimden Milletimden davacı,
Aydın Medya ihanete aracı,
Erken kalkan damda gazel okuyor.

Mandacılar Sevre yürür Davos’tan,
Sam’dan ferman finansmanı Soros’tan,
Sanki Vatan ıssız kalmış bağ bostan,
Yer delinmiş gök kubbesi çöküyor.

(İhanet com.dan)
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Sayfa: 1, 2  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız