Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - DİYARLI BOZKURTLAR
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  

Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 3 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
1453_fatih
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 147

İletiTarih: Cmt May 06, 2006 10:19 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen3775 demiş ki:

Saçmalama derken kastettiğim kürtlerin Türk olduğunu kim çıkardı?Türk değiller ve kabul etmiyorlar hala bizim namık kemal zeybek,mehmet gül,semih tufan gülaltay,a.haluk çay gibileri bunu söylüyor ben anlamış değilim.kimseyi zorla Türk yapamayız zaten kişi kendini Türk hissetmedikten,gurur duymadıktan sonra ben ne yapayım o Türkü.bu sözüm ırkı olarak Türk olupta kansız,bölücü Türk düşmanlığı yapanlar içinde geçerli.

Arkadaşlar bu konularda peşin hükümlü olmak çok doğru değildir....

Kürtler'in toptan Türk ilan edilmesi yada kürtler Türk değildir demek yanlış sonuçlar verir...

Her bildiği milleti Türk ilan eden bir kısım insanlar aslında Türklüğe hizmetten çok ona zarar vermektedirler.Ancak şu da bir gerçektir ki Anadolu'da özellikle Güneydoğu ve Doğu Anadolu'da yaşayan kürtlerin bir kısmı sadece kendini kürt zanleden Türkmen aşiretlerinin soyundan gelir...

Anadolu Selçuklu devletinin hem kuruluşundan önce hemde yıkılışından sonra mardin bitlis batman adıyaman diyarbakır gibi illerde öz be öz Türkmen beylikleri kurulmuş hatta Osmanlı döneminde Akkoyunlu devleti'nin başkenti Diyarbakır olmuştur...

Bugün dahi bu illerde yer isimleri hala Öztürkçeliğini korumaktadır.Ve dahada önemlisi Türk Dİl Kurumu'da yapmış olduğu araştırmalarda bir çok kürt aşiretinin Türkmen kökenli olduğunu hatta bir kısmının diğer kollarının batı Anadolu'da yaşadığını tespit etmiştir...

Şimdi ise buralarda ben Türk'üm diyen insan bulmakta dahi zorluk çekiyoruz.Kurduğumuz devletlere başkentlik yapan ve en önemlisi 1000 senedir sadece Türk hakimiyeti altında bulunan bu kentlerde sanki Balkanlar gibi Türklüğün
yok olmaya başlamasıda şaşırtıcı değilmi.Neredeler bu insanlar....

Şurası bir gerçekki bu insanların çoğu Kürt kimliği altında yüzyıllar içerisinde erimiştirler ve asimile olmuşlardır...

Ben asıl olarak bu ülkede yaşayan farkli etnik kimliklerin Türk ilan edilmesinden yana değilim(tabi ki şuursuzca) ancak bir kısım insanın yüzyıllar içerisinde Kürt kimliği içerisinde asimilasyona uğradığı kesndir.Bugün bunlar kendilerini kürt saymakta ve Türklüklerini kabul etmemektedir.Onlar özyurdunda kimliklerini kaybetmiş olan soydaşlarımızdır.kürdüm dedikleri için onlardan vazgeçmek doğru olmaz...(söylediklerim tüm kürtler için geçerli değil tab ki)

Düşüncem insanlara gerçeklerin anlatılarak Türk kimliğine geri döndürülmesidir.Kendilerini kürt kabul etmeleri nedeniyle onların dışlanması yanşlış olur...

Konu bu noktaya geldiği için yazma gereği duydum kusura bakmayın...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 447

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 11:08 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hala ve hala bazıları kürtlerin de Türk olabileceğini savunuyor.Kürt ülkücü tabi ki olur ama kürtlerden asla Türk olamaz.Türklük bu kadar kolay olmamalı.Kürtler kürt olmanın kompleksiyle insanlara ''kürtlerin de Türk soyundan geldiği'' fikrini yaymaya çalışmaktadır.Böyle saçma sapan laflarla insanların kafasını karıştırmayalım.Kürtlerin Oğuz Boylarıyla veya herhangi bir Türk boylarıyla ilgisi yoktur.

Kürt,Arap-ermeni kırması,dilinin bile hangisine bağlı olduğu bilinmeyen,15.yy'ın sonlarında Şah İsmal'in sayesinde Anandolu'ya yerleşen,çıkarttıkları isyanlarla dönemin süper gücü Osmanlı'nın batıda İslamiyeti yayma çabalarını engelleyen,üstüne gidildiğinde soykırım iddalarını yayan,müslüman oldukları halde(ne kadarı müslümansa) I.Dünya savaşında müslümanlarla değilde,ingiliz köpeklerle işbirliği yapan ve bütün bunlar yetmizmiş gibi Türk-kürt kardeşliğini sadece Türklere aşılamaya çalışan insandır.

Asıl bu tür insanları Peygamber efendimiz'in övgülerine layık olan bir milletle kardeş ilan etmek çok büyük günahtır...
nokta911
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 15

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 3:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Diyarbakırdaki Ülküdaşların "Kürtlük" tabir ettikleri şey bence kökenleridir.Ve haykırarak söyledikleri de Kürt kökenki TÜRK milliyetçisi olduklarıdır.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni kuran ulusa,TÜRK ulusu denir...

Etnik (aşırı)milliyetçilik yapan arkadaşların MHP ve Ülkü Ocaklarına büyük zarar verdiğini düşünüyorum.Davamızı,milletimize kötü gösteriyorsunuz,zarar veriyorsunuz...

Başlığı açan Ülküdaşa saygılar.Sevgili ülküdaşım,işine karışmak gibi algılama fakat sitede kullandığın isim beni biraz rahatsız ediyor.Değiştirmek imkanın varsa bence değiştirmelisin.Türkçe isim daha uygun olur benim düşünceme göre.Tekrar,yanlış anlama....

Tekrar herkese saygılar....
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 1129

İletiTarih: Pzr May 07, 2006 7:34 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

nokta911 demiş ki:
Diyarbakırdaki Ülküdaşların "Kürtlük" tabir ettikleri şey bence kökenleridir. Ve haykırarak söyledikleri de Kürt kökenki TÜRK milliyetçisi olduklarıdır.

Tekrar herkese saygılar....

Ülküdasim tek öyle olsun ona birsey diyen yok zaten. Elbette yeri geldiginde kürt kökenli Ülkücüleriz diyecekler. Ama üstüne basa basa ayni anda kürtlüklerinide haykirirlarsa "Ben kürdüm" derlerse bu yanlis olur. Liderimiz bile "kürtce konusan kardeslerimiz" diyor, kürt demiyor ayirmiyor... Ama bunlar biz kürdüz diyeceklerine TÜRKLÜKLERINI haykirsalar daha iyi olur. Sonucta diger etnik kökenli vatandaslarimiz, kardeslerimizde BIZ TÜRKÜZ diyorlar, Ülkücülerse ÜLKÜCÜYÜZ diyorlar. Diyarbakirli kürt kökenli birisi "Ben kürdüm Ülkücüyüm" diyecegine, "Ben kürt kökenli TÜRKÜM, biz TÜRKÜZ, ÜLKÜCÜYÜZ" deseler daha iyi olmazmi? Bundan baska birlik beraberlik olabilir mi?
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pts May 08, 2006 7:17 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bozkurt1312 demişki:

Türk; Türkün sözlük anlamı; örgütlü topluluk demektir. Ülkemizde Atatürk’ün tanımına göre; Türkiye Toplumculuğunu (Cumhuriyetini) kuranlara Türk denir. Bu tanımda soy sop, inanç ayrımı yoktur. Buna göre Türkiye’de yaşayanların tümü Türk’tür. Ermeni, Rum, Kürt, Oğuz, Kafkas, Balkan, Arap, Rus soylu kişilerin tümü Türk’tür.

-------------------------------------------------------------------------------------
ERMENİLER ,RUMLAR TÜRKMÜŞ ADAMI DELİ ETMEYİN.
ermeni ve rumlar TÜRKse ben TÜRK değilim.Buülkeyi TÜRKLER KURDU VE TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR..................

""
Atatürk; "Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki asli cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalınmasın."

"Sizce bu kan ne kanıdır ermeni rum veye kürt kanımı yoksa TÜRK kanımı.

""YARATILIŞIMDAKİ EN BÜYÜK MÜKEMMELLİK TÜRK OLARAK YARATILIŞIMDIR."Atatürk

kürtlerin ermenilerle kardeşiliği zaten sözkonusudur.Ama yüce TÜRKün şanlı soyuna leke süremez hiçkimse.
------------------------------------------------------------------------------------

Bir arkadaş diyorki:

Etnik (aşırı)milliyetçilik yapan arkadaşların MHP ve Ülkü Ocaklarına büyük zarar verdiğini düşünüyorum.Davamızı,milletimize kötü gösteriyorsunuz,zarar veriyorsunuz.
------------------------------------------------------------------------------------
MİLLİYETÇİLİĞİN AŞIRISI YOKTUR.SOYUMUZU DİĞERLERİNDEN FAZLA SEVİYORSAK KİMSE KUSURA BAKMASIN SEVECEĞİZ....

EVET TÜRKLÜĞÜ SAVUNANLAR MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINA ZARAR VERİYORSA BÜTÜN OCAKLARI VE PARTİYİ kürtlere bırakalım gidelim.

"BİZLER ermeni,rum,kürt değil VATANSEVER TÜRK MİLLİYETÇİSİYİZ.

ermeni,rum ve kürt severlere duyurulur.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
hasan1299
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 806

İletiTarih: Pts May 08, 2006 10:25 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

tarihin derinliklerine indiğimiz takdirde kürtlerin bir oğuz boyu olduğunu göreceğiz.laz diye adlandırdıklarımızda oğuzun çepni boyuna aittir.bu zamanda lazlar türklüklerini zaten kabul ediyorlar o tarafta sorun yok.sorun kürtelerin kabul etmemesidir.macarlarda.bulgarlarda türktü,bu insanlar zamanla türklüklerini unuttlar ve şimdiki durum ortaya çıktı.kürtler içinde aynı şey mevcut.aralarındn bazılarının türk olduklarını ifade etmesi çok güzel birşey.ülkücülük türklerin davasıdır türk olmayan birisi türkiyede türk milliyetçiliği yapamaz çok saçma olur.bende kürt kardeşliği bitmiştir çünkü birçok defa sırtımızdan vurdular bizi ne yazıkki kurunun yanında yaşda yanıyor,aralarından güzel insanlarda çıkıyor onları birkenara koyuyoruz,diğerleri için bu vatanda yaşama hakları yoktur benim gözümde ben öyle düşünüyorum ya hepsi türklüklerini kabul edip insan gibi yaşayacaklar yada defolup gidecekler.ALLAH TÜRK ü korusun ve yüceltsin
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Pts May 08, 2006 1:49 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

BasbugAtilla demiş ki:
hasan1299 demiş ki:
kürtlerin oğuz boyundan olduklarını kabul etmeleri muhteşem birşey.

Kabul etmekle olmuyor bu işler ülküdaşım.Kürtlerin oğuz boylarıyla uzaktan yakından ilgisi yoktur.Bu Oğuz boylarına hakarettir...

Maalesef Başbuğ atilla kardeşim bu hakaretler ermenilerin,rumların bile TÜRK olduğunu iddia edecek kadar çoğaldı ,ALLAH akıl fikir versin ne diyeyim başka .

Okadar araştırma okadar belge sunuyoruz hala iddialar aynı kardeşlik...

BOYNUMUZUN BORCU OLSUN

Bunca yıldır sana gardaşım dedim
Dedim ama ben söyledim, ben dinledim
Sen bu gardaşlığın kıymetini bilmedin

Bahçelerde güllerin açmadan solsun
Senin gibi hain gardaş olmaz olsun

Gündüz komşu, gece düşman oldun
Gelip kundaktaki bebeleri vurdun
Ne vicdanın sızladı,ne pişman oldun

Senin gibi hain kardeş olmaz olsun

İnsan demezken sana İran, Irak, Suriye
Kucak açtı, ekmek, aş verdi Türkiye
Bre nankör, ihanet olur mu bu ülkeye

Askere, polise kurşun atan sensin
Nazlı hilale kaşlarını çatan sensin
Bu toprağı karış karış satan sensin

Gökyüzünde melekler olsun şahit
Haykırıyor yerden binlerce şehit
Ya sahip ol vatana, ya da defol git

Çoğu bulmak için aza kanaat et
Doğrulukta yarış, birliğe gayret et
Türksen övün.. değilsen itaat et

Genç Ozanım yüreğim, taşımıyor zilleti
Devlet millet elele, bitireceğiz illeti
Yeter ki uyansın, şahlansın TÜRK MİLLETİ

Şahit olsun gaziler, şehitler şahit olsun
Haine hesap sormak, boynumuzun borcu olsun
thegreen_wolf
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 466

İletiTarih: Pts May 08, 2006 2:13 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yurt Sevgisi
Ben yurdumun herşeyine hayranım
Taşını,toprağını öpesim gelir
Her ilinde başka kokar toprağım
Karış karış illerini gezesim gelir.

Ağlayanın acısını içte duyarım
O mutluysa,ancak mutlu yaşarım
Kadınını,erkeğini dostum sayarım
İnsanımın gül yüzünü sevesim gelir.

Renk renk açan,çoğu kez bilinmeyen
Bulutlarla,rüzgârlarla yarenlik eden
Rüzgârda incecik boynunu eğen
Dağlarında kır çiçeği olasım gelir.

Yıldızlardan çelenk yapıp Ata'ma
Hasret katıp,minnet katıp yanına
Dünyadaki çiçekleri avuçlarıma
Sığdırıp, Ata'ma veresim gelir.

Bu toprakta özgür doğup,özgür yaşayan
Yüreğinde vatan,millet aşkı taşıyan
Konuşurken bülbül gibi şakıyan
Çocuğunu bağrıma basasım gelir.

Söylemekle,yazmakla tatmin olmadım
Sevgim büyük,hepsini anlatmadım
Hislerimin pek çoğunu yazmadım
Yurdumu yüreğime koyasım gelir.

Gönlüm yurda hizmet etmek istiyor
Yurdum için isteklerim bitmiyor
Kişiliğim âciz,gücüm yetmiyor
Fatihler,Atatürkler olasım gelir.

Anadolum
Anadolum, Anadolum
sensin benim güzel yurdum.
Bir karış toprak uğruna,
Yüzbinlerce şehit verdim.

Al Bayrağım, al bayrağım,
Hep gönderde kal bayrağım.
Sen aşağı inmede tek,
Şu canımı al Bayrağım.

Bu toprağa nice canlar verildi,
Haindir ülkemi satan diyorum,
Zalimler ordusu yere serildi,
Önce vatan sonra diyorum.

Toprağını sürdüm ekini biçtim,
Ekmeğini yedim suyunu içtim,
Asker olmak için sıraya geçtim,
Önce vatan sonra vatan diyorum.

Bir elimde silah birinde kuran,
Geldi diyorlar bak şehitlik sıran,
Babam bile olsa karşımda duran,
Önce vatan sonra vatan diyorum.

Gözümü kırparda durursam beri,
Korkarda bir adım atarsam geri,
Kalbime saplayın tüm süngüleri,
Önce vatan sonra vatan diyorum
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM ICQ
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts May 08, 2006 4:02 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

hasan1299 demiş ki:
tarihin derinliklerine indiğimiz takdirde kürtlerin bir oğuz boyu olduğunu göreceğiz.

Saçma sapan konusmayınız.Ben tarih okuyorum ve tarihin derinliklerinde de böyle bir şey yok.Oğuz boylarının ne olduğunu,nerden geldiğini bi de kürtlerin nerden geldiğini iyi araştırın sonra tarihimizi çarptırın.Tarihi yorumlayabilirsiniz ama değiştiremezsiniz.Bugün oğuz boylarına bağlı olan atalarımıza en büyük hakaret ''kürtler sizin soyunuzdan geliyor'' demek olur...
BasbugAtilla
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiTarih: Pts May 08, 2006 4:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen3775 demiş ki:
Bozkurt1312 demişki:

Türk; Türkün sözlük anlamı; örgütlü topluluk demektir. Ülkemizde Atatürk’ün tanımına göre; Türkiye Toplumculuğunu (Cumhuriyetini) kuranlara Türk denir. Bu tanımda soy sop, inanç ayrımı yoktur. Buna göre Türkiye’de yaşayanların tümü Türk’tür. Ermeni, Rum, Kürt, Oğuz, Kafkas, Balkan, Arap, Rus soylu kişilerin tümü Türk’tür.

-------------------------------------------------------------------------------------
ermeni ve rumlar TÜRKse ben TÜRK değilim.Buülkeyi TÜRKLER KURDU VE TÜRKİYE TÜRKLERİNDİR..................

""
Atatürk; "Muhterem milletime şunu tavsiye ederim ki sinesinde yetiştirerek başının üstüne kadar çıkaracağı adamların kanındaki, vicdanındaki asli cevheri çok iyi tahlil etmek dikkatinden bir an geri kalınmasın."

kürtlerin ermenilerle kardeşiliği zaten sözkonusudur.Ama yüce TÜRKün şanlı soyuna leke süremez hiçkimse.

Bir arkadaş diyorki:

Etnik (aşırı)milliyetçilik yapan arkadaşların MHP ve Ülkü Ocaklarına büyük zarar verdiğini düşünüyorum.Davamızı,milletimize kötü gösteriyorsunuz,zarar veriyorsunuz.
MİLLİYETÇİLİĞİN AŞIRISI YOKTUR.SOYUMUZU DİĞERLERİNDEN FAZLA SEVİYORSAK KİMSE KUSURA BAKMASIN SEVECEĞİZ....

EVET TÜRKLÜĞÜ SAVUNANLAR MHP VE ÜLKÜ OCAKLARINA ZARAR VERİYORSA BÜTÜN OCAKLARI VE PARTİYİ kürtlere bırakalım gidelim.

Alperen ülküdaşım sana sonuna kadar katılıyorum.Kürtleri sevmemek aşırı milliyetçilik ise ben aşırı milliyetçi değil,en azılı ırkçıyım ve gurur duyuyorum.Bazı arkadaşlar Atatürk'ten bahsediyor yalan yanlış...

HER KİM YIKMAYA KALKARSA BU KUTSAL EMANETİ,MAHVINA DEĞER DAMARLARINDAKİ ASİL KANIN KUDRETİ (M.K.ATATÜRK)

Şimdi soruyorum Atamızın yukarıda bahsettiği kan kürdün,ermeninin veya başka bir milletin kanı mı?Tabii ki Türk kanı...
gelibolulu
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 750

İletiTarih: Pts May 08, 2006 6:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Genelde çok iddialı yorumlar var...

Kürtçülük yapanlara, terör örgütü yandaşlarına ve elbette Vatana ihanet eden tüm hainlere,
sizlerle aynı öfke ve kini duyuyorum...

Aynı şekilde budunculara da kızıyorum...

Nasıl bir anlayış ki bu ? Soyağacını kaç kuşak tanıyorsun ki ? Nasıl emin olabiliyorsun ki ? Nasıl bir İslam anlayışı ki ?

Doğan her bebek masumdur... Ta ki günahı sevabı idrak edecek yaşa gelip, günaha yönelsin...

Hangi kanı taşırsa taşısın, Vatanımı paylaştığım her insan kardeşimdir... Ta ki ihanet etsin...

Bu ülkede yaşayan iki tip insan var. Kanı, ırkı her ne olursa olsun; Vatanını seven Türk'ler ve ihanete yönelmiş hainler...

Gerisi boş...
aSiLTuRK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Sal May 09, 2006 9:33 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen3775 demiş ki:
Bozkurt1312 demişki:

""

Bir arkadaş diyorki:

türklük N'demektir biraz daha araştır bence gönüldaşım ...

başka sözüm yok

sevgi saygı ve dua ile kalın
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
aSiLTuRK
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 2

İletiTarih: Sal May 09, 2006 9:40 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

eklediğiniz konuyu paylaşırken iyice okuyun copy&paste kolay ama içerigi sizin beyninizdeki cevabı veriyormu çok dikkat edin ve oyunlara gelmeyin ...
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Sal May 09, 2006 4:24 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bazı adamlar gene malum teranelere başladılar.Mhp den gibi görünüp de,mhp nin söylemlerine uymayan tavırlar ve laflar var.Bu ülkede bir Cumhuriyet var.Bu ülkede bir millet tarifi var.Merkez ve Teşkilatların bu konudaki görüşleri belli.Başbuğun görüşleri de belli.Ama görüyorum ki,hala genelleme.Oraları görmeden ahkam kesenler de doludizgin yazıyorlar.Eğer sandığınız gibi bunların alayı terörist olsaydı,oraları çoktan bir şeylere kalkışmıştı.Teşkilatlar ve verilen talimatlar dışında görüş üretmek,konuyu ırkçı platforma taşımak son derece kabul edilemez bir durumdur.Ya bu partidensiniz,ya dışındasanız.Bu partinin bu davanın adamıysanız,emirlere uyacak,bu konuda kendi kafanıza göre yorum yapmayacaksınız.Burada bu konuda tahrik edici yazan ve ısrarla kürt kimliğini vurgulayan insanların provakatör olduğunu hala anlamadınızx mı?Siz oralarda açılmış ülkü ocaklarıyla iftihar edeceğenize,hala daha öküz altında buzağı aramaktan ne zaman vazgeçeceksiniz?Irkçılık yapacaklar başka siteye gitsin bunların kim olduklarını biliyorum.Biz kurt ile çakalı ayırt edecek durumdayız.BAŞLIK KİLİTLENMİŞTİR.
Yeni Başlık Gönder   Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 3. sayfa (Toplam 3 sayfa)

Sayfa: « Önceki  1, 2, 3  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız