Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Seval GÜLEŞ - Canım TÜRKİYEM çok yakında...
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiler: 30

İletiTarih: Pts May 22, 2006 8:58 pm    ileti konusu: Seval GÜLEŞ - Canım TÜRKİYEM çok yakında... Alıntıyla Cevap Gönder

Seval GÜLEŞ - Canım TÜRKİYEM çok yakında...
Altı sene önce "Sıla Türküleri"...Ardına Avrupa Türk Federasyonu sanatçılığı...Ve nihayet "Canım Türkiyem".....

Avrupa Türk Federasyonunun ilk ve tek bayan sanatçısı olan Seval GÜLEŞ "Canım Türkiyem" albümü ile müzik piyasasına tekrar girmeye hazırlanıyor.Avrupa'da Türk Federasyonu'nun ve Ülkü Ocaklarının organize ettiği konserlerde Mustafa Yıldızdoğan ve Ahmet Şafak gibi güçlü isimlerimizle aynı sahneyi paylaşan Asena sanatçımız Türkiye'de de inanıyoruz ki konserlerden konserlere koşacak ve Türkiye'de de kendini tanıtacaktır.

"Sıla Türküleri" adını taşıyan ilk albüm gibi ikinci albümü de vatan sevgisi ve sıla hasreti taşıyanların gönlünde yer edinecek bir isim: "Canım Türkiyem".Seval GÜLEŞ'i de diğer bayan meslektaşlarından ayıran en önemli özellikte çekinmeden , yüreğini ortaya koyarak "Canım Türkiyem" diyebilmesi diye düşünüyoruz.Bu cesareti aceba Türkiye'de ki kaç sanatçımız gösterebilir?

Başken Müzik imzalı albüme ismini de veren "Canım Türkiyem" parçasının gönüldaşlarımızın dilinde bir türkü olacağının umudu içerisinde ; sanatçılığından öte yüreği Anadolu aşkı ile yanan,Türkiye özlemi ile kavrulan,Avrupa'ya özenmenin moda olduğu bir dönemde gençlere örnek olacak şekilde örfüne adetine uygun şekilde işini alnının akıyla yapan,aynı zamanda eşine ve çocuklarına vakit ayıracak hassasiyeti taşıyan Anadolu dan kopmayan bir yürek taşıyan Seval GÜLEŞ'e başarılar diliyoruz...

Ayrıca "Canım Türkiyem" diyebilen birininde Türk Halkının gönlünde layık olduğu yeri alacağına inanıyoruz...

Seval GÜLEŞ - Canım Türkiyem (Single 2006) albümünün sanatçımız için hayırlı olması dileğiyle...

Albüm Allah(c.c) ın izni ile 1,5-2 hafta içerisinde müzik marketlerde...

MSahmurat
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts May 22, 2006 9:03 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

www.sevalgules.tr.cx den bilgi bulabilirsiniz yakında www.sevalgules.com resmi siteside açılacaktır.Ben eminimki ülküdaşlar CANIM TÜRKİYEM diyen asenayıda sahipleneceklerdir.Allah a emanet olun
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts May 22, 2006 9:11 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

http://www.hemenpaylas.com/download/694689/Seval_Gules_-_Sila_Turkuleri.rar.html

rar şifresi: www.ulkuyolufm.com

bir türkü eksik sadece kütahyanın pınarları iyi dinlemeler...
Ogul50
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 211

İletiTarih: Pzr May 28, 2006 9:22 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Birkac gün önce almanyada konsere tesvik etimistik ülküdaslarimizla ve seval güles de cikti... Sarkilari gayet güzeldi ve daha basarili olacagina da inaniyorum... Yeni nesil sarkicilarimizin yetistigini de görmek ne büyük bir sereftir bizim icin.. Eski sanatcilarinda yeni nesil sanatcilarla birlikte bir konser vermesini dilerim. Cünkü aslinda yeni eski ülkücü diye birsey yok... Onlarin hepisi ÜLKÜCÜDÜR....
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
sinan37
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 558

İletiTarih: Cmt Haz 10, 2006 8:12 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seval güneş geçmiş dönemlerde seçim müziklerimizi söylemişti herhalde.

çok güzel şarkıları vardı .

sağol önerin için
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Pzr Haz 11, 2006 7:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Uzun zamandir ailece tanistigimiz, defalarca evimde misafir olma lütfunda bulunan Seval kardesime, degerli esi ve cocuklarina sevgi ve muhabbetlerimi sunarim.

Seval kardesimiz, sesi kadar karakteri ile de Asenalara örnektir. Inaniyorum ki cok büyük basarilara imza atacaktir.

Ciktigi bu kutlu yolda kendisine basarilar diler, saglik ve afiyet temenni ederim.

Kardesimizin takipcisi olmaya devam edecegiz insallah.

Bahti ak, yolu acik olsun...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Sebas
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

İletiler: 510

İletiTarih: Pts Haz 12, 2006 4:59 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

iyi hayirli olsun :) Insallah yeterince destek görür sira bizde Ülküdaslar
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder MSNM
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 8:06 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ogul50 demiş ki:
Birkac gün önce almanyada konsere tesvik etimistik ülküdaslarimizla ve seval güles de cikti... Sarkilari gayet güzeldi ve daha basarili olacagina da inaniyorum... Yeni nesil sarkicilarimizin yetistigini de görmek ne büyük bir sereftir bizim icin.. Eski sanatcilarinda yeni nesil sanatcilarla birlikte bir konser vermesini dilerim. Cünkü aslinda yeni eski ülkücü diye birsey yok... Onlarin hepisi ÜLKÜCÜDÜR....

Uzun zamandır girmiyordum siz sevgili ülküdaşlardan destek görmek çok güzel haber verdiğime çok sevindim şimdi ozaman sizlere yeni bir haber daha kendisi erciyes zafer kurultayındada sahne alacak cumartesi günü umarım kendisini oradada görür begenirsiniz seval hanımın öncelikle genç kızkardeşlerimize örnek olacagını afedersiniz ama kıçını basını açmayı değilde anadoluyu edebi ahlakı hayayı kendisiyle gösterip ona özendirecegini düşünüyorum oğul 50 seval hanım adınada güzel temennin için teşekkür ediyorum ülküdaşım
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 8:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

alperen3775 demiş ki:
seval güneş geçmiş dönemlerde seçim müziklerimizi söylemişti herhalde.

çok güzel şarkıları vardı .

sağol önerin için

yok ablamız seval güleş Avrupa Türk Federasyonunda idi belirttigim gibi halada orada ama yeni çıkacak parçaları seçim için çok iyi iki parça diye düşünüyorum dinlediginizde bana katılacaksınız ülküdaşım sevgilerle
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 8:09 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Vuslatim demiş ki:
Uzun zamandir ailece tanistigimiz, defalarca evimde misafir olma lütfunda bulunan Seval kardesime, degerli esi ve cocuklarina sevgi ve muhabbetlerimi sunarim.

Seval kardesimiz, sesi kadar karakteri ile de Asenalara örnektir. Inaniyorum ki cok büyük basarilara imza atacaktir.

Ciktigi bu kutlu yolda kendisine basarilar diler, saglik ve afiyet temenni ederim.

Kardesimizin takipcisi olmaya devam edecegiz insallah.

Bahti ak, yolu acik olsun...

Umarım bu güzel temennilerin için sevgili abim seval hanımlada görüşüyormuşunuz zaten tşklerini klendisi iletir umarım :) sizlerin sözleri üzerine pek bişey demek istemiyorum ilgi ve alaknız için tşkler ülküdaşım
msahmurat
Yeni Üye
Yeni Üye

İletiTarih: Pts Tem 24, 2006 8:10 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Sebas demiş ki:
iyi hayirli olsun :) Insallah yeterince destek görür sira bizde Ülküdaslar

valla sıranın bizde olduğu çok doğru ülküdaşım ama destek yönünden ben kendi adıma şüphe duymuyorum asenalar bozkurtlar hep birlikte bugüne kadar bizden oalnd egerlere sahip çıkmışlardır eminimki gene çıkacaktır alakanız için tşkler
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız