Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       

Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiler: 3121

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 4:45 pm    ileti konusu: Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü Alıntıyla Cevap Gönder

Muhsin Yazıcıoğlu'nun helikopteri düştü

BBP lideri Muhsin Yazıcıoğlu'nu Maraş'dan Yozgat'a götüren helikopter bir köyün yakınlarında düştü. Kazada yaralanan Yazıcıoğlu'nun sağlık durumu hakkında henüz ayrıntılı bilgi yok.

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Kahramanmaraş'tan Yozgat'a götüren helikopter iniş sırasında düştü. Kazada helikopterdeki 5 kişi yaralandı.

Saat 13.30'da Kahramanmaraş'tan hareket eden Yazıcıoğlu ile 5 kişinin bulunduğu özel helikopter ile Yozgat'ın Yerköy ilçesi yakınlarında temas kesildi.

Bunun üzerine teknik ekiplerin yaptığı araştırmada helikopterin Yerköy yakınlarında bir dağın eteğine düştüğü anlaşıldı.

YAZICIOĞLU'NUN DURUMU

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Kahramanmaraş'tan Yozgat'a götüren helikopter iniş sırasında düştü. Yazıcıoğlu'nun durumuna ilişkin çelişkili haberler geliyor.

Anadolu Ajansı "Yazıcıoğlu dahil 5 kişi yaralandı" diye bilgi geçerken, diğer haber ajasları BBP Başkanı'nın ağır yaralı olarak hastaneye kaldırıldığını söylüyor.

BBB partisi Genel Sekreteri Yalçın Topçu ise şu açıklamayı yaptı:

"Cenabı hak neyi verirse hayırlısını versin... Kaderde ne yazarsa o olacağına inanırız. Maraş valimizden aldığımız bilgi çardak beldesi Derik dağlarında düşmüş. Helikopterde 6 kişi vardı. bir kişinin ayağı kırılmış... Diğerleri yaralı... Şu anda helikopterle o bölgeye ulaşılmaya çalışıyor. Hala hazırda sayın genel başkan enkazda..."

Yazıcıoğlu'nun özel kalem müdürü ise Yazıcıoğlu ile görüştüğünü ve durumunun iyi olduğunu söyledi.

CHP'li Kahramanmaraş milletvekili Durdu Özbolat da henüz yaralılara ulaşılamadığını söyledi.

İLK KEZ HELİKOPTER KİRALAMIŞTI

BBP lideriYazıcıoğlu, bu kazadan hemen önce Kahramanmaraş'da miting yaptı... Bu mitingde de ''Hazineden yardım almadan siyaset yapan tek partiyiz. İlk defa helikopter kiralayarak miting yapıyoruz'' dedi...

Etikhaber
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 4:48 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaptigi büyük hatalara ragmen, gecmisin hatirina binaen Muhsin baskan ve beraberindekilerle birlikte hepsine gecmis olsun diyor bir an önce sagliklarina kavusmalarini diliyoruz...

TANRI TÜRK´Ü KORUSUN VE YÜCELTSIN
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 4:53 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

"Benim dışımdaki herkes öldü"

Helikopterde bulunan İHA Muhabiri'nin iddiası

BBP'lileri taşıyan helikopter düştü. Kahramanmaraş'tan Yozgat Yerköy'e giden helikopterde BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu da bulunuyordu. Haber takibi için helikopterde İHA muhabiri İsmail Güneş de bulunuyordu. İHA muhabiri İsmail Güneş, helikopter kazasından yaralı olarak kurtulurken, kendisi dışındakilerin hayatını kaybettiğini söyledi.

Habertürk

Celiskili haberler geliyor. Hastaneye kaldirildigi yönünde de haberler var. Insallah can kaybi yoktur da en hafif derece yaralanmayla kurtulmuslardir.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 5:04 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

"Benim dışımdaki herkes öldü"

Helikopterde bulunan İHA Muhabiri'nin iddiası

BBP'lileri taşıyan helikopter düştü. Kahramanmaraş'tan Yozgat Yerköy'e giden helikopterde BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu da bulunuyordu. Haber takibi için helikopterde İHA muhabiri İsmail Güneş de bulunuyordu. İHA muhabiri İsmail Güneş, helikopter kazasından yaralı olarak kurtulurken, kendisi dışındakilerin hayatını kaybettiğini söyledi.

Habertürk

Bu haberin gecerli olmadigi yönünde aciklamalar geldi. Muhsin baskan ve beraberindekiler hastaneye kaldirilmis. Kayseri Valisinin aciklamasina göre can kaybi yok. Ve Muhsin baskanin suuru acik.

Buna da sükür.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 5:15 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

YAZICIOĞLU'NUN HELİKOPTERİ DÜŞTÜ

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu'nu Kahramanmaraş'tan Yozgat'a götüren helikopterin düştüğü, Yazıcıoğlu'nun da aralarında bulunduğu 6 kişinin yaralandığı bildirildi.
BBP Genel Sekreteri Yalçın Topçu, helikopter kazasında yaralanan Genel Başkan Muhsin Yazıcıoğlu'nun Göksun Devlet Hastanesi'ne kaldırıldığını söyledi.
Kayseri Valisi Mevlüt Bilici ise ''Bana gelen bilgilere göre, kurtarma ekipleri olay yerine ulaştı. Muhsin Yazıcıoğlu yaralı, şuuru açık. Arkadaşlar kendisini hastaneye ulaştıracaklar. Henüz hastaneye kaldırılmadı'' dedi.
Ulaştırma Bakanlığına bağlı Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü ve Devlet Hava Meydanları İşletmesi Genel Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, saat 13.30'da Kahramanmaraş'tan hareket eden Yazıcıoğlu ile 6 kişinin bulunduğu özel helikopter ile temas kesildi.
Helikopter pilotunun, 112 Acil Yardım'ı aradığı, kazada yaralananlar bulunduğunu belirterek ambulans istediği öğrenildi.
Kayseri İl Sağlık Müdürü Dr. Kadir Çetinkara, yaptığı açıklamada, Yazıcıoğlu'nu taşıyan özel helikopterin Kahramanmaraş'ın Göksun ilçesine bağlı Çardak beldesi yakınlarında düştüğünün belirlendiğini söyledi.
Yozgat İl Emniyet Müdürü Ekrem Nalcı, Muhsin Yazıcıoğlu'nu taşıyan helikopterin Kahramanmaraş'ın Çağlayancerit ilçesi ile Göksun ilçesi arasında Hacı Ömerli Köyü mevkisinden sinyal alındığını belirtti.
Bu arada yaralıları getirmek üzere Ankara'dan Sağlık Bakanlığına ait bir ambulans helikopter ile Emniyet Genel Müdürlüğüne ait arama-kurtarma helikopteri Ankara'dan bölgeye gönderildi.

Anadoluajansi
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 5:21 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Muhsin baskanin yarim saat icinde Erciyes Üniversitesi Tip Fakültesi Acil Servisinde olmasi bekleniyor
kadir45
Site Yöneticisi
Site Yöneticisi

İletiler: 3100

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 5:27 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Fevkalade üzücü bir haber ile sarsıldım.Umarım,sağlık durumları iyidir.
Bu kadar önemli bir olayda,bu kadar çelişkili haberler yağması,hele her iki valinin de doğru dürüst bilgi vermemesi de ayrıca çok üzücü.
İşte bakın tv açık ve cumhurbaşkanı açıklama yapıyor ve olay yerine henüz ulaşılamadağını ama yoğun gayret olduğunu söylüyor.
Diğer taraftan valiler,yaralı ama şuuru açık gibi laflar ediyorlar.
Tam bir arap saçı.Ayıpdır yazıkdır.YAKINLARINA,AİLESİNE,SEVENLERİNE ,YOLDAŞLARINA!
İşte buyrun şu anda son açıklama;Muhsin Bey in durumu ağır,bazı yaralılar
ameliyata alınacaklar.Bu bilgi de kayseri devlet hastahanesibaşhekiminden.Ve şu anda da hastahaneye henüz ulaşmış değiller.
Umarım korktuğum başımıza gelmez.
Bu üzücü kaza,milletimizin üzerinde dolaşan felaket bulutlarının bir habercisi oldu.Çünü akepe öyle bir azgınlık yarışında ki;böyle olaylarda deneyimim hep kurban verildiği şeklindedir.
İnşallah bu olmaz ve korktuğumuz başına gelmez.Allah ailelerine,sevenlerine,yol arkadaşlarına bağışlasın.
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder E-Posta gönder
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 5:38 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:
Yazıcıoğlu öldü iddiası
25.03.2009 17:7

Helikopterde bulunan İha muhabiri ile yapılan telefon görüşmesinde şu diyaloglar geçti.

İsmail Güneş yaşadığı dehşeti ağır yaralı olduğu halde anlattı.

iha.com.tr: İsmail neredesiniz?

İsmail Güneş: Maraş yakınlarındayız

iha.com.tr: Durumun nasıl?

İsmail Güneş: Ayağım kırık, kanamam var. Helikopterde benim haricimde 6 kişi vardı.

iha.com.tr: Kazada ölen var mı?

İsmail Güneş: Ben hariç herkes öldü

Muhabirimiz İsmail Güneş ile irtibat kurduğumuz telefon aracılığıyla helikopterin yerini belirleme çalışmaları yapılıyor.

Ankara’dan şuanda ambulans helikopter kazanın yaşandığı bölgeye hareket etti

Ya muhabir sok altinda bunlari söyledi yada korktugumuz basimiza geldi. Saklaniyor olma ihtimali var mi diye düsünüyoruz.

Bir muhabirin böyle bir durumda yalan söylemesi mümkün mü?
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 6:07 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Resmen patagonya cumhuriyeti...

250 kisilik arama kurtarma ekibi calismalarini yapiyor. 18 ekip halinde calisma yapan ekibin ilk bölümü enkaza daha yeni ulasmis. Arama kurtarma calismalari devam ediyor.

Yolcularin saglik durumu hakkinda hicbir bilgi yok.

Bir sürü yetkili (!) kafadan uydurma beyanatlar veriyor. Valiler yalan konusuyor. Genel baskan yardimcisi yalan konusuyor.

Ne yaptiklarini saniyorlar? Resmen dalga geciliyor sanki.

Bu ne düsüncesizlik anlamak mümkün degil.
tamerr
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 416

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 8:29 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Alıntı:

"İLK KEZ HELİKOPTER KİRALIYORUZ" DEMİŞTİ

BBP Genel Başkanı Muhsin Yazıcıoğlu, Hazineden yardım almadan siyaset yapan tek siyasi parti olduklarını, ilk defa helikopter kiralayarak miting yaptıklarını söyledi.

Haberi ilk duyduğumda şok oldum, inanamadım ve kafam karmakarışık oldu. Haberlerin ayrıntılarına bakınca iyice kafam karıştı. Neyse yakında sebepleri dahada netleşir.

Çok üzgünüm......

Saygılarımla
Turkmeneli
Deneyimli Üye
Deneyimli Üye

İletiler: 459

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 9:35 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

INSALLAH kurtulur :(
Dualarimiz onunla...
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 9:58 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

22:41 itibariyla hala enkaza ulasilamadi.

Ulasildigi yönündeki tüm bilgiler gercek disi...

Aramalar Göksun ilcesinin Kizilcik Yaylasinda yogunlasti. Kar ve tipi var.

Elimiz yüregimizde beklemeye devam ediyoruz.
Vuslatim
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

İletiTarih: Çar Mar 25, 2009 11:57 pm    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

1 000 kişilik ekip daha sevkedildi

Saat 00: 29 KAR YAĞIŞI, TİPİ VE 1 METREYİ GEÇEN KAR KALINLIĞI VAR

Göksun ilçesine bağlı Hacıömerli köyü Berit dağı civarında başlayan arama-kurtarma çalışmaları, sonuç alınamayınca Kızılöz köyü Karayakup dağı civarına kaydırıldı. Buradaki çalışmalara havadan gece görüş imkanına sahip askeri helikopterin yanı sıra karadan da jandarma, sivil savunma, arama-kurtarma, dağcılardan oluşan yaklaşık bin kişilik ekip katılıyor. Arama-kurtarma ekiplerine köylüler de destek veriyor.

Kahramanmaraş Valisi Mehmet Niyazi Tanılır'ın olay yerinden yönettiği arama-kurtarma çalışmaları, kar yağışı ve tipi yüzünden güçlükle sürdürülüyor. Arama çalışmalarının yapıldığı bölgede kar kalınlığının 1 metreyi geçtiği belirtiliyor.
Bu arada, Kızılöz köyünün imamı, öğlenden sonra helikopterin köyün üzerinden geçtiğini söyledi.

Öte yandan, Andırın ilçesi çevresinde de arama çalışması başlatıldığı yönünde bilgiler alındı.

Etikhaber
Gokcebala
Amatör Üye
Amatör Üye

İletiler: 172

İletiTarih: Per Mar 26, 2009 7:21 am    ileti konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

04: 26 TİPİ VAR, GÖRÜŞ MESAFESİ 1 METREYE KADAR DÜŞÜYOR

Havanın çok soğuk olması nedeniyle arama kurtarma çalışmasına katılan ekipler değiştirilerek çalışmaların sürdürüleceği bildirildi.

Çalışmalara katılan ekipler, bölgede hava şartlarının çok kötü olduğunu sıcaklığın eksi 15 dereceye kadar düştüğünü kaydettiler.

Bölgede yoğun sis bulunduğu ve görüş mesafesinin 1 metreye kadar düştüğü bilgisi alındı.

Bu arada, Kahramanmaraş İl Özel İdaresinden getirilen paletli bir dozer, araçların bölgeye sevkini sağlamak amacıyla yol açma çalışmaları yürütüyor.
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Sayfa: 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki »  

Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız