Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
alt1
Sizden Gelenler: YENİÇAĞ GAZETESİNİN KUMBASARI ARTIK İYİCE SAÇMALAMIŞ
Gönderen:: eko2004ccc
alt1
Konu Sizden Gelenler

DEĞERLİ ÜLKÜDAŞALRIM EN NİHAYETİNDE YALANCININ MUMU YATSIYA KADAR DEĞİL AMA BİR HAFTA KADAR YANDI AMA EN SON BİR YİĞİT O MUMU SÖNDÜRDÜ. NASILMI BUYRUN.


Turgut Akpınar, İsrafil'in Kırşehir versiyonudur!
Halis TÜRKOĞLU

01/11/2004 tarihli Yeniçağ'daki yazısında öyle saçmalamış ki, bu yalan ve sahtekarlık dolu yazısının neresini düzelteceğimi şaşırdım. Aslında cevap vermeye bile tenezül etmeyecektim ama, baktım ki, bu sahtekarın yazısında da konu ettiği kişiler de sahtekar, üstelik bu yazı mesaj gruplarında dolaşıp, hiç bir şeyden haberi olmayan saf ülkücülerden de taraf toplamaya başlamış, bildiğimiz doğruları söylemek boynumuza borç oldu artık.

İsrafil efendi'nin uzmanlık sahası "MHP'ye hakaret ve Ülkücüler arasında fitne tohumları ekmek" olduğundan, MHP ve Ülkücü Hareket aleyhinde her kim konuşsa beyan verse, İsrafil efendinin sazanlığı hemen nüksediyor ve konuyu hiç olmazsa bir kez olsun araştırma, soruşturma ihtiyacı hissetmeden hemen beş para etmez köşesine taşıyıveriyor. İsrafil efendi, kendisi başka partilerin yayın organlarında stajını tamamlayıp, Yeniçağ'a tam tekmil "dedikoducu ve fitne üreticisi" kadrosuyla yazar olduğundan, yazılarına da genelde kendisi gibi "mevsimine göre göç alışkanlığı bulunan leylekleri" konu edip, onların söylediği yalanları, kendi doğruları olarak yazmakta hiç beis görmemektedir.

Son yazısında konu ettiği ve MHP'den ihracı için disipline verildiği söylenen Turgut AKPINAR ve bu şahsın söyledikleri, ilk bakışta ne kadar masum geliyor insana değil mi? Kırşehiri bilmesem, 1977'den beri Kırşehir ve havalinde kim ne zaman nerede ne yaptı, bunları bilmesem, vay be ne kahraman adammış, bu adama ayıp ediyorlar diyeceğim ama gelgelelim ki çilenin ne demek olduğunu kavrama yaşıma geldiğim 1977'den beri o bölgeyi çok iyi bilmekteyim.

İsrafil efendi'nin yazısındaki T. Akpınar'ın söylediği herşey yalan, hele hele o herşeyi ajite edip "26 yerinden kurşun ve bıçak yarası, 13 kere işkence" ifadeleri var ki, gülsem mi kussam mı bilemedim. Turgut Akpınar, sen bu kurşun ve bıçak yarasını ANAP'ta siyaset ve mütahitlik yaparken sakın İhale-ihale koşarken almış olmayasın?

Hele o "69'dan beri MHP'nin içinde" ifadesine neremle gülsem bilemedim. 1980'e kadar ne iş yaptığını bilmem. Çünkü MHP'de değildin. 1983-1990 arasında ANAP'ta Gökhan MARAŞ bey ile siyaset yapıyordun. Sen Kırşehir bölgesinde, hele hele Kaman bölgesinde ( o dönemde Akpınar Kaman'a bağlı idi) ihale ihale koşturup ANAP'ın saadet zincirlerinin bir halkası olmak için mücadele ediyordun, ülkücüler'de cezaevlerinde hayat mücadelesi veriyordu. Turgut Akpınar Kaman'a bağlı Akpınar beldesindendir. Kaman'da rastgele 100 kişiyi çevirin ve sorun bu adam kim diye, eğer bir tanesi de "Bu adam ANAP'lı mütahittir, sakın güvenip de paranı falan kaptırma" demezse, bugünden tezi yok ben de kendimi bulduğum en yakın uçurumdan aşağı bırakacağım.

Bu adam 1990-1999 arasında bir ara kayboldu, dediler ki DYP'ye yanaşmaya çalışıyor, baktın ki MHP 99 seçimlerinde %18 oy almış, Kırşehir'de de birinci parti olmuş, bir kez daha rota değiştirip eski ülkücülüğün aklına gelmiş. Eh hazır Kırşehirden de bir MHP'li bakan (Sayın Ramazan Mirzaoğlu) var, kolları sıvayıp MHP'den ihale alırmıyım diyerek yanaşmaya başladın. Önce gittin MHP'ye kayıt oldun şimdi baktın ki MHP iktidarda değil, yine eski alışkanlıkların depreşip MHP'ye ve Ülkücü harekete hiç de haddin olmayan laflar atmaya başladın. Tam da istediğin ortamı bulup "Arif Şirin konserinde" MHP'ye ve onun liderine demediğini bırakmadın. Sonuçta Kırşehir İl başkanlığının da sabrı taşmış savunmanı istemiş. Olanın hepsi bu.

Nerede ne zaman siyaset yapacağını tabii ki sen bilirsin. Ama yedi kocalı hürmüz gibi ha bire yalpa yapıp sonra da çıkıp ülkücülük ve MHP'lilik hakkında yorum yapamazsın. Yorum yaparsan ancak senin gibi hayatı kırıklarla dolu bir yazarın, Yeniçağ yazarı İsrafil efendinin eğri kalemine mürekkep olursun. Neymiş efendim sayın Metin ÇOBANOĞLU milletvekili adaylığının önünde engel gördüklerini harcıyormuş. Hadi git işine Turgut Akpınar, MHP'nin vekilliği senin gibilerine kaldı ise, işte o zaman vah bu hareketin haline ki vah. Metin bey öksürse senin kadar balgam çıkarır be adam, sende hiç mi haya ve utanma yok. Sen önce yıllarca ANAP'ta siyaset yapıp Kırşehirdeki ülkücülere kusturduğunuz kanın hesabını ver bakalım. Sakın Sayın Çobanoğlu'na çıkışların, Metin Bey'in başkanlığı döneminde alamadığın Belediye ihaleleri ile ilgili olmasın?

Bu satırların yazarı 10 eylülde aldığı kızıl kurşun yüzünden ihtilal nezaretlerinde kurşun yarasının kangrene dönmesini engellemek için ülküdaşları gömleklerini yırtıp yaraya sarma telaşı ile çırpınırken, sen ve senin gibi şimdilerde Akepe'de siyaset yapan eski ANAP'lılar (bunların bir kısmı o dönemde MHP yönetiminde idiler), 11 Eylül 1980'de Kaman'da yapmayı planladığımız "Ülkücüler Şöleni" gecesi için toplanan paraların (600 bin lira) nasıl paylaşılacağının hesabı ile birbirinize düşüyordunuz. Sonra da kalkıp bu parayı cezaevlerinde yatan Kaman'lı ülkücülere yolladığınız yalanını uydurdunuz. O dönemde çile çekenlerin hepsi de hayatta ve bir kuruş bile vermediğiniz gibi, cezaevinden çıkanlara, yaptığınız o görkemli kooperatiflerde bir amelelik bile vermeyi çok gördünüz. Biraz edep biraz haya edin bari.

Buradan Kırşehir İl başkanımız sayın Arif Bey'e de bir sitemde bulunmak istiyorum. Arif Başkan tertemiz, içi dışı bir ülküdaşımızdır. Fakat neden şimdiye kadar böyle ipsiz sapsız ve çapsız adamları hala MHP üyeliğinde tuttu, onu bir türlü anlayamıyorum.

Tencere kapak misali al birini vur ötekine. Birisi DYP'nin kılıcını yıllarca sallayıp, damdan düşer gibi Yeniçağ'da ülkücülerin sözcülüğüne soyunuyor, diğeri, hayatının hiç bir safhasında ülkücü olmamışken şimdi kalkıp 69'dan beri MHP'de olduğu yalanını savuruyor. Utanmadan bir de bilmem kaç tane kurşun yarası aldığını söylüyor ve hareketten bedel istiyor.

Sizin ne mal olduğunuzu bilmeyen ülkücüler "vay be ne büyük adammış" diye yalanlarınızı yutabilir ama Kırşehir'in yiğit ülkücüleri kaçınızın kaç para olduğunu gayet iyi biliyor.

Sonunu getir sayın İl başkanım Arif bey, başladığın pislik temizleme harekatını sakın yarım bırakma, yoksa Kırşehirli bir ülkücü olarak iki cihanda da elim yakanda olur. Bu harekatı yaparken de sakın yanlışa düşüp de yanlışlıkla adı yukardaki yalancılarla birlikte anılan Kaman'daki arkadaşlarımızı bu ipsiz sapsız mütahit bozuntuları ile bir değerlendirme. Kırşehirdeki ve Kaman'daki CİN ekibi sakın seni yanlış yönlendirmesin. Kaman ilçe yönetimindeki bazı arkadaşlarımızın adı sehven bu T. Akpınar ile anılmış. Bu mutlaka bir yanlışlık eseri olmuştur. CİN ekibine prim verme sayın başkanım.

Son söz yalancılara; Hadi ordan sahtekarlar, Kırşehir sizin gibi mütahit bozuntularının yalanları ve sahtekarlıklarına kanmayacak kadar özüne ve partisine bağlıdır. Mide bulandırıyorsunuz, hepsi bu.


alt1
alt1
 
alt1 alt1
alt1
Giriş
Üye Adı

Şifre

Hala hesabınız yok mu? Hemen buradan açabilirsiniz. Kayıtlı bir kullanıcı olarak yorum ayarları ve isminizle yorum gönderme gibi birçok avantajlara sahip olacaksınız.

alt1 alt1
alt1
İlgili Bağlantılar
· Daha fazla Sizden Gelenler
· Haber gönderen Bozkurt


En çok okunan haber: Sizden Gelenler:
GÜZEL SÖZLER


alt1 alt1
alt1
Haber Puanlama
Ortalama Puan: 3.78
Toplam Oy: 33


Lütfen bu haberi puanlamak için bir saniyenizi ayırın:

Mükemmel
Çok İyi
İyi
İdare Eder
Kötü


alt1 alt1
alt1
Seçenekler

 Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa


"YENİÇAĞ GAZETESİNİN KUMBASARI ARTIK İYİCE SAÇMALAMIŞ" | Hesap Aç/Yarat | 0 yorum
Yorumlar yazarlarına aittir. İçeriklerinden biz sorumlu tutulamayız.

Misafir kullanıcı yorum yazamaz, lütfen kayıt olun
News ©
alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1