HAYDİ ARTIK VAKTİ GELDİ KALKMANIN
Tarih: 4.05.2006 Saat: 01:43
Konu: Sizden GelenlerBu akşam televizyonların ana haber bültenlerine “son dakika” gelişmesi olarak düşen ve kanımızı donduran bir haber, Türkiye’ yi ayağa kaldırması gerekirken maalesef İzmir’ de Türkiye Kupası finalini oynayan Fenerbahçe – Beşiktaş takımları kadar ilgi görmedi. Tabiri caizse Hakkari’ de PKK/KONGRA-GEL terör örgütünün okul servisine yaptığı mayınlı saldırı sonrasında çocuk yüreklerden yükselen feryatlar, tribünden yükselen sloganlarda kayboldu gitti..

Tıpkı her şehit cenazesi sonrasında “kravatlı puştlar” tarafından nutuklara gömülen yiğitler gibi.


Bu akşam televizyonların ana haber bültenlerine “son dakika” gelişmesi olarak düşen ve kanımızı donduran bir haber, Türkiye’ yi ayağa kaldırması gerekirken maalesef İzmir’ de Türkiye Kupası finalini oynayan Fenerbahçe – Beşiktaş takımları kadar ilgi görmedi. Tabiri caizse Hakkari’ de PKK/KONGRA-GEL terör örgütünün okul servisine yaptığı mayınlı saldırı sonrasında çocuk yüreklerden yükselen feryatlar, tribünden yükselen sloganlarda kayboldu gitti..

Tıpkı her şehit cenazesi sonrasında “kravatlı puştlar” tarafından nutuklara gömülen yiğitler gibi.

Bu trajik olay “Futbolun Prangasız Tutsakları” adlı kitapta okuduğum bir anekdotu getirdi aklıma..

Ünlü İspanyol diktatör General Franko’ya sormuşlar:

- Bu toprakları bunca yıl nasıl idare ettiniz? Franko gülümseyerek cevaplamış;
- Onları yüz binlik beşiklerde uyuttum.. İspanya’ nın en popüler ve büyük stadyumlarından olan Barnebau Stadyumunun General Franko döneminde yapıldığını da söylersem sanırım fotoğraf zihninizde daha da netleşir.

Henüz ilk okul öğrencisi iken, beyaz takım elbisesi ve hilal bıyıklarına hayran olduğum ve kendimi adeta özdeşleştirdiğim öğretmenim “sevinçte, kederde, üzüntüde, neşede bir olmak, millet olmaktır” derdi. Sarıkamış’ ta yağan kar, Edirne’ yi üşütmüyorsa, Adana’ ya düşen ateş, Trabzonu yakmıyorsa, Yozgat’ ta omuzlanan ay-yıldızlı tabuta, Hatay ağıt yakmıyorsa “iki el bir baş içindir” deyip düşünmek gerek.

PKK/KONGRA-GEL terör örgütü bugün akşam saatlerinde Hakkari’ de Ordu Mensuplarının çocuklarının bulunduğu okul servisine mayınlı bir tuzak kurdu. Servis muhtemelen her gün takip ettiği güzergahından geçerken, önceden yola yerleştirilen mayın uzaktan kumanda ile patlatıldı. Ve günahsız, suçsuz, okullarından neşe ile dönen yavrucaklar kanlar içerisinde kaldılar. Çığlıkları yürekleri dağladı. Hakkari’ den yükselen bu çığlık dalga dalga büyüyüp TÜRKİYE’ yi sallaması gerekirken maalesef yine ateş sadece düştüğü yeri yaktı.

Bu olay terörün hedefine ulaşmak için ne tür hainlikler yapabileceğini gösteren tipik bir örnek olmasının yanında PKK/KONGRA-GEL terör örgütünün eylem karakteristiğini göstermesi açısında da dikkatle incelenmelidir. Zira bunun adı savaş ise şayet, savaşın bile bir hukuku vardır. Hukuku bir yana koyun insan olan “çocukları” sivilleri hedef almaz.

PKK/KONGRA-GEL terör örgütünün sivilleri hedef alan ilk eylemi değildir şüphesiz. Daha öncede kundaktaki bebekleri, camiden çıkan yaşlıları, tarlada çalışan kadınları kendisine hedef seçmekten çekinmemiştir. Siyasal Kürtçü terör örgütlerinin eylem karakteristiği, Ermeni eylem karakteristiği ile birebir ölçüşmektedir.

Bugün soykırım yalanı ile dünyayı ayağa kaldıran Ermeniler, çok değil 1992 yılında, Odlar Yurdu Can Azerbaycan’ da Hocalı katliamını gerçekleştirmişler ve bir gece içerisinde kadın ve çocukların çoğunlukta olduğu altı yüzü aşkın Azerbaycan Türk’ ünü katletmişlerdi. Bu olaydan sonra gönüllü olarak, Azerbaycan Türklerine destek olmak için bölgeye giden Ülkücü grupların önder isimlerinden Yusuf Ziya ARPACIK o günleri anlattığı, KAN FIRTINASI adlı eserinde o günleri şöyle anlatıyor:

“Bütün bu olmazların olduğu dakikalarda Hocalı meydanının diğer tarafında tek kale bir futbol maçı hazırlığı vardı. Oyuncular oldukça iddialı ve bir o kadar da istekliydiler. İki kesik kadın başını kale direği yapmışlar ve bu arada bir top arayışına girmişlerdi.
Traşlı bir çocuk bulup getirdiklerinde ise Ermeni çeteci sevinçle bağırdı:
-- Asiga maz çuni yev bızdıge, aveg gındırnadabidi. Gıdıresek... (Bu hem saçsız hem de küçük, iyi yuvarlanır. Kopartın...)Aynı anda çocuğun gövdesi bir tarafa, başı da orta yere düşmüştü… Ermeniler zafer naraları atarak, kanlı postalları ile kesik çocuk başına vuruyor, vuruyorlardı…”

Kürtçü terör örgütleri ile Ermeni katiller arasındaki eylem benzerliği sadece bununla sınırlı kalmıyor. Amerika’ nın Irak’ ı işgalinden sonra Kerkük’ e saldıran peşmergeler de hedef olarak kendilerine nüfus müdürlüğü, tapu müdürlüğü gibi devlet dairelerinin yanında, şehir mezarlığını seçmişlerdi. Bu elbette ki bilinçli bir tercihti. Zira bir yerin demografik haritasını çıkarabilmek için mezarlığına bakmanız yeterli olacaktır. Şehit Nejdet SANCAR’ ın mezarı da tahrip edilen mezarlar arasındaydı. Üstelik onarıldıktan sonra da defalarca yeniden tahrip edilmişti.

Tıpkı İstanbul Reşitpaşa’ da bulunan Ülkücü Şehit Hayati DAĞASLAN’ ın tam beş kez tahrip edilen mezartaşı gibi..

Bu madalyonun bir yüzü ve olaya biraz daha panoramik baktığımızda aslında fazla da şaşırmamamız gerektiğini anlıyoruz. Çünkü; bu hainlerin hedefleri TÜRK DEVLETİ’ ni ortadan kaldırmak. Ve bu LENİNİST hainlere göre, PEYGAMBERLERİ LENİN’ in de söylediği gibi “HEDEFE GİDEN HER YOL MÜBAHTIR”

TÜRK DEVLETİNİ ortadan kaldırmak isteyen bu hainler, misyonlarının gereğini yerine getiriyorlar. Hem de en aşağılık ve en kirli bir biçimde. Peki bu vatan bölünmesin diyenler, TÜRK DEVLETİ EBED MÜDDET YAŞASIN diyenler, konuştuklarında, estiklerinde mangalda kül bırakmayan “telefon efendileri” ne yapıyor?

Bu vatan, bu bayrak, bu ülke sadece askerlerin mi? Sadece polislerin mi? Çapulcu sürüleri, insanlıktan çıkmış, otuz bin kişinin katili için her gün eylem yaparken, her özel günü bahane edip çoçuk, kadın, yaşlı, genç alanları doldururken ve hatta sapık önderleri için bedenlerini tutuşmayı bile göze alırken…

VATANIM, BAYRAĞIM, DEVLETİM, MİLLETİM diyenler sahi siz ne yapıyorsunuz...

ALLAH AŞKINA… VATAN AŞKINA… BAYRAK AŞKINA.. DEVLET AŞKINA..

Bırakın artık küçük hesapları.. Bırakın koltuk kavgasını.. Bırakın kongre kulislerini..

Başka bayrak aramayın.. AY-YILDIZLI AL BAYRAĞIMIZIN ALTINDA TOPLANIN…

Çok geç olmadan…. UNUTMAYIN.. VE HAYKIRIN EN YÜKSEK PERDEDEN…

NE ARARSAN YILDIZDA VAR AY DA VAR
TÜRK’ E YALNIZ TÜRK’ TEN FAYDA VAR….


Bu haberin geldigi yer: Bozkurt NET
http://www.ulkuocagi.net

Bu haber icin adres:
http://www.ulkuocagi.net/modules.php?name=News&file=article&sid=2739