Bozkurt NET{ Bozkurt NET
  Tıklayın kayıtlı kullanıcı olun
Ana sayfa ::Hasabınız :: Forumlar :: Makaleler :: İndir :: İletişim :: KURALLAR
alt1 alt1 alt1
alt1 alt1
alt1
Atatürk
Başbug
Atsız´ın Mektupları
Bozkurt
Tarihte Türkler
Osmanlı Sultanları
3 Mayis
Türk İslam Ülküsü
Ülkücü Hareket
İslam
Türk Büyükleri
12 Eylül
Dokuz Işık
Kızıl Elma
Doğu Türkistan
Türk Dünyası
Şiirler ve Marşlar
Ülkücü Şehitler
Ülkücüye Mektuplar
Sorular ve Cevaplar
Komünizm
Videolar
Müzikler
Postakartı

alt1 alt1
alt1
 Haber :
 Haber Ekle
 Haber Arşivi
 Arama
 Konular
 Baskıya hazırla
 Üyeler :
 Hesabınız
 Günlük
 Üye Listesi
 Özel İletiler
 ICQ Servisi
 Servisler :
 Kur'an-ı Kerim Meali
 Resim Galerisi
 E-Kart
 Dosyalar
 Müzikli Postakartı
 Cep Melodileri
 İletişim :
 Forumlar
 Bozkurtlar 100
 Bize Ulaşın
 Bizi Önerin
 Dökümantasyon :
 Makaleler
 Fikir ve Tarih Dünyası
 Kısa Nükteler
 Şairler ve Şiirler
 İzlenimler
 Ansiklopedi
 Dosyalar
 Dosya Ekle
 Popüler
 İlk 10
 Bağlantılar
 

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1
AB'YE HAYIR

alt1 alt1
alt1
Makaleler
·Meluncanlar ve Biz
·Türk Tarihi ve Türk Adı
·Amerikan Genç Hristiyanlar Cemiyeti (Y.M.C.A.) ve Amerikan Kolejleri
·SEVR YASALARI MECLİS’TEN GEÇİRİLEREK TÜRKİYE YENİ BİR KURTULUŞ SAVAŞINA BAŞLAMAK MECBURİYETİNDE BIRAKILDI!
·ABD, Alenî Bir Düşman Haline Gelmiştir!
·Dedelerimiz Oğuzlar Çıkmış Yola Aral Kıyısından
·Avrupa Birliğine neden hayır.. Jeopolitik Yaklaşım
·Noel Üzerine
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -1-
·Siyasi Konjonktürde Irak Türkmenleri
·Gümrük Birliği Anlaşmasının Anayasanın Başlangıç Kısmına Aykırılığı -2-
·Kıbrıs'ın Türkiyesiz AB üyeliği mümkün mü?
·Avrupa Birliği ve Kıbrıs Konusu
·Internet mi, İnternet mi?
·DİLDE, FİKİRDE, İŞTE BİRLİK (Gaspıralı ve Türkistan)
·İSMAİL GASPIRALI'NIN FİKİRLERİ
·Türkler ve İslamiyet
·Alparslan Türkeş'in Din Anlayışı ve İslama Bakışı
·Gök Tanrı
·Şamanizm Meselesi
·Ruhban Okulu neden açılmamalı?
·Ruhban Okulu
·Çanakkale Savaşları
·Türk Kültüründe Nevruz ve Milli Birlik-Beraberlik
· Sovyetler Birliği’nin Çöküşü ve Yeni Rusya Çeçen Mücadelesi
·Türkçenin Anadil Olarak Dünyadaki Yeri
·Masonların Kirli İşleri
·Gümrük birliği mi; sömürge antlaşması mı?
·17 Ağustos 1999 Depremi ve gizlenen gerçekler

alt1 alt1
alt1

alt1 alt1
alt1

alt1
Bozkurt NET :: Başlığı Görüntüle - MHP'YE BÜYÜK KATILIM
  Link 1Ana sayfa | Link 2
Arama       


Bozkurt NET
Bozkurtların Yuvası
 

Forumlar Gruplar Gruplar Hesap Aç Oturum Aç  

  

Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)
« Önceki başlık :: Sonraki başlık »  
Yazar İleti
EgE
Kıdemli Üye
Kıdemli ÜyeKayıt: Mar 14, 2003
İletiler: 1129
Şehir: EGE DENİZLİ

İletiTarih: Çar Ekm 28, 2009 12:15 am    ileti konusu: MHP'YE BÜYÜK KATILIM Alıntıyla Cevap Gönder

DENİZLİ'DE 186 KİŞİ MHP'YE KATILDITörende konuşan MHP Genel Sekreter Yardımcısı E. Haluk Ayhan, Kürt Açılımı'nın ülkeyi kaosa sürüklediğini söyledi.


ŞEHİT YAKINLARI VE GAZİLER DE TÖRENE KATILDI

Denizli'nin Tavas ilçesinde düzenlenen törenle 186 kişi MHP'ye katıldı. Katılım töreni öncesi Tavas santral garajda toplanan bir grup partili Mehter Takımı eşliğinde Hükümet Caddesi'nden Cumhuriyet Meydanı'na kadar yürüdü. Yürüyüşe MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan, MHP Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan, Tavas İlçe Başkanı Veli Çıtışlı, şehit yakınları, gaziler ve bazı vatandaşlar katıldı.

Yürüşüş esnasında Ülkü Ocakları mensubu gençler terör örgütü aleyhine sloganlar attı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasının ardından toplu katılım törenine geçildi.

"KÜRT AÇILIMI BÜYÜK ORTADOĞU PROJESİ'NİN PARÇASI"

MHP Denizli Milletvekili Ayhan yaptığı konuşmada, hükümetin 'Demokratik Açılım' diye ortaya attığı projenin içinde ne olduğunu kendisinin de bilmediğini ileri sürdü. Ayhan, "Önce 'Kürt Açılımı' dediler, daha sonra 'Demokratik Açılım' diye adını değiştirdiler, Türk milletinden tepkiler yükselince açılımın adını 'Milli Birlik' olarak değiştirdiler. Ben her defasında söylüyorum. Bu hükümet ülkeyi kaos ortamına sokmuştur. Açılım diye ortaya attıkları projenin içinde ne olduğunu kendileri dahi bilmiyor. Bu proje Büyük Ortadoğu Projesi'nin bir parçasıdır." diye konuştu.

AYHAN: ŞEHİT YAKINI "KEŞKE OĞLUM PKK'LI OLSAYDI DA SAĞ DÖNSEYDİ DİYOR"

Ayhan, 34 kişinin şaşalı törenlerle karşılanmasına da değinerek, "Gittiğimiz yerlerde şehit yakınları 'keşke benim oğlum da PKK'lı olsaydı da sağ salim evine dönebilseydi' diye haykırıyor. Gaziler protezlerini, şehit yakınları şeref madalyalarını geri iade ediyor. Bakın Türk milletinin bu büyük tepkisi karşısında, Avrupa'dan gelecek 2. grup terör örgütü mensuplarının ülkeye girişlerini ertelemek zorunda kaldılar. AK Parti ateşle oynamaktadır. Yangına körükle gitmektedir. Hükümet bir an önce aklını başına toplamalıdır. Ama Türk milletinin umutsuzluğa kapılmasına gerek yok. Bu ülkeden kimler geldi kimler geçti. MHP 40 yıldır dimdik ayaktadır. Milletimizin teveccühüyle iktidara gelerek ülkemizde yaşanan kaosa son vereceğiz." ifadelerini kullandı.

186 KİŞİ MHP'YE KATILDI

Yapılan konuşmaların ardından 186 kişi MHP'ye katıldı. Katılımcılara rozetlerini Milletvekili Ayhan, İl Başkanı Kaplan taktılar. Tören; partiye yeni katılanlar, şehit yakını, gaziler ve vatandaşlarla birlikte yenen yemeğin ardından sona erdi.

Bengütürk

---------

Tavas’ta MHP’ye 186 Kişi KatıldıMHP Tavas İlçe Teşkilatının Hazırladığı törende Milliyetçi Hareket Partisini 186 kişi katıldı.

Denizli´nin Tavas İlçesinde MHP´ye Büyük Katılım. MHP Tavas ilçe teşkilatı partilerine katılan 186 kişi için tören düzenledi. Tavas bağlar mevkiinde yapılan törenden önce saat 11’de Hükümetin açılımı protesto edildi. Mehteranlı protesto Tavaslıları Pazar günü olmasına rağmen sokağa döktü. Protesto mitinge dönüştü. Yaklaşık 3 bin kişinin katıldığı tören Tavas Bağlar Mevkiinde rozet takım töreniyle sona erdi.Törene katılan MHP Denizli Milletvekili ve MHP Genel Sekreter Yardımcısı Emin Haluk Ayhan Hükümeti topa tuttu. İl Başkanı Zafer Kaplan’da Hükümetin yaşanan olaylar karşısında aciz kaldığını ne yapacağını bilemez duruma düştüğünü söyleyen Kaplan daha sonra partilerine katılan 186 kişiden bazılarına sembolik olarak rozet taktılar. İlçe Başkanı Veli Çıtışlı’nın büyük gayretleri ile gerçekleşen protesto ve katılım töreninde özellikle Şehit ailelerini yalnız bırakmadı ve tek tek ilgilenen Çıtışlı Şehit Ailelerinin yanından ayrılmadı tören sonunda Şehit Ailelerinin ellerini öperek uğurladı. Biz Ülkücüler olarak hep yanınızdaydık bundan sonrada hep yanınızda olacağız, sizler evlatlarınızı bu ülke için Şehit verdiniz sizlerin hakkını ödememiz mümkün değil biz sizlerin emrindeyiz. En ufak bir ihtiyacınız için bile olsa telefonum 24 saat açık emredin gelelim,dedi. Şehit Aileleri de bu yakın ilgiden dolayı Başkan Veli Çıtışlı’ya sarılarak teşekkür ettiler. Duygulu anların yaşandığı törende binlerce vatandaşa yemek ikramı yapıldı.

Denizli’nin Tavas İlçesi’nde MHP tarafından organize edilen yürüyüşte 3 bin kişi yürüyüş yaparak hükümete ve PKK’ya tepki gösterdi.

Teslim olan PKK’lıların Türkiye’ye girişi sırasında yapılan etkinliklere Türkiye genelinde tepkiler büyüyor. PKK’lıların karşılanmasında yaşanan görüntülere Denizli’den de tepki geldi.Tavas İlçesi’nde toplanan 3 bin kişi ellerinde Türk ve Azerbaycan Bayraklarıyla yürüyüş gerçekleştirdi. Şehit ailelerinde katıldığı yürüyüşte hükümete ve PKK’ya tepkiler vardı. Mehteran takımının grubun önünde yürüdüğü eylemde, güvenlik şube müdürlüğüne bağlı bir poliste olaysız bir eylem yapılması için konuşma yaptı. Kendisinde bir şehit ailesi mensubu olduğunu söyleyen İlçe Emniyet Müdürü M.Serhat ÖZŞAHİN, aynı hassasiyeti eylemcilerinde göstermesini istedi.

AKP´nin açılımını protesto yürüyüşünü MHP´li Belediye Başkanlarından; Kızılcabölük Belediye Başkanı Abdülkadir Uslu, Kumafşarı Belediye Başkanı Ali Rıza Onaç, Gölcük Belediye Başkanı M.Ali Bağ, MHP İl Genel Meclisi Üyeleri,Denizli Belediyesi Meclis Üyeleri katıldı.

Törenin açış konuşmasını yapan MHP Denizli İl Başkanı Zafer Kaplan, Ülkemizde yaşananları anlamakta güçlük çektiklerini belirterek, “Zafer şarkılarıyla karşılananların ellerinde 30 bin şehidimizin kanı damlıyor, üzerlerine kundaktaki bebekler de dahil 40 bin bölge insanının kan kokusu sinmiş, gazilerimizin, şehit yakınlarımızın 25 yıldır dinmeyen gözyaşları var. Tüm bunlar aklımıza geldiğinde, bu törenlere bakınca hayrete düşmemek, öfkelenmemek içten değil. Bugün ülkede yaşananların sorumlusunun Ak Parti hükümetidir. Şimdi hükümet edenlere soruyorum. Siz şehit yakınları ve gazilerimizin yüzüne nasıl bakacaksınız? Oğlunu şehit veren ve ardından vatan sağolsun diyen anne-babaların, babasının naaşı önünde dimdik duran küçük Nazlı’lara ne diyeceksiniz. 25 yıldır bu ülkenin maddi manevi kaynaklarının heba edilmesine sebep olanları, çocuklarımızın yarınlarını çalanların normal bir insanmış gibi aramıza salı verilmesini nasıl açıklayacaksınız?” ifadelerini kullandı.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı ve Denizli Milletvekili Emin Haluk Ayhan da yaptığı konuşmada, hükümetin açılım diye ortaya attığı projenin içinde ne olduğunu kendisinin de bilmediği belirterek, “ Önce Kürt açılımı dediler, daha sonra demokratik açılım diye adını değiştirdiler, Türk milletinden tepkiler yükselinde açılımın adını milli birlik olarak değiştirdiler. Ben her defasında söylüyorum. Bu hükümet ülkeyi kaos ortamına sokmuştur. Aılım diye ortaya attıkları projenin içinde ne olduğunu kendileri dahi bilmiyor. Bu proje Büyük Ortadoğu Projesinin bir parçasıdır” dedi.

34 hainin şaşalı törenlerle karşılanmasına da değinen Ayhan, “Gittiğimiz yerlerde Şehit yakınları keşke benim oğlum da PKK’lı olsaydı da sağ salim evine dönebilseydi diye haykırıyor. Gaziler protezlerini, şehit yakınları şeref madalyalarını geri iade ediyor. Bakın Türk milletinin bu büyük tepkisi karşısında, Avrupa’dan gelecek 2. grup terör örgütü mensuplarının ülkeye girişlerini ertelemek zorunda kaldılar. AKP ateşle oynamaktadır. Yangına körükle gitmektedir. Hükümet bir an önce aklını başına toplamalıdır. Ama Türk milletinin umutsuzluğa kapılmasına gerek yok. Bu ülkeden kimler geldi kimler geçti. MHP 40 yıldır dimdik ayaktadır. Milletimizin teveccühüyle iktidara gelerek ülkemizde yaşanan kaosa son vereceğiz” diye konuştu.

Akishaber.netAkishaber.net
Kullanıcı bilgilerini göster Kişisel ileti gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et
Yeni Başlık Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

  


 
Forum Seçin:  
Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki iletilere cevap veremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizi değiştiremezsiniz
Bu forumdaki iletilerinizisilemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız


Powered by phpBB © 2001, 2005 phpBB

alt1
1998-2007 Bozkurt NET
alt1
1998-2010 BOZKURT NET
--------------------------------------
Web sitemiz PHP-Nuke (© 2003) kodlarına sahiptir. PHP-Nuke GNU/GPL lisansı altında dağıtılan ücretsiz yazılımdır.
alt1